Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לקניית מנגל גז

sagibd95
שימו לב! השרשור הזה בן 1082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מעוניין לקנות לחבר קרוב לכבוד היום הולדת מנגל גז חדש לגינה.

הידע שלי בנושא שואף ל-0 מלמטה.

השימוש יהיה יותר בכיוון של דברים פשוטים - קבבים, פרגיות, המבורגרים, שיפודים וכדומה. סטייקים מדי פעם, אך פחות בכיוון של למדוד טמפרטורה של הנתח ולרדת לדקויות.

התקציב הוא עד 2,000 ש''ח - אשמח לעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלך קצת נמוך. 

יכנס בו 2 מבערים סביר, או שלושה מצ'וקמק.

הנתונים העיקריים שאתה צריך לשים אליהם:

עוצמת הגריל - לא לבחור בגריל של פחות מ15 BTU לסמ"ר. לוקחים את מידות משטח הצליה , מחשבים את השטח הכולל, ומחלקים בנתון הBTU הכללי של הגריל. פחות מ-15 יתן גריל שלא מגיע לטמפ' צליה, בטח לא עם מכסה פתוח.

רשת הצליה- רצוי שתהיה יצוקה וכבדה כמה שיותר. רשת כזו אוגרת חום ואז כשאתה מניח את הבשר הוא נצלה ולא "מתבשל".

מבערים - מבערים יצוקים יחזיקו 20 שנה. מבערי צינור מנירוסטה יחזיקו 5.

מותג- אם תבחר במשהו מוכר, (וובר,קולמן ואפילו אמגזית) יהיו לך חלקי חילוף גם עוד 5 שנים (כשילך מבער הנירוסטה :-) ). אם תבחר במותג מדבקה, הוא עלול להעלם ולהשאיר אותך עם גריל שלא מתפקד בגלל חלק טיפשי

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sagibd95 כתב:

שלום לכולם,

מעוניין לקנות לחבר קרוב לכבוד היום הולדת מנגל גז חדש לגינה.

הידע שלי בנושא שואף ל-0 מלמטה.

השימוש יהיה יותר בכיוון של דברים פשוטים - קבבים, פרגיות, המבורגרים, שיפודים וכדומה. סטייקים מדי פעם, אך פחות בכיוון של למדוד טמפרטורה של הנתח ולרדת לדקויות.

התקציב הוא עד 2,000 ש''ח - אשמח לעזרה.

יש לי גריל גז של ברואיל קינג שלושה מבערים שעלה לי קצת יותר מ2000. אחלה גריל, בנוי מיציקת אלומניום, שומר על חום טוב וקל לנקות.
תעיף מבט כאן https://www.amisragas.co.il/?CategoryID=86

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק וובר
כל המדידה של הBTU זה שטויות, מה זה משנה יכולת צריכת הגז השאלה היעילות ותחזוקה לאורך שנים.

Q3200 של וובר פשוט מעולה,

אצלי כבר 10 שנים בחוץ והוא כמו חדש (שימוש פעמיים בשבוע בממוצע), וחצי שכונה גם עם אותו מנגל וכולם מרוצים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, R'n'B כתב:

יש לי גריל גז של ברואיל קינג שלושה מבערים שעלה לי קצת יותר מ2000. אחלה גריל, בנוי מיציקת אלומניום, שומר על חום טוב וקל לנקות.
תעיף מבט כאן https://www.amisragas.co.il/?CategoryID=86

+1
גם לנו יש אותו, אחלה גריל ואחלה VFM

לפניו היה לנו וובר, היה ממש על הפנים, כל הזמן היה נסתם, החלפנו בו מלא חלקים, הרשת החלידה פעמיים ובסוף הוא פשוט נשרף.

נשרף נשרף, עלה בלהבות, אחרי שעתיים של להבה פסיכית וצעקות של השכנים השתמשנו במטף ולפח.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...