Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מחשב לעבודה ביתית

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב!

בעקבות מעבר לעבודה מהבית, לא כל-כך נוח לי לעבוד עם הלפטופ כל הזמן ואני רוצה לרכוש מסך מחשב שיקל עלי במטלה זאת.

עיקר העבודה זה אופיס/פגישות בסקייפ/לעיתים VM כזה או אחר שאני מריץ.

האם יש צורך להתמקד רק במסכי 4K?

האם גודל 29 מספיק? על מה כדאי לשים לב מבחינת דגשים?

הדגם הזה מצא חן בעיני,

האם הוא יענה על הדרישות?מסך LG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שזהו מסך ULTRAWIDE , יש לי את הדגם הקודם שלו ללא ה HDR10 והוא נחמד מאוד אם כי פחות טוב מזה שבלינק.

לי אישית מאוד נוח ואני מאוד אוהב את המסכים האלו והסגנון הרחב והצר יחסית (היתי רוצה שיהיה קצת יותר גבוה).

ממליץ לראות ולצפות בחנות קודם כל שתראה שזה טוב לך בעין, יש כאלו שלא אוהבים את הסגנון ומעדיפים את המסך המרובע הרגיל

אם אתה צופה בסרטים על המסך קח בחשבון שלא תמיד יש תוכן ברוחב 21:9 ולפעמים נשארים עם שוליים שחורים בצדדים.

לגבי שיפור מהמסך הנוכחי בלפטופ זה ללא ספק יהיה שינוי לטובה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי מסך 27"  ברזולוציה 1440*2560 (קרויה גם 2K) הוא הנוח ביותר.

באופן אישי אני אוהב את המסכים של Dell. הם לרוב כוללים ארגונומיה מצויינת, מרכזיית חיבורי USB ואחריות מעולה ל-3 שנים (החלפה במקרה של תקלה ללא כל שאלות, מנסיון).

אבל, הם לרוב לא נמצאים על הצד הזול של סקלת המחירים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2k זה נחמד אבל 4k זה תענוג. גודל פיזי פחות חשוב לטעמי האישי, 27 אינץ' זה מספיק רחב, עם 29 פשוט תשב רחוק יותר מהמסך.

העבודה שלי היא 90 אחוז עם טקסט/קוד, אז מאוד חשוב לי הקטע של פונטים עגולים ומדויקים בלי שום פיקסל לרפואה, שריטה אישית. שאר החבר'ה במשרד עם 2k/fhd ואין להם מושג ממה אני מתלהב :-)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, alex321 כתב:

האם יש צורך להתמקד רק במסכי 4K?

אם זה בא על חשבון איכויות אחרות - אז לא.

המסך שהבאת הוא רחב וצר. לעבודה עדיף יותר גובה, יענו פרופורציות של 16:10. לאופיס ואינטרנט, זה עדיף. אתמול פגשתי מתכנת שבכלל אוהב שאפשר גב לסובב את המסך, כך שהוא עומד אנכי.

קפוץ לחנות, תנסה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

34" אולטראוויד זה החיים עצמם.

עדיף מ4K לטעמי גם בגדלים גדולים.

מסך מומלץ שעדיין סביר בתקציב - P3421 של דל - פאנל IPS מעולה ומסך פחות קעור מרוב מסכי המסמכים שיותר מותאם לקוד וכו.

מניסיון - במהלך העבודה מהבית יצא לי לעבוד עם המון שילובים. רשימת המסכים שניסיתי על השולחן שלי. לא בחנות 2 דקות:

3 מסכי 24״ (היו בבית משימושים קודמים. לא נח לפצל ל3)

2 מסכי 27״ 4K (הרזולוציה + גודל מסך הזה מחייבים עבודה בScaled mode - אז למרות שחד - יש פשרות + לא מספיק רחב)

מסך 4K 32" (גבוהה מדי מכדי לנצל בצורה יעילה)

2 מסכי 34 אולטרה רחבים. (לא נח להשתמש בשניים ביחד, אבל אחד זה תענוג)

בסופו של יום - אחרי כל השילובים - מסך 34״ אחד + לפטופ פתוח לידו (על זרוע - כך שיהיה באותו גובה של המסך) זה השילוב המנצח מבחינתי. זה לגמרי game changer.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא ממליץ על 27 2K, היה לי דל כזה לפני שנים ופשוט סבלתי איתו. זו רזולוציה שבגודל הזה היא לא פה ולא שם, או שאתה על HD ואז הכל מרוח או שהכל ברזולוציה מקסימלית ואז הכל חד אבל קטן מדי, או שאתה עושה סקיילינג ולא תמיד זה עובד כמו שצריך. לטעמי אם כבר 27 אז אפשר כבר להסתפק ב-HD וזהו. או שבאמת הולכים על משהו גדול יותר.

פאנל IPS כמובן רצוי מאוד.

גם אני במפלגה של Dell, אבל זה עניין של תקציב. לילדים קניתי מסך 27 פאנל IPS של AOC בסביבות אלפיה, עד עתה מוכיח את עצמו בסדר גמור.

(ליביו, אתה כבר עלית לי השנה יותר מעשיריה! לא רק ההרמן מילר, בגללך קניתי גם דל UW 38 לעמדת עבודה! עכשיו אני כבר לא יכול לחזור אחורה, מסך 27 נראה כמו טלפון סלולרי לידו :) )

• מצחיק 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, קורן בן אשר כתב:

אישית לא ממליץ על 27 2K

זו דווקא רזולוציה סבירה לגודל הזה.

נכון - היא לא רטינה אבל היא קפיצה עצומה ברמה מעל 1080P.

המסך 34 שהמלצתי (ואני משתמש בו) הוא גם ברזולוציה הזו (1440P בגובה , ברוחב מן הסתם יותר - משמעותית) - וזו פשרה אבל פשרה סבירה.

גם המסך שלך לזכרוני בצפיפות פיקסלים דומה עד זהה אם תבדוק (אולי קצת יותר טובה).

ההבדל העיקרי שמול 27״ יחיד - אתה תשב יותר קרוב מאשר מול 34 או 38״ אולטרא רחבים וזה יורגש פחות. לכן צריך את זה בקונטקסט.

הרזולוציה המושלמת אגב היא מה שאפל שמים בimac - 5k retina - המסך פשוט מדהים (אבל לא אולטרה רחב - אז גדול אבל פחות שימושי)

לפני 8 דקות, קורן בן אשר כתב:

ליביו, אתה כבר עלית לי השנה יותר מעשיריה!

זה בינך לבין הכרטיס אשראי שלך :)  אני לא מתערב...

מה שכן - בהחלט - אחרי שעבדת עם ultrawide טוב (ושלך מעולה!) כל דבר אחר מרגיש פשוט מגוכך

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל מתכנתים תמצא כל וריאציה אפשרית של ריבוי מסכים בזוויות שונות.

הייתי שם, עבר לי, היום אני עם מסך יחיד ולפטופ כבוי, או רק לפטופ.

רזולוציה זהה כמעט לגמרי, מעבר חלק בין שני המצבים.

מהניסיון שלי, אגב, קיים קשר ישיר בין אנשים שלא מוצאים את הטאב שלהם ועסוקים כל היום בלפתוח/לסגור חלונות לבין כאלה שמתשמשים בריבוי מסכים...

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...