Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החור הוא גדול ולא קטן, עוד סיבה למה לא כדאי לעשן ברכב (או בכלל).

מה ההפרש בין חדש לישן, לי הכסאות נראים מוזנחים מאוד וכל פעם שתכנס לרכב, החוויה מהכיסא הטוב (כביכול) תימוג בגלל המראה שלהם.

נראה שהם דורשים עבודת ניקיון ושיפוץ שתעלה סכום כסף.

הייתי קונה אותם רק במחיר זול משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסכום לכיסאות ספורט חדשים נע בין 1500 ל 2000 לפי מה שראיתי

כאן הוא ביקש עליהם 1000 לפני שידעתי איך הם נראים , צחקתי ואמרתי לו 500 אם הוא מעוניין , לאחר איך שהם נראים ודיבורים אני בטוח אצליח להוציא ממנו אותם ב 500 כולל הרכבה , אבל לדעתי גם אצליח לקחת אותם ב 400 ש"ח או 450 בכיף , כולל הרכבה

לקנות אותם במחיר כזה ולהוסיף עוד כמה שקלים בשביל apc שאני עדיין לא ככ יודע מה זה ומה המחיר או חומר אחר , אני מאוד אשמח כמה חורים קטנים לא היו משמעותיים כשכל השאר היה ממש נקי ויפה

השאלה היא האם אפשרי להגיע לתוצאות טובות בעצמי (כמובן עם מאמץ) וללא השקעה רבה של כסף בלקחת לניקוי או משהו כזה

ואיך אני מגיע לתוצאות ע"י מה ואיזה אופן

תודה רבה רבה למי שעוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

apc זהו חומר לניקוי כללי, מיועד ויכול לנקות את כל סוגי החומרים, כמובן שעדיף לבדוק לפני השימוש בפינה נסתרת למרות שלא נתקלתי איתו בשום בעיה מעולם.

כאן תוכל לראות איך ניקיתי את הכסאות ברכב שלי עם הסבר על התהליך, כמובן שאצלי היה פחות לכלוך אבל אפשר להגיע לרמה כזאת עם יותר מאמץ:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?587974-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-2010-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%9F

בלי קשר יש לכיסא חור ממש גדול שאולי כדאי שתעשה תלאי והוספה של ספוג אצל רפד, לא יהיה מושלם אבל יותר נורמלי מהחור הזה.

אתה יכול בנוסף להשתמש בחומר הזה אם לא תמצא apc הוא אמור להיות טוב, נראה לי שתצטרך 2.

apc יותר משתלם כי הוא מגיע בגלון, ואפשר לדלל אותו במים ככה שאתה מקבל יותר חומר וזה מספיק להמון זמן.

http://www.autostore.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D-Meguiar-s.html

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בחתימה שלי יש פרוייקט דיטיילינג פנימי לסיויק.

apc זהו חומר לניקוי כללי, מיועד ויכול לנקות את כל סוגי החומרים, כמובן שעדיף לבדוק לפני השימוש בפינה נסתרת למרות שלא נתקלתי איתו בשום בעיה מעולם.

כאן תוכל לראות איך ניקיתי את הכסאות ברכב שלי עם הסבר על התהליך, כמובן שאצלי היה פחות לכלוך אבל אפשר להגיע לרמה כזאת עם יותר מאמץ:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?587974-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98-2010-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%9F

בלי קשר יש לכיסא חור ממש גדול שאולי כדאי שתעשה תלאי והוספה של ספוג אצל רפד, לא יהיה מושלם אבל יותר נורמלי מהחור הזה.

אתה יכול בנוסף להשתמש בחומר הזה אם לא תמצא apc הוא אמור להיות טוב, נראה לי שתצטרך 2.

apc יותר משתלם כי הוא מגיע בגלון, ואפשר לדלל אותו במים ככה שאתה מקבל יותר חומר וזה מספיק להמון זמן.

http://www.autostore.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D-Meguiar-s.html

אוקיי תודה רבה לשניכם , אני היום אבדוק בשופרסל האם יש apc ומה המחיר

אני אדלל אותו כמה במידה ואמצא ? 1/6 זאת אומרת לדוגמא 6 ליטר מים על ליטר חומר ?

ומה שיותר מדאיג אותי אחרי שקיבלתי תשובה איך אני מנקה זה

הרי ברור שאני אשים הרבה חומר וירטיב ממש את המושבים ויקרצף אותם עם מברשת של שטיחים טוב טוב עד שהיה קצף ושאני ארגיש שאני ממש מקרצף

לאחר מכן מה לעשות ? אולי שואב אבק רגיל שיש בבתים יצליח לשאוב מהמושבים מים ? או שצריך שואב ממש מיוחד

אם אני ייעשה כמו שאמרתי , יקרצף יקרצף , יתן לזה 2 דקות ואז יקח מגבת של מקלחת נקיה יבשה וינגב טוב טוב וחזק את המושבים ואז ישאיר חלונות פתוחים ויתן להם להתייבש כמה שצריך

אפשרי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואב רגיל יהרס אם ישאב מים. רק שואב רטוב, בנוסף כל המשקעים של המים והלכלוך יעלו לך מתוך המושב וצריך המון שמש כדי שיתייבש לגמרי ולא יהיו ריחות.

1/6 זה אומר על כל כמות חומר(נגיד כוס אחת) אז מוסיפים 6 כוסות מים. (אין לך מה לעשות עם 7 ליטר כמו שאמרת).

תבדוק בעיר שלך איפה יש מקומות שטיפה\דיטיילינג ותברר אם אפשר להשכיר שואב אבק רטוב לאיזה שעתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם

יש לי ברכב ריפודי בצבע בז' והביע הזמן לנקות אותם (לכלוך רגיל שהצטבר עם השנים, אין כתמים או משהו כזה)

מה הדרך הטובה ביותר לנקות אותם? כמובן שאני לא רוצה לפגוע בעור בזמן הניקוי - כרגע הוא במצב מושלם ללא שפשופים או קרעים וכמובן אני רוצה שלא ייצא מצב שיהיו כתמים והצבע לא יהיה אחיד..

קניתי את התכשיר הבא:

http://www.tuff-stuff.com/products/leather-cleaner/

מטליות ניקוי מיקרופייבר:

http://www.aliexpress.com/store/product/T17231a-Max-Power-V8-Microfiber-Cloth-4pcs-Set-Super-Absorbent-Microfiber-Polished-Cloth-For-Car-Home/520485_1786938727.html

מטליות מיוחדות לניקוי עור:

http://www.dr-marcus.com/products/car_cosmetics/titanium_line/cleaninng_polishing_wipes#.VrxSxrIrK70

איך לנקות? קודם עם המטליות והחומר ואחר כך עם המגבונים? או הפוך?

יש עוד משהו שמומלץ לקנות?

שאלה נוספת: גם תא הכפפות והדלת בצבע בהיר ואני לא בטוח אם זה עור או פלסטיק איך מומלץ אותם?

אגב מדבר באלפא 159 אם זה משנה, והאמת שהאוטו די נקי אני פשוט פדנט :)

אשמח להמלצות והדרכה

עריכה אחרונה על ידי 133hp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני מעוניין לדלל APC נניח 1 ל 4 ואז להבריש עם מברשת ובסוף לנגב עם מיקרופייבר.

*את הAPC משפריצים ישירות על המושב?

*האם השואב הרטוב הוא הכרחי,מה עושים במידה ואין לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SONAX Carpet & Upholstery Cleaner

בקבוק ספריי 500 מ"ל לניקוי שטיחים וריפודים

מחיר: 39 ש"ח (אוטוסטור)

IMAG0183.jpg

העבודה:

התחלתי בניקוי כללי של פנים הרכב, בפורומים בחו"ל כותבים שהמוצר טוב גם לזה, אז ניסיתי :)

הרכב שלי באופן כללי די נקי וללא כתמים כלל כך שקשה היה לראות תועלת בניקיון הזה, אבל אם כבר אז כבר..

אופן הביצוע על המושבים הוא כזה -

משפריצים באופן ליברלי מרחק 5-10 ס"מ מהמושב. נותנים לחומר לשבת מספר שניות. לוקחים דלי מים עם מברשת לא רכה ולא גסה מדי ומשפשפים.. ומשפשפים.. :)

IMAG0185.jpg

עם סיום, לוקחים כמה מטליות מיקרופייבר שצריך ועוברים על המושב על מנת לספוג את הלכלוך למטלית ולייבש את המושב כמה שאפשר.

מושב ימני לפני:

IMAG0184.jpg

מושב ימני אחרי, מושב שמאלי לפני:

IMAG0187.jpg

מושב שמאלי לפני, שימו לב לכתמים:

IMAG0188.jpg

מושב שמאלי תוך כדי, בחסות החשיכה :(

IMAG0189.jpg

אחת מתוך שתי מטליות ספוגות בלכלוך:

IMAG0190.jpg

סימנים/כתמים שלא ירדו:

IMAG0186.jpg

סיכום

סך הכל ה Sonax עשה את העבודה, אני רק מצטער שלא עשיתי את התהליך בשעה יותר מוקדמת כדי לתת למושבים להתייבש ובאמת לראות את התוצאות כמו שצריך, לכן אני אפרסם את התרשמותי המלאה מחר.

נשאר לי כרבע בקבוק לאחר ניקוי כל פנים הרכב (להזכירכם, החומר מיועד כביכול לשטיחים ומושבים בלבד), אולם המיאטה קטנה ובעלת שני מושבים בלבד, ויכול מאוד להיות שברכב רגיל תשארו עם אותה כמות חומר או חלילה יגמר לכם טרם עת.

אני די "הגזמתי" עם הכמות, אז תנסו לראות כמה אפליקציות של הספריי מתאימות לכם עם מושב אחד, ותמשיכו בהתאם עם שאר המושבים.

חשוב מאוד לשמור אפקט הקצף על ידי טבילה חוזרת של המברשת בדלי המים.

איך נעלם סיקור כזה יפה בין ים הדפים -ממש חבל.( במקרה ראיתי)

הלוואי שהיה פה מישהו אחראי שמכיר את נושא הדיטיילינג כדי לעשות מעט סדר. יש כאן כל כך הרבה אינפורמציה שהולכת לאיבוד בתוך אין ספור הדביקים...שהקשר בין הכותרת, למה שיש שם באמת?

הוא מקרי.

זה עדיין לא מאוחר -אפשר לעשות משהו שיציל את הקטגוריה שהייתה פעם אחת הפעילות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי כמה חודשים באזור תעשייה, והצטברו כמויות מפחידות של אבק בתוך האוטו...

יש לי מאין שואב אבק לרכב, אבל הוא לא שואב אחוז ממה שיש.. המושבים למשל ספוגים באבק...

האם מישהו מכיר מכונים שמנקים כמו שצריך עם שואב אבק וניקיון יסודי מבפנים באזור השרון? כמה עלול להעלות טיפול שכזה?

ושאלה נוספת, באיזה חומרים הכי מומלץ להשתמש כדי לנקות את הדשבורד ולשמור עליו מבריק?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...