Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאות חרקים מוזרים התאבדו אצלי בחדר מסוים, מי יודע לזהות לי? והאם צריך הדברה?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, 

בהחלט תופעה מוזרה. 

כמה מאות מהנמלים המעופפות המוזרות האלו שבתמונה פשוט מתות בחדר אחרי שחזרתי הביתה בחגר העבודה של זוגתי. רובן מתות. חלקן עוד בחיים מדדות להן. 

התקשרתי לאיזה מדביר והוא אמר שזה איזה שהוא ריקוד חיזור של נמלה מסוימת ושלא צריך הדברה והן עוזבות אחרי כמה ימים. אני לא רוצה לחיות כשבמשך כמה ימים יש לי מאות ואלפי חרקים בחדר עבודה. 

אני חושד שזה אולי טרמיטים למרות שהוא אמר שזה לא, כי הם כולן יצאו מאיזה בויידם עץ שיש למעלה בתקרה של החדרון ההוא. זה חדר שהיה מרפסת ואז סגרו אותו. 

יודעים לומר לי מה זה החרק הזה והאם אני צריך הדברה? 

נ.ב. שנה שעברה הבנתי שזה גם קרה משותף שלי לשעבר לדירה, אבל אני לא הייתי בבית באותה תקופה. לדבריו זה לא היה במימדים האלו אלו כמה בודדים. וגם זה קרה באביב. שבוע וזה עבר לדבריו בלי שום דבר שהוא עשה. 

אודה לכל עצה לפני שאני שם מטען צינור בחדר הזה ומפוצץ אותו. 

IMG_20220703_211032.jpg

IMG_20220703_211028.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קורה, אין לי מושג מה זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לזהות בלי אבטיח ליד...

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם ירחם, לא

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה נמלים והן יוצאות למעוף הכלולות שלהן.
מוזר שזה עכשיו, זה אמור להיות אחרי הגשם הראשון.
הן מתות וזהו, זה לא ממשיך.
https://smnh.tau.ac.il/מעוף-הכלולות/

• אהבתי 3

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - ריססתי את הנמלים, והם מתו, ולא באים יותר בינתיים.

רייד נגד נמלים עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי סתיו (ואולי לפעמים גם באביב) , לאחר גשם ובד"כ שנשבר שרב, פעם או פעמים, יש מופע של כמה עשרות נמלים מעופפות שנוחתות אצלי במרפסת (קומה שישית), מתות כולן תוך 24 שעות, אין באמת צורך בהדברה, לרוב הן לא מנסות להיכנס לבית.

יום אחרי פינוי הגופות, אין שום נמלה ואין שום נזק.

ככה כל שנה... נפלאות הן דרכי הטבע...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות. 

אצלי זה חדר סגור אז אין לי מושג איך נכנסו לשם.
בכל אופן K300 וסגירה הרמטית של החדר. למחרת 500 גופות על הרצפה. יום אחרי 50 גופות. היום בבוקר 2-3 גופות. מאמין שנגמר :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...