Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב סופר מיני יד שניה מומלץ

הרמן ק
שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מתלבטים בין כמה רכבי סופר מיני.

הונדה ג'אז, טויוטה יאריס, סוזוקי סוויפט אולי גם סיאט איביזה.

התקציב הוא עד כ70, אבל גמיש.

מחפש שיהיה מאובזר יחסית לקטגוריה, אם כי נראה לי שאולי זה כבר סטנדרטי גם לשנים 17-18 (מערכת מולטימדיה, מצלמת רוורס, בקרת שיוט - אם יש אדפטיבית מעולה), חסכוני בדלק, ולא פחות חשוב, שיהיה אמין, עם עלות טיפולים סבירה. 

לגבי האיביזה, היא נראית לי אחלה מסקירה קצרה שעשיתי, אבל הגיר שלה מדאיג אותי. לכן לא סגור לגביה. ולא יודע איך היא מבחינת עלות טיפולים וחלקי חילוף.

המאזדה 2 גם נראית כאופציה מעניינת אבל תמיד תא הנהג הרגיש לי צפוף בדגמים ישנים, מתוך כוונה לתת תחושה ספורטיבית אולי. זה עדיין ככה?

כמו כן למאזדה יש שם של זוללת דלק, זה ככה גם עם ה2?

אם יש המלצות אחרות, גם פתוח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מזדה 2 ברמת אבזור pure white אחלה אופציה, אמנם לא מרווחת במיוחד מאחור, אך זריזה, מאובזרת עם סלון יחודי.

האיביזה גם כן זריזה, מודב לדעתי נוח ותומך יותר מרווחת יותר אך גיר שלאורך השנים יכול להיות פחות אמין.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yulianx כתב:

לדעתי מזדה 2 ברמת אבזור pure white אחלה אופציה, אמנם לא מרווחת במיוחד מאחור, אך זריזה, מאובזרת עם סלון יחודי.

האיביזה גם כן זריזה, מודב לדעתי נוח ותומך יותר מרווחת יותר אך גיר שלאורך השנים יכול להיות פחות אמין.

המרווח מאחור לא מאוד קריטי. יש רכב אחר גדול יותר. אבל מה שמטריד אותי זה מרווח בתא הנהג.

ואיך היא מבחינת צריכת דלק

ועל איזה שנתון אתה ממליץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מספיק מרווח מקדימה, כמו כן המושב ברמת אבזור זו היה לי נח יותר מגירסאות הפשוטות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול גם סוזוקי בלנו  ברמת גימור GLX+ADHD תוכל לקחת בתקציב שלך עם קילומטראז' נמוך ושמור שנת 19/20 עם צריכת דלק מצויינת של 1 ל17 בערך.

חסרונות שלו זה הרגשה שהרכב מתאמץ ונראה לי גם כוכבי בטיחות נמוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס מעולה, חסכונית מאוד בדלק גיר רציף מאד אמין. ב-2017 יש גם מנועי 1500 סמ"ק קצת יותר חזקים ולא פחות חסכוניים. לפעמים נמכרת קצת מעל המחירון. רגיל ברכבים מאוד מבוקשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2 יכולה מהצורה החדש (2015 וצפונה) ברמת גימור דינימיק יכולה להתאים לדרישות שלך,

מאובזרת יחסית, יש את כל התוספות שציינת.

יוצא לי מבחינת צריכת דלק באזור ה1-12, על הרכב יש גגון לאופניים.

Isuzu Pickup 4X4 1993 2.0l ->Suzuki Jimny 2008 1.3l->Mazda 2 2015 1.5l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, David2540 כתב:

תשקול גם סוזוקי בלנו  ברמת גימור GLX+ADHD תוכל לקחת בתקציב שלך עם קילומטראז' נמוך ושמור שנת 19/20 עם צריכת דלק מצויינת של 1 ל17 בערך.

אתעניין תודה.

חשבתי היא משמעותית גדולה יותר. 

לפני 4 שעות, LiadE כתב:

ה-2 יכולה מהצורה החדש (2015 וצפונה) ברמת גימור דינימיק יכולה להתאים לדרישות שלך,

מאובזרת יחסית, יש את כל התוספות שציינת.

יוצא לי מבחינת צריכת דלק באזור ה1-12, על הרכב יש גגון לאופניים.

החלק שבין המושבים הקדמיים מתרחב קצת באיזור הקדמי אם אני זוכר נכון, ואז אי אפשר להשעין את רגל ימין ימינה, כאילו זה קצת נותן תחושה צפופה עד כמה שאני זוכר. אולי אני לא זוכר נכון אבל אנסה אולי נסיעה אצל חברים.

מה שכן הצריכה שאתה מתאר לא הכי חסכונית.. /:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מרווח מאחור היא עדיפה מהמזדה,יאריס.

חסכונית,ביצועים סבירים, פחות מצטיינת בבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, David2540 כתב:

אגב, אני רואה שאין לה מערכת מולטימדיה, אז אין וויז. זה נכון או שברמת הגימור הזו יש ולא מצאתי מידע?

לפני 21 דקות, yulianx כתב:

מבחינת מרווח מאחור היא עדיפה מהמזדה,יאריס.

חסכונית,ביצועים סבירים, פחות מצטיינת בבטיחות.

יאריס - איזה רמות גימור יהיו רלוונטיות למה שרציתי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, הרמן ק כתב:

אגב, אני רואה שאין לה מערכת מולטימדיה, אז אין וויז. זה נכון או שברמת הגימור הזו יש ולא מצאתי מידע?

ברוב הרכבים שלהם יש את מערכת השרמן שזה אנדרואיד מבוסס על נקודה חמה וכמובן גם וויז (בגירסה לא מעודכנת כי האנדרואיד קצת ישן אבל עובד).

לי יש את גירסת הGLS שזה הנמוכה שלהם ויש לי מערכת כזו אולי בגירסאות גבוהות יותר הביאו את המולטימדיה המקורית של סוזוקי וזה לא אנדרואיד. תבדוק קשה לי להאמין.

עריכה: מבדיקה קצרה שערכתי נראה לי שמאמצע 2017 החליפו את המולטימדיה לאנדרואיד.

עריכה אחרונה על ידי David2540
הוספת מידע
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מערכת מולטימדיה.

לגבי יאריס, חפש style.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 נראה שהספוג של המושב פשוט מתחיל לחרוק.

ממש חורק ורועש. להערכתי זה הספוג עצמו.

לתקן את זה כנראה לפרק מושב ולהחליף ספוג או קפיצים אצל רפד.

נתקלתי בזה בשלושה/ארבעה רכבים שונים של 2016-2018 ואפילו שניים מהם שמורים מאוד והמצב היה זהה בכולם.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...