Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מודעה שאהבתי

עוזי ל
שימו לב! השרשור הזה בן 410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חמוד מאד, חוץ מהקטע של המחירים ללא מע"מ (בשביל מי זה בדיוק?) שמזכירים לך שאתה עדיין בישראל.

יש לי גם ספק מסויים לגבי ה"עבדתי שנים ללמוד", אבל אוקיי, נניח...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Derish כתב:

יש לי גם ספק מסויים לגבי ה"עבדתי שנים ללמוד", אבל אוקיי, נניח...

אני מניח שהתכוון שלקח לו זמן ללמוד את כל הקומבינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Derish הקטע של מחירים ללא מע"מ חוקי לגמרי. מתברר כי חובת הצגת המחיר כולל מע"מ חל על מוצרים ועל רשימה מוגדרת של שירותים. מוסכים אינם ביניהם. 

• מבאס 1
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מודעה , תפור לרוב לקוחות בישראל. בתור עצמאי מאד מבין אותו ותכלס כל לקוח שלא מקבל את זה לא הייתי רוצה אותו מתוך העסק שלי.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים רק עם סעיף אחד, לגבי זה לקוח לא צריך "לעזור". 

כל היתר כמו שרשמתי. כולנו, גם שכירים משלמים מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, חשמל וכו', כל הגופים האלו שותפים בהכנסות של כולנו ולא רק של אותו עסק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהוא כאן מחובבי הרכבים בפורום שאוהבים את הרכב שלהם ומאוד שמרניים לגבי זה שמישהוא אחר נוגע בבייבי שלהם היה מסכים לא להסתכל על מהלך הטיפול ברכב?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Buki כתב:

אם עשית את העבודה בחצי שעה תגבה על חצי שעה. זה שיש לך ניסיון לעשות את העבודה בחצי שעה יאפשר לך לקבל עוד לקוח ולגבות ממנו על עוד חצי שעה

גם את הניסיון הוא צבר על גב הלקוחות שלו ששילמו לו על זמנו, מן הצדק שיחזיר להם על כך.

לא לדבר על הטעויות שעשה תוך כדי לימוד על חשבון הלקוחות וזמנם.

כשיעשה מחירון על כמה הוא משלם חזרה על כל טעות ועל הזמן שהלקוחות צריכים לבזבז על טעויות שלו, שיעז לבקש לגבות על זמן עבודה שהוא לא עובד בה.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לתת להם קצת קרדיט ולהניח שאם בא חובב רכב אמיתי (שאפשר לזהות משיחה קצרה), הם לא יגרשו אותו מלעמוד ליד הרכב בעת טיפול. אבל אני עדיין סקפטי לגבי רמת ההכשרה ('עבדתי שנים ללמוד') ולא יכול לסלוח על הקטע של המע"מ.

בעיניי זה די פשוט: או שאתה כמו כולם בתעשייה הזאת, קרי מציג מחירים ללא מע"מ ואז גם מקבל תשלום במזומן ולא תמיד מוציא קבלות - או שאתה דור חדש של מוסכניקים שלא עושה קומבינות, ואז תציג את המחירים כפי שאנשים ישלמו אותם בפועל. לקחת קצת מפה וקצת משם ולהציג את זה איך שנוח לך זה לא חוכמה, ולא עושה אותך אטרקטיבי יותר מכל מוסך אחר.

עסק רציני היה שם את הדגש הפרסומי על ההכשרה והנסיון של העובדים שלו או על תנאי העסקתם העדיפים ע"מ להסביר מחיר גבוה יותר, לא שובר פתאום את כללי המשחק ומאשים את הלקוח בהמצאת הקומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודעה הזו נכתבה בדם, או בדמים.

קולעת ל90% מהלקוחות.

לעניין המע"מ - המחיר חייב להיות מוצג ומקובל במוסכים לפרסם מחיר ללא מע"מ.

אגב, אם הייתה חובה לפרסם כולל מע"מ, כמו בשוק הקמעונאי, לענ"ד זה היה מוריד את כמות העבודה בשחור.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...