Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לדעות בעד/נגד לגבי סוזוקי קרוסאובר 1.4

Carcar21
שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאזדה 3 שמציעה יותר אבזור מקורי ויותר מערכות בטיחות?

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה מחירון של 2017 אחרי מתיחת פנים היה קצת מעל 80 אלף ש"ח למנוע 2.0 ברמת גימור ספורט.

היום אני משער שאפשר למצוא כזו באיזור ה-75 אלף ש"ח עם נתונים סבירים עד טובים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Doron_Z כתב:

להורים שלי יש את הרכב הזה בגרסה ללא הטורבו (2015), רכב חסר אופי וחסר חן אבל אנשים לטעמי מגזימים פה בעלבונות כלפיו, הוא לגמרי בסדר ועושה את העבודה, לא רועש במיוחד ואיכות הנסיעה סבירה לגמרי, התנהגות אין לו, זה לא רכב לפניות או תקיפת סיבובים, נוסעים איתו ברגוע ומהבחינה הזו אין בעיה בהתנהגות שלו. מבחינתי מערכות בטיחות אקטיביות זה חיסרון לא יתרון אבל זה אני.

שכן שלי מחזיק את הסוזוקי הזה בגרסה ללא הטורבו (2015) כבר מעל ל 6 שנים,

הוא עבד איתו, והיום הילדים שלו והוא חוגגים עליו כל היום והוא (שכנים טובים אנו)

אומר שזה הרכב היחיד שהוא לא החליף אחרי 3 שנים, ככה הוא פועל. הוא מרוצה

מאד מהאמינות שלו והאחזקה הלא יקרה. נכון הרכב לא ''חתיך'' כל כך אבל האמינות

בעיני זה המפתח. לגבי סיבובים מיתלים וכו' אני נוהג רגוע וככה צריך אז לא ברור לי.

הקרוסאובר טורבו (2017) נאה בעיניי, אני מאד שומר עליו כולל ניקיון פנימי וחיצוני, איש לא עולה/ עלה עליו חוץ ממני. לציין חיסרון בולט זה הטסט שלו שהוא מאד יקר 1830 ש''ח

בערך.

עריכה אחרונה על ידי yossy
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש לקנות קרוסאובר שנתון 2017, משנתון זה מורכב ברכב גיר של טויוטה,מדובר ברכב אמין מאוד,בין הרכבי בנזין החסכוניים 1:15.

ברכב היברידי יד שניה אני לא קונה.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.6.2021 בשעה 13:57, yuvalganim כתב:

היתרון היחיד של הרכב הזה זה שהוא זול לטיפול ואחזקה.

כל השאר? גרוע עד גרוע מאוד.

לאבא שלי יש כזה ללא הטורבו, אז גם אם נתעלם מהמנוע רגע.

הרכב פשוט מאוד על סף הסגפני, אין מערכות בטיחות, רעשי רוח וכביש נוראיים.

מולטימדיה זוועתית שהיא פשע של ממש והרכב ממש לא מרווח (לא מבין מי כתב מעליי שתא המטען מרווח? הוא קטן מאוד ולא שימושי)

שום דבר טוב אין ברכב הזה בקיצר.

אם נהגת ברכב ולא הרגשת שום דבר חריג אשריך.

סע שבוע על רכב אחר ותחזור לסוזוקי ונראה אותך

נסעתי על כמה רכבים אחרים אפילו ..הסוזוקי היה הכי שקט וחזק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והרכב שהוא אוהב ומתאים לו, נהגת על הרכב והרגשת על הגל? היה לך נוח? שקט? נעים? על כל רכב אחר יש לך סיבות למה לא? מרגיש שאתה פחות מתחבר? אתה מרגיש שיש לך את הכסף וזה יעשה לך טוב? חבר למה אתה מתלבט? נשמע שאתה סגור על העסק.

הכי חשוב שאתה תהנה מהאוטו ולא מה אחרים חושבים עליו, לדעתי תתחדש =].

• רעיון טוב! 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזק יחסית, גבוה וזול מאוד.

אלה הקלפים החזקים שלו.

פחות אהבתי את העיצוב ומרווח הפנים, שמרגיש זול מאוד, הגיר מעביר הילוכים בצורה נעימה בשיוט רגוע, אבל מאוד מבולבל בלחיצות פתאומיות, כאילו יש מעין שיהוק שלוקח לו שנייה וחצי לחשוב מה אתה רוצה ממנו ואז הוא מגיב, אחרי זמן קצר מאוד הבנתי כמה הרבה הזה לא אוהב סגנון נהיגה נמרץ וספורטיבי, הוא רוכן בפניות (נו טוב, רכב כבד וגבוה אז נוותר לו), הוא מפרפר חופשי גם כשרגל לא דבוקה לדוושה, והרעש של המנוע במאמץ לא נעים במיוחד, אבל!

אני משער שזה לא ה CUP OF TEA שלך אם הרכב הזה אופציה עבורך, בסך הכל עושה את העבודה ולפי מה ששמעתי הוא גם די אמין, פחות אהבתי את הספרטניות בעיצוב הפנים של סוזוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...