Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איציק קטיפה פ"ת - חוויה גרועה ביותר

Sparrow420
שימו לב! השרשור הזה בן 857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי בבוקר הייתי אצלו לעשות כמה דברים קטנים והזמנתי ממנו משאבת דלק לרכב(הנוכחית פיתחה נזילה קטנה), לא הספיק להביא את החלק בזמן בחמישי (הגעתי אליו ב9 בבוקר!), הוא הבטיח לי "אל תדאג - מחר על הבוקר זה אצלי"

הגיע מחר בבוקר ואיזה פלא, הספק שלו לא עובד ביום שישי(או וואטאבר) אז אי אפשר.. בוא ראשון על הבוקר אני שולח שליח לתל אביב להביא את זה

יום ראשון מגיע, אני שולח לו הודעה ב7:00 "בוקר טוב איציק, באיזה שעה להגיע להתקין את המשאבה?"

בשעה 8:00 אני מתקשר, ללא מענה - שולח לי הודעה "אני אשלח את השליח" טוב, נתן קצת זמן שיסע לתל אביב וחזרה להביא..

מתקשר שוב ב10:00, 10:15, 12:50, 13:15 סוף סוף בשעה 13:30 הוא מתקשר ומבשר לי על החדשות הטובות - המשאבה אצלו!

"מעולה - אני בא!" אמרתי

פתאום הוא אומר לי "לא לא לא! אין לי זמן לקבל אותך היום, תבוא מחר בבוקר"

השבתי "מה מחר? איציק אני חייב את זה עכשיו"

הוא: "יש לי פה מלא עבודה, יש פה רכבים מחכים לי מיום שישי"

אני: "אני מחכה לך מיום חמישי!"

הוא: "אתה עובד היום?"

בשלב הזה כבר הייתי כ"כ עצבני שפשוט ניתקתי לו (לא היה לי עוד מה לדבר או לעסוק איתו) והרמתי שיחה לגבע, קיבלתי הצעת מחיר(שהייתה גבוה מההצעה של איציק רק ב100 שקל ואני בסדר גמור עם זה) והזמנתי "תור" למחר (אמר לי תבוא איזה יום שאתה רוצה על הבוקר)

חשוב לי גם לציין 3 עובדות שנוגעות לסיפור אבל לא מצאתי איפה להכניס:

1) אני עובד לילות בתור נהג משאית(אז אני לא יכול להיות ער כל היום לחכות לו) והוא יודע את זה מלפני התרחשות הדברים הנוכחיים (לא פעם ראשונה אצלו, אבל בהחלט אחרונה)

2) הוא אמר לי שוב ושוב שזה "5-10 דקות עבודה, שולף את זה מכניס את ההוא וביי" - אז איך אין לך זמן ואיפה לקבל אותי?! בוא 5 דקות למדרכה מחוץ למוסך תעשה 1000 וקצת שקל (הזמנתי משאבה תואמת מקור, לא סיני)

3) הוא אמר לי לנסות גם למצוא משאבה כזאת אם אני רוצה אותה מהר, ואמרתי לו ביום חמישי(במדוייק, זה היה בהודעה) "מצאתי משאבה קוריאנית ב561 אבל היא בקריית ביאליק וצריך ללכת להביא אותה, תעשה חישוב אם יוצא יותר טוב מהאיטלקי שאמרת ותזמין לי מה שאתה רואה לנכון
אם אתה חושב שהקוריאני יותר טוב צריך להזמין אותו עכשיו שיהיה להם אותו מחר"

אז איך אתה לא לוקח בחשבון שמה שאתה חשבת להביא גם צריך להזמין עכשיו???

בקיצור עלה לי באיזה 30 שעות מרתיחות של רדיפה אחריו בזמן שהרכב מושבת, אני איתו סיימתי.

מעניין אם הוא ימצא למי למכור משאבת דלק תואמת מקור לפז'ו 406 2 ליטר (לא שילמתי מראש כמו פראייר מצוי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Sparrow420 כתב:

הוא מתקשר ומבשר לי על החדשות הטובות - המשאבה אצלו!

"לא לא לא! אין לי זמן לקבל אותך היום"

יש לי פה מלא עבודה,

הוא אמר לי שוב ושוב שזה "5-10 דקות עבודה, שולף את זה מכניס את ההוא וביי" - אז איך אין לך זמן ואיפה לקבל אותי?! בוא 5 דקות למדרכה מחוץ למוסך תעשה 1000 וקצת שקל (הזמנתי משאבה תואמת מקור, לא סיני)

מעניין אם הוא ימצא למי למכור משאבת דלק תואמת מקור לפז'ו 406 2 ליטר (לא שילמתי מראש כמו פראייר מצוי)

אחד ועוד אחד, כמה יוצא ?

מנחש שאין לו את החלק.

לצערי מריחות כאלה נפוצות מידי במחזותינו,

טוב שסיימת איתו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, race driver כתב:

אחד ועוד אחד, כמה יוצא ?

מנחש שאין לו את החלק.

לצערי מריחות כאלה נפוצות מידי במחזותינו,

טוב שסיימת איתו.

ואללה האמת שזה לא עלה בדעתי אפילו כי ברגע שהוא אמר לי שאני לא יכול לבוא עכשיו הוא פשוט נמחק לי מהראש (חוץ מהרצון להתלונן עליו בציבור) אבל שאני חושב על זה אתה בטח צודק.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...