Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמנות (ועלות) אחזקת ה-M2

BobbyMiata
שימו לב! השרשור הזה בן 322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וואלה 32 אלף שקל תחזוקה .. מרגיש כבד אבל בהתאם לרכב ..

אני עוד רחוק מזה סטודנט שנה א , צריך לחשוב בהתאם , אבל הרכב הזה זה החלום שלי וכשיגיע היום יגיע בנתיים צריך לחסוך 

נהניתי מאוד לקרוא את הפוסט '

תודה על השיתוף 

עריכה אחרונה על ידי xCrazy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסטים כאלה מזכירים לנו כמה כיף בפורום.
תודה על הפירוט. נשמח לעוד עדכונים מימי המסלול שיגיעו.

• אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, bobi כתב:

הסתקרנתי. מה זה הכרית לטלפון נייד שעולה 750₪?

https://cobra.co.il/מוצרים/תקשורת-ברכב/חבילת-סמארטפון-לרכב/

זה עולה 1,200 ש"ח. קיבלתי הנחה בגלל הפאשלה בהתקנה. מצד אחד מחיר הזוי, מצד שני, לא מצאתי תחליפים וזה מאוד נוח ומתאים. בדיעבד, הייתי מחפש פתרון אחר, זה לגמרי פסיכי.

לפני כשעה, BeBest כתב:

זה לא משהו שאמור להתבצע כחלק מהטיפול במוסך?

עד כמה שאני יודע, המוסך לא מתעסק בזה, הם לא מחפשים צרות. אולי אני טועה, לא בדקתי. אבל יש הרבה "קידודים" לא רישמיים שאפשר לעשות במוו כמו למשל לבטל את ה-stop/start, לקודד קומפורט אקסס שלוקחת את הכסא אחורה בכניסה ויציאה וניתן גם לקודד בקרת אחיזה יותר חופשית ועוד כמה קישקושים - כל זה לא עושים במוסך.

לפני כשעה, xCrazy כתב:

וואלה 32 אלף שקל תחזוקה .. מרגיש כבד אבל בהתאם לרכב ..

אני עוד רחוק מזה סטודנט שנה א , צריך לחשוב בהתאם , אבל הרכב הזה זה החלום שלי וכשיגיע היום יגיע בנתיים צריך לחסוך 

נהניתי מאוד לקרוא את הפוסט '

תודה על השיתוף 

בשנה א' (2001) נסעתי על רובר 214 וחלמתי על מיאטה. קניתי מיאטה (ראשונה) ב-2007. על בימר M אני חולם בערך עשור. חלומות זה חשוב, נותן מוטיבציה ותחושה של התקדמות לקראת משהו.

אני גם קורא על חלומות שעדיין רחוקים ממני (מישהו אמר פורשה GT3?) ונהנה מזה, זה חלק מהעניין, יש חלומות לכל תקציב. אם יש לכם עוד שאלות על הרכב, אחזקה, מחשבות או דברים אחרים שאתם רוצים לדעת, תרשמו לי בתגובות. 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, רכב שאני בהחלט יכול להגדיר כחלום

M2 קומפטישן או CS הם רכבים שאני חולם להחזיק או לפחות לנהוג עליהם.

שאפו אחי, אם אפשר לשאול שנת האוטו והמחיר שקנית אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור בהחלט מעניין. תודה רבה.

מישהו יכול לשפוך אור למה פילטר מזגן בm2 צריך לעלות פי 10 מפילטר מזגן בכל רכב אחר? האם המזגן עובד אחרת בגלל שהרכב יקר וחזק אחולמניוקי?

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פילטר זהה להמון דגמי ב.מ.וו. אפשר למצוא פילטר מזגן מקורי מחו"ל ב- 200 שקל בערך ותחלפי איכותי של MANN או VALEO (כולם עם פחם פעיל) זה באזור 140 שקל בהזמנה מחו"ל שבארץ הם עולים מעל ל-200 שקל. אבל עזוב פילטר מזגן, סט בלמים קדמיים מקוריים לרכב הזה מהיבואן זה 4,700 שקל, לפני התקנה כמובן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, SerachSome כתב:

אם אפשר לשאול שנת האוטו והמחיר שקנית אותו?

אני יד שניה, הרכב שנת 2016, חלק מהמשלוח הראשון שהגיע במאי או יוני. הרכב יוצר במרץ 2016.

לפני 10 שעות, ch2856 כתב:

זה פילטר זהה להמון דגמי ב.מ.וו. אפשר למצוא פילטר מזגן מקורי מחו"ל ב- 200 שקל בערך ותחלפי איכותי של MANN או VALEO (כולם עם פחם פעיל) זה באזור 140 שקל בהזמנה מחו"ל שבארץ הם עולים מעל ל-200 שקל. אבל עזוב פילטר מזגן, סט בלמים קדמיים מקוריים לרכב הזה מהיבואן זה 4,700 שקל, לפני התקנה כמובן. 

אכן הוזמן MANN מחול, הזמנתי את הדגם היקר ביותר, שמעבר לפחם הפעיל יש לו גם איזו שכבה אנטיבקטריאלית (לא היה למצוא בארץ), שיהיה... יחד עם הרימון לטיהור מערכת המיזוג זה אמור לעשות "ריסטארט" למערכת.

לגבי הבלמים, אכן רכיב יקר, אבל מי שמבין קצת ויש לו סבלנות, יכול לחסוך הרבה כסף. הרפידות (לא מקורי, אבל מיצרנים מעולים כמו EBC, סטופטק, פרודו וכולי) לא עולים הרבה יותר מהרפידות ב...מיאטה. העסק הקצת יותר יקר זה הצלחות. כרגע יש לי סט שני חלקים של סטופטק ולדעתי מספיק להחליף רק את ההטבעת החיצונית. צלחות מקוריות (קידמיות) בחלק הן סביב ה-300$. אני מניח שכולל משלוח לארץ זה יעלה סדר גודל של 800$, כלומר קצת פחות מ-3,000 ש"ח. אם תהיה לי הזדמנות, אביא זוג במזוודה, צלחות הם ציוד בטיחות ולכן לא חייב במכס, אלא מע"מ בלבד ואז אחסוך יותר. התקנה היא דיי פשוטה, ברמת ה-DIY למי שיש זוג ידיים טובות, בטח לא יותר מ-500/600 ש"ח במוסך נורמלי. אני מניח שאפשר לעשות את כל הציר הקידמי ב-4,000/4,500 ש"ח. זה לא זול, אבל זה גם לא מחיר מעולם אחר. החלפה של סט קידמי בפיזו 308 GTI יעלה כמעט פי 2, אגב. 

כמובן שכאשר יגיע זמן ההחלפה של צלחות/רפידות אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף. מכונית חלום.

מצד אחד כתבת מערכת הרמן קרדון מעולה מצד שני החלפת את ה HU?

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע מדהים. מכונת קרב ממש. רק העיצוב פנים מרגיש לי מיושן ומשעמם.

בדיוק אתמול ראיתי סירטון על M2 Competition שבתמונות שצירפת(אם זו אותה אחת).

תיקון קטן על הבלמים של  308 GTI, המחירים ירדו מאז שהרכב הגיע לארץ, באזור 5k שקל לצלחות ורפידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקידודים אפשר לעשות עם בימרקוד ופילטר אויר הזמנתי מאליאקספרס ב 15 דולר , וואלה הגיע חלק מקורי עם מדבקת הלוגרמה.
רכב מדהיםםםם ,ואין על הצליל של n55 , זה פשוט מחרמן כל פעם מחדש.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...