Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מתחיל להשתעשע ברעיון של מעבר לירוחם/מצפה רמון/דימונה. המלצות? דיס? רעיונות ועצות? עלויות ישירות ונסתרות?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.8.2022 בשעה 20:36, DareDevil כתב:

עליתי על הגל ש @ברווז התחיל..

כן, תאשימו אותי גם בזה, למה לא... :lol:

ואחרי זה מתפלאים בשירשור של "לא בשבת במודעות" שכל המודעות כתובות אותו הדבר.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2022 בשעה 18:31, iluxxxa כתב:

חוץ ממחיר של הדיור לא תחסוך שם יותר מדי, ועל הדברים האחרים יש סיכוי שתשלם אפילו יותר(כי יש פחות היצע, תחרות וכו) 

אם אתה הייטקיסט שעובד מהבית, זה דווקא יכול לחסוך לך לא מעט.

הבעיה זה שבשביל כמעט כל סידור תצטרך להגיע למרכז או לפחות לבאר שבע. אתה די מנותק מהציביליזציה בכל הפריפריה הרחוקה, לא משנה אם מדובר בירוחם, ערד, עפולה או קריית שמונה.

אופציה נוספת - שדרות. אם אין לך בעיה עם רקטה מדי פעם, אפשר לחסוך לא מעט על מס הכנסה. יש לי חבר שעשה את המעבר, לטענתו ההבדל די מכסה לו את המשכנתא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשביל זה למה שדרות? שילך לנהריה. יקבל 12% הטבה במקום 20% בשדרות אבל לא יפציצו לו את הבית בכל סבב בחירות ויהיה לו ים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה באיזור המינימום אז הטבות מס לא יעזרו לך. הנחה של 12% ממס הכנסה אפס זה עדיין אפס.

קח בחשבון שהמקומות שציינת הם חורים שוממים. בסופי בוע שגם זה שמגלגל את שיחי הקוצים היבשים ברחוב לא עובד לא תראה שום דבר זז בחוץ.

כעובד שכר מינימום לא מקצועי עוד 5 שנים שם תישאר באותו המקום.  אם אתה מדברעל לקנות דירה לפחות תשדרג את ההון העצמי אבל אם לא אז תישאר בלי כלום. 

ההצעה שלי היא ללכת ללימודים/ הכשרה מקצועית בעיר זולה אבל לא שוממת (נתיבות או אפילו אופקים שמאפשרות תעסוקה גם באיזורי התעשייה שלהם אבל גם בב"ש). סיים עם מקצוע ותוכל להתקדם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

נתיבות או אפילו אופקים שמאפשרות תעסוקה גם באיזורי התעשייה

מה כבר מייצרים באזור התעשיה של אופקים? אבטלה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרישיון שלי עשיתי באופקים, עדיין לא ניערתי מעליי את התחושה שזו עיירת פיתוח למרות שהיא כבר עיר לכל דבר ועניין.

אם זה "רבע שעה מאופקים לבאר שבע" אז עדיף לגור כבר בבאר שבע.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Night Driver כתב:

הוא מחפש זול. אופקים הרבה יותר זולה 

אבל אני פתחתי את השרשור 😃

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Night Driver כתב:

אופקים רבע שעה מבאר שבע ו 10 דקות מנתיבות.

אני מקווה שזה לא כמו באזור השרון, ש"20 דקות מכפר סבא" הופכות בפועל לשעה וחצי פקק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד ששונא את הדרום

לך צפונה

אם לימודים גבוהים זו אופציה בחר מקומות כמו קרית שמונה  עפולה צפת כרמיאל

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש עיר יותר מדכאת מאופקים או ירוחם זאת צפת.

אם היו מצמידים לי אקדח לראש והיו אומרים לי לבחור או לגור בירוחם או בצפת, הייתי בוחר ירוחם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה כזה מדכא שם? יש נוף יפה, יותר נעים מירוחם, חוץ מזה שתיהן חורים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...