Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 סרטונים+ מחפש תוכניות של קלאקסון-עזרה

Monopusto
שימו לב! השרשור הזה בן 6889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם!

אני כותב פה מ-2 סיבות:

ראשית כל,

מצאתי 2 סרטונים מעניינים.

את הראשון חלקכם אולי כבר מכירים-

זהו קליפ מרהיב וקצבי המסכם 25 שנה של הנעת "קוואטרו".

את הקליפ היה ניתן לראות ב"זורם" (streaming) במיני-אתר ש"אאודי" הקימו במיוחד כדי לחגוג את המאורע. מישהו הצליח להעלות את הקליפ לשרת שלו. נפחו של הקליפ הוא 14 MB ואורכו כ-3 דקות-האיכות מצוינת.

הלינק:

http://212.87.228.230/~lammah/25yoersofaudiquattro.wmv

(קליק ימני על הקישור ולחיצה על "שמור את הקובץ כ...".)

הסרטון השני הוא קטע ישן מ-TOPGEAR ובו רואים את טוני מייסון (tony mason), נוהג במיני קופר הישנה ומראיין את ג'ון קופר, בעל הסדנה המפורסמת. הם מספרים יחדיו את היסטוריית המירוצים של הרכב ומעלים אנקדוטות שונות. מיייסון היה נווטו של נהג הראלי המצליח רוג'ר קלארק, בשנות ה-60 ויחדיו הם זכו בניצחונות רבים, במיוחד על סיפונה של ה"פורד אסקורט" MK1.

הקטע הוא בערך משנת 96-97 (ארכיוני למדיי...), משקלו כ-14 MB ואורכו כ-4:30 דקות.

האיכות סבירה בהתחשב בעובדה שהוא הועבר, כנראה, מהוידאו למחשב אחריי שנים...

הלינק:

http://rapidshare.de/files/1902281/Top_Gear_-_Mini_Cooper_S_Mk1-Tony_Mason.avi.html

(להיכנס ללינק ואז ללחוץ על FREE למטה...)

תבלו!

הסיבה השניה בגללה אני כותב פה היא...בגלל שאני צריך עזרה מכל חובבי קלארקסון למיניהם:

אני מחפש 2 תכניות "ספיישל" שלו (ז"א לא TOP GEAR, אלא משהו שדומה ל-SHOOT OUT או ל-HEAD TO HEAD...).

2 התכניות (שמאוד יכול להיות שהן אותה התכנית-אני לא זוכר) שודרו אצלנו בארץ (ב-BBC PRIME או ב"דיסקברי").

מה שאני כן זוכר זה 2 קטעים מתוך התכנית\יות:

באחד, קלארקסון מדבר על פרארי (כמה מפתיע...) וברקע ניתן לשמוע את השיר CREEP-שיר ידוע של להקת RADIOHEAD הבריטית. אם אני לא טועה, הוא מבקר בסוכנות פרארי באנגליה בכדי להזמין לעצמו את ה-355 העתידית שלו (שמאז כבר נמכרה...). בעודו מעלעל בפרוספקט מהודר שומעים את השיר הולך ומתגבר ברקע...

אני מאוד מקווה שזכרוני אינו בוגד בי.

בקטע השני ג'רמי מראיין את שדרן הפורמולה 1 האנגלי הידוע מוריי ווקר (murray walker) ושואל אותו על הגרנד פרי הספרדי בברצלונה של עונת 96'- מירוץ בו ניצח מיכאל שומאכר בפרארי (עונתו הראשונה בקבוצה) שאיבדה 4 הילוכים ובמזג אויר גשום מאוד...

ג'רמי: "מוריי, זה היה מירוץ מצוין שלו (של שומאכר), נכון?"

ווקר: "כן, ג'רמי, מירוץ נהדר שלו, ומירוץ מצוין בכלל, שליטה נהדרת במכונית הפרארי..."

אני מבקש לדעת את שם שם התכנית\יות בכדי להורידה.

אם למישהו יש פרטים נוספים-אשמח.

מקווה שתוכלו לעזור לי,

בתודה מראש,

שבוע טוב ושקט שיהיה לנו,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצרף לת'רד הזה לינק לפרק בטופ גיר עם האריאל אטום.

http://www.openwheelers.com.au/videos/Top_Gear_Ariel_Atom_2_Full_segment.mpg

זה כל הזמן מתנתק בזמן ההורדה :|

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופטופיק: היום טופ גיר היה אדיר - העיפו מכוניות עם 747. :D:D:D:D:D:D:D

בהחלט! העונה הזאת מדהימה, חכה לעונה הבאה (שמתרוצצת אגב באינטרנט, היה פעם אתר מצוין אבל הורידו אותו או משו, לא הבנתי מה הלך שם):wink:

ולאסטרה

האתר מאוסטרליה, סביר להניח שיהיו בעיות חיבור.

גם המהירות של ההעברה די נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:grin::grin:

היום התחילה העונה החדשה של טופ גיר באנגליה!!!! או שמתחילה עוד מעט... בכל מקרה תבדקו בימים הקרובים את האתר http://www.finalgear.com ..בשביל הורדת הפרקים דרך אימיול

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש DVD-ים נחמדים של התוכנית הזאת או שאר אירועים מוטוריים מענינים? אשמח אם ייצרו איתי קשר בפרטי...

תודה,

צביקהבקרוב אני מקבל את הסרט Le-Mans עם סטיב מקווין.

דיווח יגיע בהמשך.

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יום טוב לכולם,

מצטער על כך שאני מקפיץ שרשור ישן שפתחתי...

עשיתי חיפוש קצר (אומרים פה שזה עוזר...) ומצאתי שהתכנית עליה אני שואל:

אני מחפש 2 תכניות "ספיישל" שלו (ז"א לא TOP GEAR, אלא משהו שדומה ל-SHOOT OUT או ל-HEAD TO HEAD...).

2 התכניות (שמאוד יכול להיות שהן אותה התכנית-אני לא זוכר) שודרו אצלנו בארץ (ב-BBC PRIME או ב"דיסקברי").

מה שאני כן זוכר זה 2 קטעים מתוך התכנית\יות:

באחד, קלארקסון מדבר על פרארי (כמה מפתיע...) וברקע ניתן לשמוע את השיר CREEP-שיר ידוע של להקת RADIOHEAD הבריטית. אם אני לא טועה, הוא מבקר בסוכנות פרארי באנגליה בכדי להזמין לעצמו את ה-355 העתידית שלו (שמאז כבר נמכרה...). בעודו מעלעל בפרוספקט מהודר שומעים את השיר הולך ומתגבר ברקע...

אני מאוד מקווה שזכרוני אינו בוגד בי.

היא CLARKSON'S CAR YEARS והיא אכן שודרה כאן ב-BBC PRIME לפני מספר שנים (2001?).

הפרק הספיציפי נקרא THE RISE AND FALL OF THE SUPERCAR.

חיפוש נוסף באי-מיול העלה את התוצאה הבאה: התכנית קיימת אבל יש לה בקושי 2 מקורות שלמים להורדה-ז"א שהיא תירד מתישהו בסוף שנת 2034...

למישהו יש את התכנית ומוכן לשתף באי-מיול?

למישהו יש לינק לשרת ביטורנט ממנו ניתן להוריד את התכנית?

בתודה מראש לכל העוזרים,

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...