Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב ספורט מהנה לנהיגה 100K - 120K ש"ח

motek
שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, motek כתב:

אלפא ג'ולייטה תלתן (או וולוצ'ה), רק ברמת הגימור הגבוהה עם מושבי עור וכו'.

אם אראה שמפרסמים בקבוצות גולייטה בדרישות האלה אשלח לך.

• אהבתי 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 15 דקות, Adani כתב:

אם אראה שמפרסמים בקבוצות גולייטה בדרישות האלה אשלח לך.

המון תודה חבר!

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מסכים איתך שהפיגו היא רכב לאמהות.

נהגתי על אחת כזאת וממש אהבתי את הרכב, נכון אולי התלתן מעט יותר ספורטיבית (בעיקר קשיחה יותר) אבל הפיגו ממש לא חלבית.

הפיגו מרגישה רכב הרבה יותר טוב ליום יום הן באבזור והן באיכות הכללית.

לדעתי כדאי לתת לה הזדמנות 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

.Being second is to be the first of the ones who lose

(21.03.1960-1.5.1994) Ayrton Senna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה גם את הפיג'ו יהיה לא קל למצוא. אם תיהיה אופציה אולי אלך לעשות סיבוב ולהחליט.

חוות דעת על במוו סדרה 3 מישהו? איך יא ביחס לסדרה 1 ו-2 מבחינת התנהגות וביצועים?

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השרשור עד עכשיו ואת כל העצות שנתנו לך ולדעתי אתה צריך להחליט מה מהפרמטרים שאתה מחפש יותר חשוב לך ביחס לאחרים כי אין דבר כזה רכב מושלם ובטח שלא אם מגבילים את השנתון ,התקציב והגודל 

מבין האפשרויות שאתה הצעת אני אישית חושב שכל bmw לא משנה מאיזה סדרה או עם איזה מנוע תתן לך הכי הרבה הנאה מבחינת חוויות נהיגה ( לא כולם יסכימו אותי וזה בסדר ) בתור אחד שנהג הרבה מאוד על כמעט כל סוג של bmw בכל רמת אבזור או מנוע המכוניות האלה הן פשוט ברמה אחרת מכל המתחרות שלהן בכל קטגוריית גודל , הן אולי יקרות יותר ועולה יותר כסף להחזיק אותן וגם האמינות לא הכי טובה ביחס ליפניות אבל האחיזת כביש שלהן , ההיגוי המדוייק ותחושת הביטחון שאתה מקבל איתן הרבה יותר טובה  ובזכות השלדה המאוזנת עם חלוקת משקל 50/50  והנעה אחורית מאפשרים לכל נהג אפילו לא מאוד מקצועי לעשות הרבה דברים שברכב אחר הוא לא היה יכול וגם להיות בטוח שבמצבי קיצון שלא באשמתך כמו התחמקות מטעויות או תאונות של אחרים הרכב יתנהג טוב מאוד ולא יאבד שליטה ( בטח לא עם המנועים היותר קטנים ובלי לבטל בקרות אחיזה ) בשינויי כיוון פיתאומיים או העברות משקל חדות  ואם תבחר רכב עם קיט m מקורי מהיצרן תקבל גם מתלים יותר ספורטיבים ועוד כמה דברים קטנים שהם משנים בכיול ומחדדים את הרכב 

בנוסף לזה הן גם מאוד יפות בעיני לעומת האחרות אבל זה לגמרי עיניין של טעם 

לגבי הנושא של האמינות אני לא חושב שהן פחות אמינות מכל רכב אירופאי אחר היום 

אני אישית הייתי לוקח כל bmw על כל רכב אחר ברשימה גם אם אני מוותר על קצת כוח סוס לטובת רכב עם התנהגות כביש הרבה יותר טובה ומהנה וסלון יותר איכותי ונעים 

אתה יכול אולי לנסות גם מיני קופר זה לוותר על ההנעה האחורית אבל הן גם מכוניות קטנות זריזות ומהנות מאוד ויש להן חווית נהיגה מאוד יחודית שמזכירה קצת קרטינג במיוחד בדגמים היותר ספורטיבים , הן קשיחות ויושבות טוב על הכביש 

אין לך ברירה בסוף תצטרך להתפשר איפשהו  על הספקטרום של אמינות - מחיר - כיף 

בהצלחה 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון הסדרות מגיעות עם אותם מנועים (חוץ מההיברידים והנפחים הגדולים).

הסדרה 3 מעט יותר כבדה מסדרה 1 ו2 (בערך ב300 קג).

ההתנהגות זהה ודומה מאוד בין הסדרות (כשמדברים על הרמות הבסיסיות) בדיוק כמו שתואר מעליי, השאלה היא אם אתה צריך כזה רכב גדול?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים.

@dorgo ממש לא צריך רכב כזה גדול, בטח שלא כזה כבד וכאמור הרכב יחנה בת"א, כך שאני סולד מאופציות כאלה.

סדרה 3 נשקלת נטו מהסיבה שהיא זמינה יותר בשוק ועוד במחירים נמוכים יותר מסדרה 2 מקבילות (לצורך הדוגמא, 320i אפשר למצוא במחיר טוב יותר מ- 220i עם נתונים דומים).

מה גם, שסדרות 1 ו-2 הרבה יותר נדירות בדגמים שאני מכוון אליהם (120i, 125i, 220i).

ודבר נוסף מאוד מבאס בסדרות 1,2 זה האבזור ברמת גימור ספורט. בסדרה 1 המושבים מבד ואין אפילו בקרת שיוט.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה אלפא 159 1.75 טורבו אלגנס ידנית ב50K ובשאר הייתי מממן את התחזוקה  ונהנה מהדרך! :)

אגב, יש אופל אינסיגניה OPC למכירה ב35K.. לא יודע כמה הרכב הזה אמין או מוצלח אבל הוא מגיע עם מושבי RECARO ו320 סוסים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני לא בא בחשבון, אחזקה של 159 תשתה לי את הכיס, ולא נראה לי שארד מתחת 2016 אלא אם זו תיהיה מציאה עם נתונים ממש טובים.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אתה יכול לחפש ולא להתפשר על האיבזור. תכוון לרמות איבזור  Luxury או M Luxury.

יש שם מושבים מעור (תעשייתי אבל עמיד ונוח) או אלקנטרה וגם בקרת שיוט. שים לב שיש גם דגמים שיש בהם מזגן מפוצל (2 איזורים ופתח למושבים אחוריים) ויש כאלה שלא (זה גם תלוי חבילת איבזור).

אני גם לא ככ מבין איך הסדרה 2 נסחרת בסכומים האלה, כניראה בגלל התצורת קופה שהיא יותר מבוקשת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

לפני 5 שעות, dorgo כתב:

בתקציב הזה אתה יכול לחפש ולא להתפשר על האיבזור. תכוון לרמות איבזור  Luxury או M Luxury.

יש שם מושבים מעור (תעשייתי אבל עמיד ונוח) או אלקנטרה וגם בקרת שיוט. שים לב שיש גם דגמים שיש בהם מזגן מפוצל (2 איזורים ופתח למושבים אחוריים) ויש כאלה שלא (זה גם תלוי חבילת איבזור).

אני גם לא ככ מבין איך הסדרה 2 נסחרת בסכומים האלה, כניראה בגלל התצורת קופה שהיא יותר מבוקשת.

עריכה אחרונה על ידי sweet d
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את הדיון שוב. אני כבר די נואש, לא מוצא את מה שאני מחפש ולכן אני שוקל לשנות כיוון לכזה עם שוק יותר שופע.

התחלתי קצת לחקור על קאדילק ATS שנים 2014-2016, אשמח לשאול אם יש כאן אנשים שמכירים את הרכב וידעו לענות לי על כמה שאלות.

1. איך הרכב מבחינת עלויות אחזקה? ביטוחים, טיפולים וכו'? כמה זה נורא? האם המחירים דומים יותר למרצדס או לפולקסווגן?

2. איך הרכב מתנהג? כמה האופי שלו ספורטיבי אם משווים אותו להוט האצ' כמו ג'ולייטה תלתן או אפילו לרכב כמו אלפא ג'ולייה?

3. בעיות / מחלות שיש לרכב הזה?

ושוב תודה לכולם ושבת שלום!

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייה כבר ממזמן נכנסה למאגר האופציות, רק שהתקציב קצת לוחץ וזה גם לא רכב כלכך נפוץ.. בנוסף לכך, מישום מה רוב הג'וליות בשוק עם ק"מ בשמיים. לכן אני שוקל גם את הATS.

מתקן את התיוג שלך שנראה לי לא עבד @Mr_Shankly

לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את הדיון שוב. אני כבר די נואש, לא מוצא את מה שאני מחפש ולכן אני שוקל לשנות כיוון לכזה עם שוק יותר שופע.
התחלתי קצת לחקור על קאדילק ATS שנים 2014-2016, אשמח לשאול אם יש כאן אנשים שמכירים את הרכב וידעו לענות לי על כמה שאלות.
1. איך הרכב מבחינת עלויות אחזקה? ביטוחים, טיפולים וכו'? כמה זה נורא? האם המחירים דומים יותר למרצדס או לפולקסווגן?
2. איך הרכב מתנהג? כמה האופי שלו ספורטיבי אם משווים אותו להוט האצ' כמו ג'ולייטה תלתן או אפילו לרכב כמו אלפא ג'ולייה?
3. בעיות / מחלות שיש לרכב הזה?

ושוב תודה לכולם ושבת שלום!
יש 308 GT ביד 2.
במחיר קצת מנותק מהמציאות אבל אולי תצליח להסתדר איתו.

Sent from my Note10+

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...