Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם אוהבים לנסוע? או יותר נכון איזה מסלול מעדיפים בWAZE?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכירים את זה שאתם נכנסים לWAZE  ואתם מקבלים מספר מסלולים שונים לגמרי :

1. הכי קצר בזמן אבל פי 2 במספר הקילומטרים

2. חצי  קילומטרים ממספר 1 , אבל טיפה יותר זמן

3. טיפה פחות מחצי ממספר 1 אבל הפרש בזמן הרבה יותר משמעותי.

אז מסקרן אותי לדעת כשאתם מנווטים איזה מסלול אתם תבחרו?

האם זה תלוי בשעה ביום?

או שבכלל אתם לא מדליקים WAZE?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדליק waze ולרוב הולך על פי המלצה שלו בנסיעה, לפעמים אני חותך לאיך שנוח לי יותר באותו הרגע של היציאה, תלוי לאן אני פונה ביציאה משם זורם או שלא. לפעמים אני חוסך 20 דקות ולפעמים מקבל שעה פקק. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים דווקא לוקח את המסלול הארוך שגם לוקח הכי הרבה זמן, סתם כי בא לי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי.
אם יש פקק כתוצאה מתאונה, במיוחד בשעות הבוקר, אני עושה הפוך מההמלצה שלו. כי לפעמים הוא מנתב לקיצור דרך מיוחד ליודעי ח"ן דרך שכונה מסכנה שלא ידעה שאפשר לקצר דרכה והעיכוב הופך ליותר גרוע.
זה בולט במיוחד בכביש 6. אם יש תאונה הוא ממליץ לצאת ביציאה הראשונה ולחזור אחרי התאונה. בפועל, בכביש 6 אתה עומד שעה וב"קיצור" לוקח לך לפחות 60 דק ...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש ב- waze כהמלצה בלבד ומפעיל שיקול דעת.

אם נוסע למקום שלא מכיר - לרוב הולך עם ההמלצה שלו, במסלול המהיר ביותר.

בנסיעות שגרתיות - לרוב מתעלם מהמלצות לקיצורי דרך ומעקפים - מניסיון שלי, האלגוריתם של חישוב זמן במעקפים, שלרוב כוללים רמזורים ועומסי תנועה של אלו שגם עקפו את הפקק לא טוב. לפעמים עדיף להישאר על הציר הראשי עם מה שיש ידוע, ולא להיכנס לדרכים צדדיות עם הפתעות.

רק שלשום יצאתי מעבודה במרכז לבית בצפון, התעקשתי לנסוע בדרך הרגילה ובאופן מפתיע, לאחר שעשיתי את הפניה הרגילה, בניגוד להמלצה של WAZE זמן הנסיעה המחושב התקצר....

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעות שלי, לא נתקלתי בהפרשים של פי שתיים.

ההפרשים הם כ 10% עד 20% בערך למרחק או בהפרש בזמן.

בדרך כלל גם כשאני לא מציית לוויז שמנסה להסיט אותי כביכול למסלול יותר מהיר פתאום מתגלה שהזמן מתעדכן והוא דיי דומה.

לגבי מסלולים מוצעים, אם אני מכיר פחות או יותר אזי משתדל לבחור בדרך עם הפחות רמזורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל יציאה לדרך ארוכה, אני בוחן מראש את כל המסלולים, משחק עם המפה, בודק את העומסים השונים ואת זמני הכנסת הפידבקים ע"י המשתמשים.
לבסוף אני בוחר את הדרך הזורמת ביותר, עם המספר הנמוך ביותר של עצירות כתוצאה מעומסים ורמזורים, גם במחיר של דרך ארוכה יותר מבחינת המרחק והזמן.

עריכה:
כדאי לשים לב לאופציה לחישוב זמן ההגעה משוער בהגדרות של הwaze:
"כשמפעילים את האפשרות זמן הגעה משוער בהתאמה אישית, מתבצע ניתוח של הנסיעות הקודמות שלכם ב-Waze. בניתוח זה, יחושב משך הזמן של קטעים במסלול, ותתבצע השוואה בין המידע הזה לבין ההערכות של Waze. לאחר מכן, המידע הזה ישמש להתאמה אישית של זמן ההגעה המשוער בכל פעם שתחפשו מסלול ב waze".

7c7b5548bcc79f6c1c651a30840ef32c.jpg

• אהבתי 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב נוסע עם הבחירה של ווייז אלא אם כן נראית לי מוזרה/לא הגיונית ואז בודק את המסלולים האחרים. בנוסף, כאשר הוא ממליץ על מסלול שעובר בכביש אגרה - אני בודק את המסלולים האחרים ולעתים קרובות רואים שהוא מכניס אותך לכביש אגרה כדי לחסוך דקה נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוחר את המסלול לפני הנסיעה ולאו דווקא לפי ההמלצה של וייז. 

לרוב, המסלולים שוייז יציע יציגו זמן הגעה דומה או הבדלים של כמה דקות בודדות, זה לא שווה את הטרחה במסלולים מסויימים/ אינם מוכרים לך.

אני משתדל להישאר בכבישים ראשיים ולא לבצע מעקף בתוך עיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ליסינג בצער כתב:

בנסיעות שגרתיות - לרוב מתעלם מהמלצות לקיצורי דרך ומעקפים - מניסיון שלי, האלגוריתם של חישוב זמן במעקפים, שלרוב כוללים רמזורים ועומסי תנועה של אלו שגם עקפו את הפקק לא טוב. לפעמים עדיף להישאר על הציר הראשי עם מה שיש ידוע, ולא להיכנס לדרכים צדדיות עם הפתעות.

בדיוק.

אני מתייחס לוייז כמו לחוברת מפות, פותחים רק כשלא מכירים את הדרך או הכתובת.

ברוב המכריע של נסיעות יומיומיות לעבודה ולמקומות מוכרים אני בכלל לא מפעיל וויז, לא מוצא שזה נחוץ.

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף להעזר בוייז שאני באיזור שאני לא נוהג בו בדרך כלל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...