Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגביי מוסך לא מורשה - רנו פלואנס

Amit Gtr
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אשמח לשאול מה ההבדלים האמיתיים בין מוסך מורשה ללא מורשה?

אני שואל לגביי רנו פלואנס דיזל שצריכה ככל הנראה לעבור טיפול טיימינג, מבירור שעשיתי המחיר במוסך מורשה הוא כ5K שח לטיפול מסוג זה, הבנתי שבלא מורשה זה יהיה נמוך משמעותית.

אשמח לקבל המלצה על מוסך כזה באזור תל אביב / חיפה (דגש על מי שמחזיק רנו פלואנס דיזל ומטפל בו)

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק במוסך "שאפט " בת"א.
מחירים הוגנים, חברה מקצועיים, יש להם ניסיון עם רכבי רנו.

המחיר שרשמת במוסך מורשה יבואן נשמע גבוה מדי.
תבדוק שוב במוסך " המכונן " ת"א ( מורשה רנו ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Amit Gtr אתה וודאי מתכוון למורשה יבואן לעומת מוסך שאינו מורשה יבואן. מורשה יבואן עובר הדרכות ספציפיות על הרכב, יש לו ציוד מקורי לטיפול ברכב וגישה למאגרי מידע של היצרן. תיאורטית יש לו יתרון בסוגים מסויימים של עבודות, בפועל ישנם מוסכים מתמחים שאינם מורשי יבואן ועם זאת עולים עליהם ברמת המקצועיות.

שאפט למיטב ידיעתי לא מתעסק בדיזליות, זה מה שהם אמרו לי בטלפון בזמנו.

ממליץ לבדוק עם מוסך גבע בת"א. באזור חיפה - שמעתי וקראתי חוות דעת חיוביות מאוד על מוסך אנרג'י באזור הצ'קפוסט כמדומני, רק לבדוק איתם מראש אם הם מוכנים לבצע עבודה כזו.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו החלפתי רצועת טיימינג ברכב עם מנוע DCI ( ניסאן NV200).
לא זכור לי מחיר יקר בכלל עבור ההחלפה ( במוסך כללי שלצערי כבר נסגר ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני זוכר מחיר יותר צנוע. עלה לי כמדומני סביב 5K כולל החלפת משאבת מים מקורית שהוספתי ביוזמתי וכן כולל טיפול גדול באותה הזדמנות. וזה היה במוסך תלפיות בנשר, מורשה יבואן.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, קורן בן אשר כתב:

@Amit Gtr אתה וודאי מתכוון למורשה יבואן לעומת מוסך שאינו מורשה יבואן. מורשה יבואן עובר הדרכות ספציפיות על הרכב, יש לו ציוד מקורי לטיפול ברכב וגישה למאגרי מידע של היצרן. תיאורטית יש לו יתרון בסוגים מסויימים של עבודות, בפועל ישנם מוסכים מתמחים שאינם מורשי יבואן ועם זאת עולים עליהם ברמת המקצועיות.

שאפט למיטב ידיעתי לא מתעסק בדיזליות, זה מה שהם אמרו לי בטלפון בזמנו.

ממליץ לבדוק עם מוסך גבע בת"א. באזור חיפה - שמעתי וקראתי חוות דעת חיוביות מאוד על מוסך אנרג'י באזור הצ'קפוסט כמדומני, רק לבדוק איתם מראש אם הם מוכנים לבצע עבודה כזו.

תודה על המענה , בתור מי שמחזיק רנו פלואנס דיזל איפה אתה מטפל?

תוכל לתת לי טיפים על תקלות נפוצות ברכב זה שאוכל לנסות למנוע מראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בזמנו פוסט די מפורט. מצ"ב.

אני עושה טיפולים שוטפים לבד + דברים קצת יותר מורכבים במוסך גבע. זה לעת עתה.

בענייני תקלות, הסוג הכי נפוץ זה כמובן בעיות במחשב גיר (רלוונטי לתיבה הרובוטית כמובן, אם יש לך ידנית - הרווחת). מעבר לכך, מערכת החשמל והמחשביזציה די רגישה. יש טפטוף מסויים של תלונות, פה ושם, בנושא נורות ותקלות שצצות בלוח שעונים ומובילות לדיאגנוסטיקה יקרה וממושכת לעתים ללא פתרון. נתלתי בכמה מקרים כאלה. יש לי תחושה לא מבוססת שחלק ניכר מהבעיות נגרם מהתעסקות במערכת החשמל (קודניות והתקנות מקומיות) או עבודה רשלנית (נניח ניתוק מצבר מרכב מונע לצורך החלפתו). שורה תחתונה, זה לא רכב לסנדלרים, תן רק לאנשי מקצוע טובים ובעלי נסיון עם הרכב לגעת בו, טיפולים בזמן ועם חלפים מקוריים או משורה ראשונה בלבד.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, קורן בן אשר כתב:

כתבתי בזמנו פוסט די מפורט. מצ"ב.

אני עושה טיפולים שוטפים לבד + דברים קצת יותר מורכבים במוסך גבע. זה לעת עתה.

בענייני תקלות, הסוג הכי נפוץ זה כמובן בעיות במחשב גיר (רלוונטי לתיבה הרובוטית כמובן, אם יש לך ידנית - הרווחת). מעבר לכך, מערכת החשמל והמחשביזציה די רגישה. יש טפטוף מסויים של תלונות, פה ושם, בנושא נורות ותקלות שצצות בלוח שעונים ומובילות לדיאגנוסטיקה יקרה וממושכת לעתים ללא פתרון. נתלתי בכמה מקרים כאלה. יש לי תחושה לא מבוססת שחלק ניכר מהבעיות נגרם מהתעסקות במערכת החשמל (קודניות והתקנות מקומיות) או עבודה רשלנית (נניח ניתוק מצבר מרכב מונע לצורך החלפתו). שורה תחתונה, זה לא רכב לסנדלרים, תן רק לאנשי מקצוע טובים ובעלי נסיון עם הרכב לגעת בו, טיפולים בזמן ועם חלפים מקוריים או משורה ראשונה בלבד.

אחלה של סקירה , באמת נהנתי לקורא אותה ועזרה לי ללמוד לפני קנייה.
אשמח אם תוכל להיות איתי בקשר בפרטי לעוד שאלות נוספות.

המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 28.2.2021 בשעה 22:15, Amit Gtr כתב:

שלום לכולם

אשמח לשאול מה ההבדלים האמיתיים בין מוסך מורשה ללא מורשה?

אני שואל לגביי רנו פלואנס דיזל שצריכה ככל הנראה לעבור טיפול טיימינג, מבירור שעשיתי המחיר במוסך מורשה הוא כ5K שח לטיפול מסוג זה, הבנתי שבלא מורשה זה יהיה נמוך משמעותית.

אשמח לקבל המלצה על מוסך כזה באזור תל אביב / חיפה (דגש על מי שמחזיק רנו פלואנס דיזל ומטפל בו)

תודה לעוזרים!

מצטרף להמלצות של קורן בן אשר 
 אין שום בעיה לטפל במוסך לא מורשה,אבל מומלץ במוסך שמבין בצרפתיות,והכי חשוב משתמש בציוד רמת יצרן CLIP !!
במיוחד שיש צורך באבחון איכותי של תקלות,בקידודים או לימוד גיר ( קללת Getrag DC4 TCU)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...