Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת ביטוח בגלל קלנועית פוחזת

For Martha

פוסטים מומלצים

רציתי לחכות למחר, אבל אני לא מצליח לנוח אחרי מה שהיה.

בקצרה, גברת מבוגרת עם קלנועית עקפה אותי מימין בכניסה לכיכר (מבלי שאראה, היא הגיחה מאחורי) וגרמה נזק לדלת הנוסע.

ממבט ראשוני ניתן לתקן בPDR אך העלויות בהתאם. לפני שנה וחצי בוצע תיקון דומה מה שיניב תביעת ביטוח נוספת והמשמעות היא - שלא יסכימו לבטח אותי.

אחלק את השאלות שיש לי כדי שנוכל להתקדם,

1. האם מישהו תבע והצליח גם לאחר צמד תביעות לקבל מקיף? כאמור, בטווח של פחות משלוש שנים.

2. הנהגת וכל המקהלה מסביבה (אנשים רעים.. בלשון המעטה) החליטו שהם משקרים ולא מוכנים להודות בפגיעה, כי לא אומרים שאני זה שפגעתי. ברור לי שזה יתגלגל לתביעות קטנות. האם מישהו מכם מכיר הליך כזה? מה עליי לעשות?

3. הגברת פונתה באמתלה של פציעה קשה (לאחר שבני משפחתה אמרו לה שתשכב על הרצפה, לא לפני שבמשך שעה וחצי היא סירבה לתת פרטים וקיללה אותי ואת הילדים שלי.) - אני רוצה להתקדם עם התביעה בצורה נכונה ולכן חשבתי לגשת לתחנת המשטרה ולבקש פגישה עם בוחן תנועה. לצערי, לא הגיע בוחן אך השוטר אמר שרואים בבירור שהיא זו שפגעה. כנראה שהשיחה עם הבוחן תנועה הניבה את אותה התשובה. מה ההליך הנכון להיפגש ולהתקדם עם המסמכולוגיה?

4. בעבר, תיקנתי באודיבה ארט, נתניה. התיקון היה מצויין אך עלה הון - הפעם, בהנתן ולא אתבע את המקיף (מה שכנראה יקרה), אצטרך לתקן בעצמי ולכן אשמח להמלצה על PDR בעלות סבירה. לצערי המצב במדינה היום מצריך מחשבה נוספת על תשלום עודף.. לכן חשוב לי לא להגזים ולהפריז.

תודה רבה,

מור

רוכב אופניים בהתהוות, רוכב אופנועים בדימוס ונהג פחנוע בהווה,
BIKEDEALZ.net - מגזין אופניים בגובה העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי מוציא שמאות משמאי עצמי ותובע אותה בתביעות קטנות, ללא הפעלת הביטוח.

• רעיון טוב! 2

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי לעשות זאת, לצערי מדובר בעלות של כמה אלפים שאני חייב למצוא איך לגייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפריד רגע

נזק גוף במעורבות קלנועית ורכב - לא משנה באשמת מי - מבטח הרכב יפצה

נזק רכוש - כאן נכנסת שאלת האשם לתמונה, וכדי שאתה תוציא ממנה כסף או היא ממך, תצטרכו לשכנע את השופט במאזן הסתברויות של מעל 50%

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה היא לתבוע ב"תביעות קטנות".

עולה עשרות שקלים בלבד ויש סיכוי שאחרי שהנתבעת תקבל את התביעה, היא תתפשר איתך.

פנה לארגון מתנדבים שי"ל לקבלת יעוץ בנושא

https://www.gov.il/he/Departments/Guides/molsa-shill-guide

עם זאת, תתכונן שבמשפט הם יכחישו הכל ויאשימו אותך, ככה זה במשפטים.

תצטרך להוכיח

1.שבכלל היתה תאונה- האם צילמת את שני הרכבים בעת התאונה? האם יש לך צילום מהמסמכים שלה?

2.שהפוגעת היתה מעורבת בה, האם יש לך צילום מהמסמכים שלה? האם "השוטר אמר שרואים בבירור שהיא זו שפגעה" ראה את הרכבים עומדים אחד ליד השני מיד לאחר התאונה?

3שהנזק נגרם בגלל התאונה הזו. ? מציע שתיגש מידית לשמאי שיצלם את הרכב שלך. יש שמאים שלא גובים כסף עבור זה, אלא רק לאחר שהם מוציאים דו"ח שמאי.

לאחר שתתבע, בית המשפט ישלחו לפוגעת את כתב התביעה שלך. חשוב שתבדוק מדי פעם באתר בתי המשפט (נט המשפט) אם היא הגיבה בכתב הגנה. אם לא הגיבה דרוש פס"ק בהיעדר הגנה. אם כן הגיבה קרא בתשומת לב את כתב ההגנה וראה האם אתה מסוגל להוכיח שהיא משקרת. אם אתה לא יכול אולי עדיף שתבטל את התביעה וכך תפסיד רק עשרות שקלים (עלות הגשת התביעה).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות,
הנהגת פונתה לביח׳ לא לפני שהצהירו בפני השוטר שהיא פגעה. השמאי שהתרשם קבע שמדובר בתאונה שהיא אשמה בה כמו גם השוטר (שוב, מילה שלי מול מילה שלהם).
לעניות דעתי, תהיה פה פשרה ואני נכון לה, אבל בשלב זה אני מעריך שלא מדובר באנשים שניתן לדבר עימם.

בראשון אגש להגיש תלונה במשטרה בצורה מסודרת ומשם אתקדם, כרגע הרכב אחרי תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלונה במשטרה נועדה לקבל פרטים למשלוח דואר לגברת, דהיינו זימון.

במילוי פרטים צריך לנפק כתובת למיטב הבנתי..

ובכל מקרה, יש אספקט נוסף שלא ציינתי והוא איומים באלימות. חשוב שיהיו שם לכל מקרה..

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...