Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיעוד וידאו של דיוני הליכי משפט מכוננים - היכן ניתן למצוא?

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עולם המשפט הפלילי אף פעם לא מאוד ריתק אותי, אבל איכשהו השבוע נחשפתי לתיעוד של הדיוק בהרכב מורחב (9 שופטים) בבית המשפט העליון בעניין מכשירי הסלולר של יועצי נתניהו, ובלי לשים לב עפה לה שעה וחצי כשאני מרותק לדיון

השופטים היו חדים מאוד, ערניים ואינטלגנטיים.

מהצד השני הפרקליטים הטוענים (עמית חדד וקובי סודרי) חריפים ומנוסים לא פחות. הטיעונים ודרך ההצגה היו מרתקים והיה יפה לצפות בפינג פונג הזה בין 2 הצדדים

אשמח אם תוכלו להפנות אותי לקטעים נוספים, כמובן לאו דווקא ממשפט נתניהו אלא באופן כללי דיונים ערים בהם משתתפים שופטים חדים ומנוסים ופרקליטי על

תודה!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדיר שיש הקלטה של דיונים בבתי משפט. לרוב לא מאשרים הכנסה של מצלמות לדיון בכדי שזה לא יהפוך להיות קרקס תקשורתי.

במידה ואתה מעוניין לצפות בדיונים נוספים, האופציה העיקרית היא לגשת לבית משפט הקרוב למקום מגוריך ולהיכנס לאולמות המשפט (אלא אם זה דיון חסוי/ בדלתיים סגורות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה חצי מלחמה בנושא תיעוד מתוך אולם בית המשפט במשפט נתניהו.

ככלל הקלטת וידאו אסורה בזמן הדיונים עצמם, וגם צילומי סטילס בד"כ מאשרים רק לכתבים עם תעודת עיתונאי.

כן יש הקלטות לפני / אחרי הדיון עצמו, בתוך אולם הדיונים. אבל להבנתי זה פחות החומר שמעניין אותך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הייתי ברור, אחדד שוב:

אני לא מחפש הסרטות דווקא מתוך משפט נתניהו.

אני כן מחפש הסרטות שמופיעים בהם פרקליטים מהטופ 10 ושופטים חריפים

בנושאים כלשהם, לא משנה נתניהו או רומן זדורוב

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא מה שאתה בדיוק מחפש אולי תנסה דיוני וועדות?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, avargel כתב:

אולי לא הייתי ברור, אחדד שוב:

אני לא מחפש הסרטות דווקא מתוך משפט נתניהו.

אני כן מחפש הסרטות שמופיעים בהם פרקליטים מהטופ 10 ושופטים חריפים

בנושאים כלשהם, לא משנה נתניהו או רומן זדורוב

הבנתי, אם זה לא היה משפט נתניהו יש סיכוי מצוין שגם את ההסרטות האלה לא היו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא כתב לך את המבנה הכללי. מדי פעם משודרים דיונים מבית המשפט העליון, ואתה צריך לעקוב אחרי החדשות בנושא.

מעבר לכך, אתה יכול לבחור מספר עו"ד ולחפש אולי בגוגל באילו תיקים הם מעורבים. אז אתה יכול לגלוש לאתר נט המשפט, לראות באיזה תאריך הדיון הבא, ואז להגיע לדיון. לדוגמה: אם YNET מדווח שבתאריך X היה דיון שמעניין אותך, אתה מבצע חיפוש בנט המשפט לפי תאריך הדיון לשופט, מקבל את מספר התיק, נכנס לתיק, ורואה מתי הדיון הבא. אתה יכול אפילו לנסות לכתוב לעו"ד מייל ולשאול על תאריכי הדיונים הבאים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...