Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מעצבן מפתח הניקוז של האמבטיה בעת הפעלת מזגן

phpclub

פוסטים מומלצים

כשמדליקים מזגן, לפעמים זה קורה, לפעמים לא

רעש של כאילו מים מבעבעים אבל בצורה מונוטונית ואיטית

לא מרגיש סתימה / איטיות בזרימת מים.

ממה זה נובע ואיך מסדרים את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שמדובר במזגן מרכזי.

קיים גם אצל ההורים שלי. להבנתי נובע מתת לחץ בחלל ההנמכה שבה נמצאת היחידה הפנימית של המזגן, מה שגורם לו לשאוב אויר מפתח הניקוז (שמחובר לביוב).

ייתכן שניקוי פילטרים יעזור.

אצל ההורים שלי ספציפית, ניסו ניקוי פילטרים, הוספה של פתח כניסת אויר נוסף בהנמכה, התקנת סיפון בפתח הניקוז של המזגן. שום דבר לא עזר.

הבעיה היא לא הרעש, לפעמים זרימת האויר מפתח הניקוז חזקה מספיק שמי העיבוי של המזגן לא מתנקזים ויכולים להתחיל להישפך לתוך ההנמכה כאשר האגנית של המזגן מתמלאת. אצל ההורים שלי כל הגבס מתחת ליחידה הפנימית של המזגן ניזוק מזה, מאז לא מפעילים מזגן על עוצמת מאוורר גבוהה וזה לא חזר.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לשרשור בגלל שרציתי להבין מה לכל הרוחות הקשר בין המזגן והאמבטיה, למדתי משהו חדש. תודה. 

אצלנו בבית הרעשים המעצבנים היחידים שיש מהאמבטיה זה כשאשתי שרה במקלחת.

אפרופו, זה מזכיר לי- שמעת פעם אלפקה מחרחרת בייסורי גסיסה אחרי שדרך עליה פיל?

• מצחיק 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום.

לגבי פילטרים - המתקין לי אמר לי  שיש איזה פילטר נוסף במזגן מרכזי, בגוף המעבה, שריך פעם בשנתייפ לטפל בו.

אצלכם הבעיה היתה זה שואב מים מפתח ניקוז שקיים בקיר? זה ממש פתח ניקוז? זה לא צינור שרשורי שהקבלו משאיר?

או שמרוב שהמזגן יונק, הוא שותה את המים של העיבוי ומעיף אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.2.2024 בשעה 23:24, RedLabel כתב:

הבעיה היא לא הרעש, לפעמים זרימת האויר מפתח הניקוז חזקה מספיק שמי העיבוי של המזגן לא מתנקזים ויכולים להתחיל להישפך לתוך ההנמכה כאשר האגנית של המזגן מתמלאת. אצל ההורים שלי כל הגבס מתחת ליחידה הפנימית של המזגן ניזוק מזה

קרה לי בדיוק אותו הדבר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, KipodYam כתב:

לא הבנתי כלום.

לגבי פילטרים - המתקין לי אמר לי  שיש איזה פילטר נוסף במזגן מרכזי, בגוף המעבה, שריך פעם בשנתייפ לטפל בו.

אצלכם הבעיה היתה זה שואב מים מפתח ניקוז שקיים בקיר? זה ממש פתח ניקוז? זה לא צינור שרשורי שהקבלו משאיר?

או שמרוב שהמזגן יונק, הוא שותה את המים של העיבוי ומעיף אותם?

אכן, יש פילטרים בכניסה להנמכה ולפעמים יש עוד פילטר על גוף המזגן עצמו. אם דואגים לנקות את החיצוניים הוא לא ממש אמור להיסתם אבל מומלץ לנקות גם אותו מדי פעם. אצל ההורים שלי הפילטר הזה לא היה קיים במקור והוסיפו אותו אחרי כל הסיפור שתיארתי קודם.

במזגן מרכזי, היחידה הפנימית לא תמיד נמצאת קרוב לקיר חיצוני ולכן מחברים את פתח הניקוז של היחידה הפנימית לביוב. המאייד יושב מעל אגנית שפתח הניקוז נמצא בתחתית שלה, כמו מזגן רגיל. אבל אם יש זרימת אויר חזקה מדי מפתח הניקוז לתוך המזגן (עקב הפרש לחצים שנוצר בתוך ההנמכה כי לא נכנס מספיק אויר דרך הפילטרים) המים לא יכולים להתנקז דרכו, האגנית מתמלאת ומים מתחילים להישפך החוצה. גם במזגן רגיל, אם צינור הניקוז נסתם, מים מתחילים לטפטף מהיחידה הפנימית - זה אותו הדבר אבל בתוך הנמכת גבס.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה המזגן בקושי תפקד, שמתי על הכי חזק והרגשתי שמשהו לא תקין, כאיךו הוא על הכי חלש. 

מפה לשם מסתבר שהפילטרים הפנימיים ביחידה היו חנוקים לגמרי, המזגןנלא הצליח למשוך מספיק אוויר ולא יכל לעבוד על עוצמה חזקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...