Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פטנטים...

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחודשים האחרונים בהשראתו של המורה שלי לפיסיקה אני חושב בזמני הפנוי על פטנטים שונים שאולי יכניסו לי לקופה קצת ירוקים (גם יורו ילך...)

בינתיים לא הגעתי להישגים משמעותיים בתחום, אך הצלחתי לחשוב על 2 פטנטים:

1. מכשיר שישדר גלי קול בתדירות מסויימת אל השטח שבקדמת המכונית, כאשר עוצמת השידור תגדל עם המהירות... הרעיון הוא לשדר בתדר (או בתדרים) כזה שרק בעלי חיים ישמעו, ושזה יגרום להם לזוז מאותו שטח...

אני לא ממש מתמצא בתחום, אך חשבתי אם קיים תדר מסויים שלדוגמא יכול לגרום לכלבים לאי-נוחיות מסויימת (נגיד להפחיד אותם, לא מדובר על גרימת נזק לבעלי החיים...) שבסופו של דבר תגרום להם לזוז מנתיב הנסיעה של המכונית ותמנע את דריסתם...

2. יישום קולי לאפשרויות השונות באיי סי קיו... למשל אם מישהו יתחבר לאיי סי קיו, אז לא להסתפק רק בדפיקה המסורתית, אלא שהתוכנה תכריז למשל "X IS NOW ONLINE"... או במקרה של שימוש בתוכנת הSPYCQ שאז זה יכריז "X IS READING YOUR AWAY MASSAGE"... וכך הלאה...

לי זה לא נראה מסובך לפתח תוכנה כזאת, כמו שיש במילונים במחשב כמו "בבילון" אפשרות להשמעת המילה, כך אפשר לשלב את זה עם הרשימה באיי סי קיו, לא משהו קשה לביצוע...

מה דעתכם על הרעיונות?

ועוד שאלה, אולי מישהו יודע אם לדוגמא יש לי פטנט יותר מוצלח, במה זה כרוך לרשום אותו על שמי? כמה עולה התהליך ובאילו קשיים זה כרוך?

דרך אגב אם עוד מישהו רוצה לשתף אותנו במחשבותיו זה המקום...

*כל הפרה של זכויות היוצרים תגרור תביעה משפטית... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים היותר מטומטים שיכולת לעשות זה לבוא ולפרט את הרעיונות שלך בפורום ציבורי שאין לך שום דרך להגן על הרעיון בטח שלא על ידי האזהרה העלובה הזאת בסוף...

חוקי הפנטנטים אומרים שברגע שהרעיון הוצג בפרהסיה אתה לא יכול לרשום עליו פטנט כי אין לך דרך להוכיח שהרעיון אכן שלך... תחשוב על עוד רעיונות ותשמור אותם לעצמך ותתיעץ עם מישהו שמבין ולא חרטה דרך הפורום.

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עכשיו אני לא אוכל לרשום אותם על שמי? :-P

ראשית, ידעתי כי אני צריך לשמור אותם בסוד אם ברצוני לרשום אותם על שמי... אבל, מכיוון שהרעיונות הם לא בגדר המצאה גאונית, אלא בסך הכל תוצאה של כמה דקות מחשבה, הרשתי לעצמי לשתף את שארי חברי הפורום... אין לי עכשיו גם זמן להתעסק עם זה גם אם הייתי רוצה...

שנית, האזהרה הייתה בצחוק... להבא אני אזכור איזה אנשים רציניים יש פה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע רצינות זה כמה אתה רציני לגבי הנושא... אולי אתה חושב שזה לא גאוני אבל יכול להיות שאנשים אחרים לא חשבו עליהם...

בעיקרון פטנטים זה דבר מאוד מסובך... הכותרת שלך היית פטנטנים אבל זה לא, זה רעיונות שאתה זורק באויר אין פה שום קשר לפטנט.

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון השני שלך קיים כבר באי סי קיו..

בהגדרות של החברים שלך אתה יכול להגדיר את זה ככה שכשהוא עולה זה אומר לך "the user is online" וצצה לך מין תיבת שיחה קטנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש דבר כזה וזה נקרא צופר.

ולא משנה מה כלב תמיד ירדוף אחרי גלגל מסתובב.

2. קיים ופעיל. אפילו ניתן להפעיל את כל המחשב ע"י פקודות קול ושהמחשב ידבר אליך ויקריא לך מסמכים או כל דבר שאתה חפץ בו. עובד מצויין לאנשים מוגבלים ובעלי עם ליקוי ראייה.

עריכה: תגיד לי אחי יש זכויות יוצרים שניתן להפר כבר או שזה עדיין בתהליך רישום בלעדיות :wink: .

אם אתה באמת רוצה להתעסק בהינדוס דברים שיקלו על חיי היום יום. אז יש דבר כזה שנקרה "יזמים צערים" או משהו בסגנון. שם תוכל לקבל את כל המידע הדרוש ותשובה לכל שאלה.

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הרעיון השני אני רואה שכבר קיים, אבל לגבי הראשון הכוונה שלי הייתה לסלק אותם מהכביש עוד לפני שתראה אותם...

למשל אתה נוסע בכביש חשוך על 100 קמ"ש ובגלל שמגיע רכב ממול אתה נוסע עם אור נמוך, האם בטוח תספיק לבלום או לסטות אם ישב לך חתול על הכביש... לכן, הצעתי להתקין מן מכשיר שישדר גלי קול בתדר מסויים ששומעים בעלי החיים... שוב, אני לא יודע אם זה מעשי, זה רק רעיון שעלה לי בראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עכשיו אני לא אוכל לרשום אותם על שמי? :-P

ראשית, ידעתי כי אני צריך לשמור אותם בסוד אם ברצוני לרשום אותם על שמי... אבל, מכיוון שהרעיונות הם לא בגדר המצאה גאונית, אלא בסך הכל תוצאה של כמה דקות מחשבה, הרשתי לעצמי לשתף את שארי חברי הפורום... אין לי עכשיו גם זמן להתעסק עם זה גם אם הייתי רוצה...

שנית, האזהרה הייתה בצחוק... להבא אני אזכור איזה אנשים רציניים יש פה..

אתה יודע, הרבה מאוד רעיונות גאוניים הם הרעיונות הכי פשוטים שיש.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מי גאון?

זה שהמציא את הפיתות מהקמח מצה :)

מנסיון (של לפני שלוש שעות) הם יותר טעימות מהפיתות הרגילות :)

בניגוד גמור ללחמניה מקמח מצה שממנה כמעט נחנקתי בתערוכת אוטומוטר של שנה שעברה.......

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. יישום קולי לאפשרויות השונות באיי סי קיו... למשל אם מישהו יתחבר לאיי סי קיו, אז לא להסתפק רק בדפיקה המסורתית, אלא שהתוכנה תכריז למשל "X IS NOW ONLINE"... או במקרה של שימוש בתוכנת הSPYCQ שאז זה יכריז "X IS READING YOUR AWAY MASSAGE"... וכך הלאה...

זה כבר קיים ויש קול של אישה שאומרת נגיד למשתמש קוראים אייל.....

EYAL IS HERE AND HE IS ONLINE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מי גאון?

זה שהמציא את הפיתות מהקמח מצה :)

מנסיון (של לפני שלוש שעות) הם יותר טעימות מהפיתות הרגילות :)

בניגוד גמור ללחמניה מקמח מצה שממנה כמעט נחנקתי בתערוכת אוטומוטר של שנה שעברה.......

לא גאון ולא נעליים...

פעם, כשסבא רבא שלי היה ילד הוא סיפר היו מכינים את הלחם של פסח + עוגיות...

רק שבימקום להכין אותם כמו שצריך, הם היו ממהרים נורא, ומכינים אותם ממש כמו "שכתוב"...

מה שהיה יוצא זה לחם קטן וקשה... כמו שהיה לבני ישראל...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...