Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי כלי עבודה שלא מקיים את מה שרשום על האריזה, מה הלאה? (גרניק)

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.6.2021 בשעה 17:07, Gavrik כתב:

אני מחפש דרך להחליף את החרא מוצר שקניתי 

לפי החוק העסק צריך לקבל את המוצר חזרה תוך 14 יום ולתת לך החזר כספי.

המוצר צריך להיות באריזתו המקורית ושלא נשעה בו שימוש. פתיחת האריזה אינה נחשבת כשימוש.

אז, אם עוד לא עברו 14 יום אתה יכול לייבש ולנקות את המוצר, לדחוף אותו חזרה לאריזה שלו, להכנס לאוטו, ולנסוע אליהם. תגיד שלא השתמשת ואשתך קנתה לך אחד מתנה.

זו אופצייה, כשרה או לא- להחלטתך.

אופצייה ב'- לנסות לפנות לטוב ליבם של המוכרים. אם זו רשת גדולה- הסיכויים לרעתך. אם זה עסק קטן ואתה יכול להגיע לבעל העסק- יש סיכויים טובים יותר, אם כי ממש לא מובטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן אחרי הרבה מלחמות צעקות וחתירה למטרה הגרניק הוחזר לסניף.
מה שכן תוך שבועיים הייתי אמור לקבל את הכסף חזרה ועברו כבר יותר מחודשיים ואין שום זכר להחזר כספי באשראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.6.2021 בשעה 13:33, natco כתב:

התקשרתי ליבואן (עוד חברה ידועה ומוכרת בעולם כלי העבודה האיכותיים בשם "עשינו עסק" )

היבואן של כלי (מותג המדבקה) יונדאי.

חלק (חלק!!!) מהתוצרת שהם מביאים היא סבירה, עם זאת השירות של היבואן הוא כמעט לא קיים.

ועדיין אני מעדיף אותם על פני סמיקום לקסיס. הם חצופים בצורה שקשה להאמין, גם מניסיוני האישי וגם מפוסטים שראיתי בפייסבוק (חלקם נמחקו באופן מסתורי לאחר מכן).

לפני 11 שעות, Gavrik כתב:

מה שכן תוך שבועיים הייתי אמור לקבל את הכסף חזרה ועברו כבר יותר מחודשיים ואין שום זכר להחזר כספי באשראי.

צור איתם קשר לבירור לגבי ההחזר. יכול להיות שפשוט "שכחו".

תסביר להם שאם לא יוחזר הסכום, תבצע הכחשת עסקה דרך הויזה וזה יגרום להם ליותר בעיות ממה שהם חושבים.

מקווה ששמרת הוכחה כלשהי על שהגרניק הוחזר לחנות, מעבר לשירשור הזה.

ואגב.

למיטב זכרוני, מוצרים שעברו בהם מים (גם אם הם נועדו לעבוד עם מעבר מים) לא אמורים להיות ברי החזרה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...