Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן כולם. קניתי את החומר לניקויי ריפודים שלstp רציתי לדעת עם איזה מברשת כדאי לשפשף את המושבים מבלי שיפגעו? ואןמישהו יכול לכתוב בקצרה את שלבי הניקיון והציוד הדרוש תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

פנים הרכב היה שמור בקנאות. יום אחד הנחתי בגד רטוב על המושב לכמה דקות. המים (!) גרמו לכתם. ניסיתי לנקות עם APC מדולל, ניסיתי עם מים, עם מנקה שטיחים של סנו, עם מנקה ריפודים של החברה שמוכרים באוטו דיפו, בקיצור לא מתפטר. כל פעם הכתמים זזים לכיוון אחר. ניסיתי להספיג עם מטלית מיקרופייבר כדי לא להשאיר סימני מים. כעת כבר כל הריפודים עם כתמים והכל מרצון לנקות ולא מלכלוך...

הצילו!

אין לי שואב יבש רטוב ואין אפשרות לחשמל. יש לי שואב קטן נטען לאוטו שעוזר עם אבק וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את הצעדים הבאים:

רסס בנדיבות APC בדילול של 4:1 עם מים (לטובת המים כמובן).

תמרח את השכבה שריססת על משטח העבודה בעזרת מברשת עדינה שמתאימה לריפודים.

תן לחומר בין 3-5 דקות להתחלחל בריפוד.

להבריש ביסודיות(2-3 מעברים, לא להתעצל) את משטח העבודה עם פד ספוג(או מייקרופייבר).

תכין קערה עם מים וקערה עם חצי חומץ לבן חצי מים ו"תנגב" את שכבת ה ACP בעזרת פד ספוג או מיקרופייבר.

אופן הפעולה הוא כזה: הרטבת הפד בקערה עם החומץ המדולל, "ניגוב" המשטח (להפעיל לחץ בינוני), ניקוי הפד בקערה השנייה המכילה רק את המים, ולחזור חלילה.

להספיג את המשטח טוב טוב עם מטלית מיקרופייבר או כותנה 100%.

אם אפשרי לאוורר בעזרת מייבש שיער עד שהכל כמעט יבש.

(אתה צריך שהאזור יתיייבש מהר כדי לא להשאיר כתמים)

כמובן, נסה על מקום מוסתר קודם לוודא שהכל בסדר.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי BiG_BuG2

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה בארץ? נשמע מהתיאור שלך, כמו סיפור פשוט שapc ושואב רטוב יפתרו בכמה דקות.

אני מרחובות, אם זה באזור שלך תשלח לי הודעה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומץ באוטו? נשמע לי כמו ריח נוראי.

ואללה מה אגיד לך? אני מתחרט שהשקעתי בתגובה בשבילך.

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה מה אגיד לך? אני מתחרט שהשקעתי בתגובה בשבילך.

אל תתחרט. אני שאלתי בשיא הרצינות כי בכל פעם שכיבסתי את הכפפה והמטליות עם חומץ כל הבית היה שותף לריחות.

ולבחור מרחובות, תודה רבה על ההזמנה. אני בהחלט מזדמן מידי פעם לרחובות ואנסה לבדוק מולך (בדרך כלל בימי שישי). כמו שציינתי, החניה שלי רחוקה מהבית ולכן אין לי אפשרות לשואב חשמל ישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מה לעשות עם כתמי סולר שלא יורדים עם apc?!

משפריץ ישירות על הכתם ועל מברשת משפשף קצת ואז עם מיקורפייבר. לאחר שעתיים מתייבש והכתם נשאר.

מה לעשות? אולי דילול קטן יותר? (1:10) של מגווירס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן , דבר ראשון סליחה על התמונות הלא איכותיות הוא צילם לי אותם בחושך , אני מעוניין לקנות אותם ושמתי לב שהם ממש מלוכלכים כי הם ישבו להם אי שם או משהו כזה , האם אפשר לנקות אותם עד לרמה ממש נקיה ואפילו כמו חדשה ?

איזה חומר צריך לקנות ואיך אופן השימוש ?

יש סוגי לכלוך שלא יורד (חוץ מהחור הקטן שיש בכיסא אחד ) כדי שאני אבדוק שאין אותו לפני שאני קונה

תודה רבה לעונים

received_509646355884471.jpgreceived_509646339217806.jpgreceived_509646309217809.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

APC בדילול חזק, יעשה אחלה עבודה, אבל מאמץ לא קטן.

מצרכים:

מברשת, מגבות, שפריצר עם מים, שואב רטוב ו APC.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...