Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

.

השבוע רכשתי גלון קומפו לנסות לנקות את מושבי העור ברכב של אבא שלי המושבים בצבע בד והתלכלכו יחסית עם השנים .

בהתחלה לא ממש האמנתי שיש אפשרות לשפר את המצב אבל, אחרי שראיתי פרויקטים , סרטונים ותמונות חשבתי שאולי יש תקווה .

ניגשתי לעבודה

לקחתי את הגלון דיללתי אותו ביחס של 1 /5 והעברתי לשפריצר , התחלתי לרסס נתתי לחומר 20 10 שניות על המושב.

טבלתי מגבת מיקופביר בטיפה מים שתיהיה לכה כפי שנאמר לי , ולאחר מכן התחלתי לשפשפף עם המגבת ,אחרי כמה שניות כל הלכלוך השחור נעלם מהמושב והמגבת הפכה לשחורה ואחרי עשר דקות רבע שעה כמה המושב יצא כמו חדש .

סכ"ה אני מאוד מרוצה מהמוצר הוא מאוד טוב וידידותי למשתמש במחיר הגיוני ובכמות גדולה שתספיק לי לכל החיים לדעתי.

מחכה לנסות את המוצר על מושבי בד וחלקי פלסטיקה באוטו שלי ולראות את התוצאה ואעדכן בהתאם .c47c0b426ad9a44a5802721c4cade3ef.jpg91e3128c26e8afef91f7284b7df92653.jpga4bcffc3b14f13dd80b44b511f861c38.jpg

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

אחרי שעברתי פה על כמה שרשורים, ניקיתי את השטיחים של הרכב עם ה-APC של שופרסל והייתי מרוצה מהתוצאות, הגיע הזמן לעבור לריפודים.

למטרה הזאת, אני מעדיף להשתמש בחומרי ניקוי יעודיים לרכב, ולפי מה שראיתי מהשרשורים פה, ההמלצה היא גם להשתמש ב-APC. לא הצלחתי למצוא באיזור מגוריי APC של החברות המוכרות, אלא רק חומרים ייעודים לניקוי הריפודים של סונקס (upholstery & carpet cleaner) ומגווירס (carpet & interior cleaner), איזה מהם עדיף (המגווירס עולה כמעט פי 2 מהסונקס)? והאם חומר יעודי לריפודים יהיה אפקטיבי כמו APC או שהוא יהיה עדין מדי?

meguiars-carpet-interior-cleaner.jpg sx321200.jpg

עריכה אחרונה על ידי liran123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן,

הגיע הזמן לנקות את האוטו גם מבפנים ולא רק מבחוץ. יש לי ריפודי בד ומעולם לא ניקיתי אותם יותר מדי, האוטו לא מזוהם אבל יש כמה כתמים קשים. עדיף לנקות עם APC סטייל מגווירס או עם תרסיס ספציפי לניקוי ריפודים של sonax/meguiars/CG?

תודה,

Eddard

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונת מצב למה אתה מתכוון "קשים"

בגדול אתה יכול לשחק עם דילול APC לניקיון פנימי,אך תצתרך שואב יבש/רטוב ומטליות שסופגות טוב.

אני אישית לא השתמשתי בAPC אלה בקרבונה של יעקובי, עשה עבודה מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Lightning Fast של CG, מוריד הכל הדבר הזה...

לכתמים לא קשים במיוחד אני משתמש בדילול של 1:10, חומר מאוד חזק אבל בטוח...

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...