Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לבדוק אם צריך להחליף רפידות?

Krip
שימו לב! השרשור הזה בן 836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי למוסך מורשה משרד התחבורה שאני עושה אצלו את כל הטיפולים ויש עליו הרבה המלצות,.

בדיקת חורף רגילה, הבחור הסתכל עם פלאש על הרפידות ואמר שצריך להחליף.. לא צריך להרים את הרכב ולבדוק מתחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לראות את העובי שלהם, אם יש נקודת ראייה טובה מלמטה או מהצד אם יש לך גאנטים זה מספיק להערכה סבירה.

עריכה אחרונה על ידי Shab00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Shab00 כתב:

מספיק לראות את העובי שלהם, אם יש נקודת ראייה טובה מלמטה או מהצד אם יש לך גאנטים זה מספיק להערכה סבירה.

הבנתי, תודה

לפני 4 דקות, dorban5 כתב:

לא, יש חור הצצה. עדיף לעשות בלמים אם אתה לא מכיר את ההיסטוריה או שנסעו ברכב מעל כמה שנים בלי להחליף. לא מדובר בסכום גדול.

רכב שלי מהחברה, כמעט 3 שנים על הכביש, עשיתי איתו כבר 47 אלף ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות מחליפים לעובי מוגדר.

לך אין אופציה למדוד, לכן כשהוא יפרק את הרפידות תיראה כמה נשאר לעומת רפידה חדשה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Krip כתב:

הבחור הסתכל עם פלאש על הרפידות ואמר שצריך להחליף.. לא צריך להרים את הרכב ולבדוק מתחת?

מדריך קטן שעשיתי פעם. 

ללא פירוק הגלגלים אפשר לראות רק את הרפידה החיצונית, זה נותן אינדיקציה מסיימת אבל לא מלאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yulianx כתב:

רפידות מחליפים לעובי מוגדר.

לך אין אופציה למדוד, לכן כשהוא יפרק את הרפידות תיראה כמה נשאר לעומת רפידה חדשה.

הוא הראה לי אותם אחרי זה, נשאר להם קצת בשר אבל לא משהו שהייתי אומר שחבל שהחלפתי עכשיו

לפני 8 שעות, Buki כתב:

מדריך קטן שעשיתי פעם. 

ללא פירוק הגלגלים אפשר לראות רק את הרפידה החיצונית, זה נותן אינדיקציה מסיימת אבל לא מלאה. 

הרצתי חיפוש לפני בפורום ולא מצאתי את הפוסט הזה אז פתחתי.

מה שמצחיק זה שיש המון המלצות על המוסך גם בקבוצות רכב מסוימות אני אישית כמו שאמרתי עושה אצלהם את כל הטיפולים שלי.

חיכיתי לרכב שיגיע מנסיעת מבחן, יש לי מצלמה ברכב, סתם מתוך סקרנות רציתי לראות לאן הוא נסע... העובד פשוט נסע דקה לאיזה מקום שקט, יצא מחוץ לאוטו למסך 10-15 דקות, לפי דעתי הוא יצא להתפלל ( ערבי מוסלמי נראה לי ) ואז נסע עוד דקה למוסך 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא צילמת, אולי לך היה נראה שיש, אך בפועל כבר לא נשאר הרבה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי זוג רמפות מאיביי,אני עולה עליהם עם הרכב ובודק את הרפידה הפנימית מתחת לרכב,זה מהיר ולא מצריך פירוקי גלגלים,טסות ולהתלכלך ואותי זה מספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...