Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים לנהיגה כיפית וזריקות תחת ?

motek
שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

ברשותי קאדילק ATS פרימיום שתתחדש לה בצמיגים בקרוב. אני מנסה לחשוב על קומבינציה שהכי אהנה ממנה.

רוב הזמן נוסע רגוע כמובן, ולכן חשוב לי נוחות ושקט של הצמיגים. אבל מה שחשוב לי יותר, זה הכיף של מדיי פעם לזרוק תחת בפניות, ולכן אני תוהה לגבי איזו קומבינציה של צמיגים כדאי.

בקדימה אלך על צמיגים אחוזים וטובים, כנראה גודייר אסימטריק 5, היות ואני די בטוח שאין בארץ מישלין פיילוט ספורט 4S למידה הזאת (225/40R18), וה-4 ה"רגילים" פחות טובים מהאסימטריק 5 לדעתי.

לגבי האחוריים, אני מתלבט בין 3 אופציות:
1. לשים את אותם צמיגים של הקדימה בלי לשבור את הראש.

2. ללכת על סמי סליק איכותיים, כמו מישלין פיילוט ספורט קאפ 2 (למרות שנראה לי שהם עדיין אוחזים מדיי). צמיגי סליק זה כבר נראה לי מוגזם (?)

3. לשים צמיגים סינים מעפנים שלא אוחזים טוב 😈

אשמח לדעות, תודה מראש.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה 1, לשמור על האיזון הטבעי של הרכב בכביש ציבורי.

אופציה 3, כשתנאי הכביש פחות מתאימים לשילוב לא מאוזן, עשויה להפתיע אותך when you least expect it.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על אופציה 1 ולומד איך לגרום להם לאבד אחיזה כשאני רוצה. לדעתי זה עדיף על לשים צמיגים לא אוחזים וללמוד איך לתפוס את הזנב. פוטנציאל הנזק ככה הרבה יותר קטן. 

מצד שני, הגלידה האהובה עליי זה וניל בלי כלום, וכל דבר שמעבר לגלגל ענק מפחיד אותי בקטע משתק, אז מה אני יודע...

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את מה שאתה מציע, מאד מאד לא ממליץ. החורף הבא עלינו לטובה ישלח אותך לחבק עמוד תאורה אם תשים מאחורה זבל.
שים רבעייה של אסימטריק 5 ותן בראש.

• אהבתי 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, motek כתב:

3. לשים צמיגים סינים מעפנים שלא אוחזים טוב 😈

אשמח לדעות, תודה מראש.

הכי טוב שיש. אל תשכח לרשום צוואה לפני רכישת הצמיגים :rolleyes:

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, elyaharoni כתב:

מקדימה צמיגים איכותיים.

מאחורה זבל סיני חדש.

לדעתי שילוב מצויין, אם אתה יודע מה אתה עושה.

אממ.. לגבי זה, פחות, אם להיות כנה.

תודה רבה חברים. עזרתם לי מאוד להחליט שאופציה 3 ירדה מהפרק. בתכלס די אסבול מזה ביומיום, וכמובן שבטיחותית זו אופציה לא להיט.

מה אתם חושבים על אופציה של סט שלם של סמי סליק? כמו מישלין פיילוט ספורט קאפ 2 קונקט ?

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה (עד כמה שאני זוכר מימי הטויו R888/R1R העליזים) צמיגי סמי סליקס אינם חוקיים לכביש. 

בכל מקרה, היכולות של צמיג סמי מאוד נפגעות על כביש רטוב, אז אני לא יודע כמה הייתי הולך על זה. בסופו של יום, זה "כולה" ATS, לא סופרה 1000 כ"ס עם מנוע LS וגם 2JZ. נהגתי על אחת עם הצמיגים ה"מקוריים" שלה (לא זוכר מה הם היו, זה היה לפני איזה כמה שנים) והיא אחזה והתנהגה נהדר, אז אני לא חושב שצריך ללכת על משהו מעבר לאסימטריק או פיילוט ספורט.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר.

אני חושב הפוך ממך, דווקא בגלל שזו "כולה" ATS עם 270 כ"ס, ולא 700, אז הרבה יותר קשה להוציא אותה לדריפט. ולכן אני חושב ללכת על צמיגים פחות אוחזים מהאסימטריק 5. לגבי חוקי או לא, ואלה לא ידעתי, אבל קשה לי להאמין שמישהו אוכף את זה, אז לא ממש מעניין. אבל עניין האחיזה בכביש רטוב בהחלט קצת מדאיג אותי, ראיתי כמה ביקורות על הקאפ 2, הרכב יוצא להחלקה מאוד מהר וזה נראה קצת מסוכן.. בקיצור, כנראה שאלך על האסימטריק וזהו, אהנה מהם על כביש רטוב זה בטוח. על יבש, יש לי ספקות..

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...