Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעצה איך לגרור מכונית שנמצאת בחניון עם גג נמוך

240sx
שימו לב! השרשור הזה בן 1187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

המכונית עם תקלת גיר (dsg כמובן) ולא זזה מהמקום, כאילו משהו תקוע בתוך הגיר, או שהוא תקוע על Parking למרות שידית ההילוכים זזה לכל ההילוכים. כנראה שצריך לגרור למוסך, אבל הנה הבעיה: המכונית נמצאת בחניון מתחת לבניין. זה במפלס של הכביש, אבל התקרה בחניון היא בגובה 210 ס"מ מהרצפה (מדדתי), ושגריר טוענים שהגרר לא יכול להיכנס לחניון.

יש למישהו רעיון איך גוררים? האם אתם מכירים מכוניות גרר נמוכות? אני די בטוח שהיו כבר מכוניות שנתקעו בחניונים עם גג נמוך והיו צריכים לגרור אותן משם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להתייעץ עם איש מקצוע שעוסק ברכבים מהסוג הזה. אולי יש פעולות שניתן לעשות על מנת שיהיה אפשר לדחוף את הרכב אל מחוץ לחניון. אם מדובר בוואגית אני ממליץ בחום על רון (מוסך רון).

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, motek, על ההמלצה על רון. אני מכיר אותו וטיפלתי אצלו פעם בסיאט שהיתה לי, אבל כרגע אני חיפאי.

danniel: גם לך תודה. הגלגלים נעולים ולא ניתן לדחוף את האוטו.

אשמח לשמוע עוד עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה אפשרויות, התקנת סקטיים יעודיים מתחת לגלגלים הקדמיים ואז לדחוף/לגרור אתה רכב החוצה מהחניון ואל הגרר.

מכונאי שמכיר את הרכב יגע לרכב ויבדוק האם אפשר לשחרר את התיבת הילוכים למצב ניוטרל באופן ידני או עם סקנר. 

מקרה קיצון זה פירוק של צירייה הקצרה ואז גרירה הרכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בדיוק מה שבאתי להציע.

גם אם הגיר תקוע רק הגלגלים הקדמיים תקועים על הילוך. האחוריים משוחררים (מאמין שאתה לא הנעה אחורית או 4x4) ויהיה ניתן לגרור בצורה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה על התשובות. אני מתחיל לאט לאט להבין מהן האפשרויות.

אני מקווה שאוכל למצוא גרר כמו בתמונה ששלח Adamm (תודה!).

danniel, או מישהו אחר, האם באמת אפשר לשחרר את תיבת ה-dsg דרך סקנר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרר כמו בתמונה, אני לא מאמין שהוא מספיק נמוך להכנס לחניון וגם אם נמוך, הגרריסט להערכתי לא יקח סיכון.

אפשר לשחרר למצב N דרך החיבור כבל ידית הילוכים בחיבור שלה לתיבה, זה במידה ויש כבל, אחרת זה אולי באמת עם סקנר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, 240sx כתב:

אני מכיר אותו וטיפלתי אצלו פעם בסיאט שהיתה לי, אבל כרגע אני חיפאי.

אתה לא צריך לגשת אליו, רק להרים טלפון להתייעצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, danniel כתב:

יש כמה אפשרויות, התקנת סקטיים יעודיים מתחת לגלגלים הקדמיים ואז לדחוף/לגרור אתה רכב החוצה מהחניון ואל הגרר.

Screenshot_2021-01-17-06-36-50.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום הנושא:

ראשית, תודה לכל מי שניסה לעזור.

שנית, בסופו של דבר הגרריסט קיבל הדרכה מהמוסך וגם את הבוקסות המתאימות, וניתק את הציריה (עבודה של חצי שעה בערך). זה איפשר לדחוף את הרכב מחוץ לחניון ולהעלותו על הגרר. כרגע הרכב במוסך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...