Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות נבונה מול היבואן - דאצ'יה לוגאן MCV 2019 עם רעידות בגיר

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא הi10 החדשה (בעבודה) הדרדרה לי כמה פעמים,

2 גירים שלא ארכוש בחיים - רובוטי חד מצמדי ורציף.

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

חוזר לעדכן שהרכב נכנס שוב למוסך עקב רעידות חריגות

עשו לימוד למצמדים ואיפוס מחשב ושחררו

התקלה חזרה למחרת

נמאס

מה עושים?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מוכרת ברכבים רובוטיים בעיקר בחד מצמד, מהניסיון שלי ככה בשליפה קורולה 08-09 מדרדרת בעליה, לא פעם השתמשתי ב2 רגליים בשביל זינוק בעליה בזמנו כשהרכב היה חדש אצלי. 

רנו פלואנס 1.5 דיזל לא רק מדרדרת, היא פשוט נוסעת אחורה בשחרור הברקס היה סיוט לעשות איתה חניות בכביש משופע. 

גם האוקטביה הייתה בעליות קשות מידרדרת אבל זה לא היה נורא.

אגב, זה זכור לי גם מפיגו 107 ובטח יש עוד רכבים נוספים שלא עולים לי עכשיו.

בגדול צריך לשחרר את הברקס לאט ברוב הרובוטיות ואז המערכת מחזיקה את הרכב, בשיפועים יותר מאתגרים שימוש ב2 רגליים או בבלם היד יכול לעזור.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חבר, אתה מקשקש,

תופעה מוכרת?

קורולה 2008 עברה 100K ק"מ ואף פעם לא עשינו שום לימוד ושום מוכרת, כן היה משהו אחרי 7K ק"מ ראשונים שטופל בעדכון תוכנה, אחרי זה הרכב נסע כ100K ק"מ ללא בעיה ועל מצמדים מקוריים, רכב מתדרדר זה לא בעיה, כל רכב ידני הוא כזה,

בפיג'ו 108 של אמא שלי בת 4 שנים, עם יותר מ40K ק"מ לא יודע כמה בדיוק, תפו תפו תפו, אין לא התדרדרות ולא רעידות ולא כלום, וגם לא עבר לימוד אפילו פעם אחת, הדבר היחידי שהיה ברכב הזה, הוא מסך שפתאום לא נדלק בימים הראשונים שלו על הכביש שהוחלף באחריות, ומאז פשוט כלום, רק דלק וטיפולים.

מה שכן, בפיג'ו 301 אכן אכלנו מירורים עם הגיר הרובוטי הזוועתי שלה.

לכן כל מקרה לגופו, ואיכויות גירים חד מצמדיים שונות בין רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

קודם אתה לא מכיר אותי אז תחסוך את הביקורת בייחוד שהבעיה אצלך שלא הבנת מה שכתבתי, איפה ראית שכתבתי שהיה צורך בלימוד? לא ברנו ולא בטויוטה היו תקלות בתיבת ההילוכים כשכל רכב חצה את ה100 אלף קמ עד החלפת הרכב. 

דבר שני הרכבים שציינתי עברו אצלי עשרות אלפי קמ בליסינג אז אני לא כותב מניסיון של אמא ודודה. 

והבהרה למה שכתבתי התופעה מוכרת בהחלט וזאת ההתנהגות הנורמלית של הגיר מאחר ורובוטי מבוסס על ידני, ההתמודדות ברכב עם מצמד יחיד כשהרכב בשיפוע היא שחרור איטי של הברקס ומעבר מהיר לדוושת הגז או שימוש ב2 רגליים/ בלם יד.

גם כשהרכב יצא תקין לחלוטין מהחברה הוא היה מידרדר בשיפוע, לא מעט עובדים התלוננו אצלנו בחברה עד שקצין הרכב שלח את כל בעלי הקורולות להדרכה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

מדובר כנראה בתקלה ידועה וסדרתית- אפשר לוודא לפי סוג הרכב טנתונים נוספים.

לאחותי היית סטפאווי שנרכשה חדשה מהסוכנות ולאחר עשנה וחצי פשוט נתקעה יום אחד באמצע נסיעה בכביש מהיר.

חודשים במוסך וריצות, עשו כל מה שתיארת עד נכנעו להחלפת גיר על חשבונם.

אחותי לא ויתרה ודרשה שיקנו/יקחו ממנה חזרה את את הרכב .

בסוף ואחרי מכתבים להנהלה ראשית גם בחול,  הסכימו אבל בתנאי שתרכוש מהם רכב אחר.

בלית ברירה נאלצה להמשיך את הנישואין עם קרסו ורכשה ג'וק ששירת נאמנה  עד שנמכר לאחרונה.

לקרסו לא חוזרים יותר........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, סקרת את כל האפשרויות יפה מאוד:

1. למכור פרטי/שהיבואן ירכוש במחירון - אתה פוסל עקב ירידת הערך.

2. אתה מבין שהגיר פגום מיסודו וגם החלפתו לא תעזור.

תביעה ייצוגית כזאת או אחרת לא תעזור לך - היא בד"כ מעניקה החזר הוצאות למי ששילם מכיסו. הארכת אחריות. לפעמים פיצוי סימלי והרבה כסף למשרד עו"ד שהגיש אותה. כל אלו לא מקדמים אותך. מה גם שעד שהפרשה תסתיים יעבור הרבה זמן.

אני לא יודע למה להחזיק רכב 5-6 שנים מאזן ירידת ערך אבל שיהיה.

זה או להמשיך להשתמש ברכב ולסבול (מי שחוזר למוסך שוב ושוב על תקלה לא משביתה, ניכר שהיא מפריעה לו מאוד).

או למכור ולקנות רכב אחר 2019 ולהמשיך איתו עוד 3 שנים ולאזן דרכו את הירידת ערך (?!?)

אני באמת חושב ליבואן ומוסכיו אין פתרון טוב בשבילך.

תתנחם בזה שהשוק עכשיו מאוד ער לרכבי יד שנייה ותוכל לקבל מחירון ואולי מעל על הדאציה (מצד שני תשלם גם יותר על הרכב השני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 13.11.2021 בשעה 21:16, coavi כתב:

שבוע טוב,

מדובר כנראה בתקלה ידועה וסדרתית- אפשר לוודא לפי סוג הרכב טנתונים נוספים.

לאחותי היית סטפאווי שנרכשה חדשה מהסוכנות ולאחר עשנה וחצי פשוט נתקעה יום אחד באמצע נסיעה בכביש מהיר.

חודשים במוסך וריצות, עשו כל מה שתיארת עד נכנעו להחלפת גיר על חשבונם.

אחותי לא ויתרה ודרשה שיקנו/יקחו ממנה חזרה את את הרכב .

בסוף ואחרי מכתבים להנהלה ראשית גם בחול,  הסכימו אבל בתנאי שתרכוש מהם רכב אחר.

בלית ברירה נאלצה להמשיך את הנישואין עם קרסו ורכשה ג'וק ששירת נאמנה  עד שנמכר לאחרונה.

לקרסו לא חוזרים יותר........

הי

אשמח להפניה מול מי היא בדאצ'יה התנהלה בארץ ובחו"ל, והאם היה מעורב עו"ד בתמונה 

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...