Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר מזגן ליאריס מאלי אקספרס ב-$3.95

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי מאליאקספרס פילטר למזגן ליאריס (ככל שידוע לי אותו פילטר גם בדגמים נוספים). הפילטר עלה $3.42  - כולל המשלוח - $3.95. להפתעתי, הגיע פילטר באריזה מקורית של טויוטה (Toyota genuine parts) . אני משער שמיד תופענה תגובות שזה זיוף, אבל באותה מידה אני יכול לרכוש את הפילטר בחנות חלפים בארץ ומי מבטיח לי שזה לא זיוף? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשוות ויזואלית

בזיוף המדיה דקה יותר פחות צפופה ויש הרבה פחות קיפולים ביחס למקור

אם אין לך מקורי מהחברה קשה לדעת

מצד שני יש דוקטור גוגל סרטוני יוטיוב  אתה יכול לשאוב משם מידע

אני למשל הזמנתי פילטר שמן מקורי תוצרת צרפת  מCARS245 והוא נראה מקורי לחלוטין בקצת יותר מ10 ש"ח

בארץ מקורי מתחיל ב30 שח לערך באוטוסטור עד 60-70 בחנויות אחרות

אצל קרסו זה מתקרב ל100

גם בסין יש מפעלים שמיצרים מקורי ולא מזויף במחיר נוח יותר מאשר מפעלים באירופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...