Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת + רמקולים לסוויפט

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניין במערכת חדשה (כולל פאנל כי כרגע יש את המקורי רק). לא חובה מולטימדיה או משהו כזה, שיהיה USB, AUX ורדיו, שיציג שעון ואת השם של הקובץ - כל השאר בונוס

אני רוצה משהו טוב אבל לא יקר מידי - 300 שח נראה לי סביר, 400 גג

בנוסף- רמקולים שיחליפו את המובנים בדלתות הקדמיות. לא יודע מה הגודל שאפשר לדחוף שם. אני לא שומע בווליום מפוצץ אוזניים אז עדיף איכות על פני כמות

אין לי בעיה להזמין מחו"ל, רק צריך מקום באזור ראשון לציון שיוכלו להתקין לי בצורה טובה

תקציב גם לא יודע... 400-500 שח? אשמח להתכנס לזה אם יש משהו סביר. 800 עם התקנה של הכול (1200-1300 לכל הסיפור)

תודה לעוזרים!

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום

יש מסכי 9 אינץ שהם תואמי מקור כלומר הם מגיעים עם המסגרת

במידה ואתה מתקין 7 אינץ יש לרכוש מסגרת 

קודם כל לפני החלפת רמקולים אם אתה לא מחפש להשתגע יותר מידי תחליף למסך מולטמדיה כבר יהיה לך שיפור

לגבי דגם ספציפי אין לך להמליץ בדיוק תחפש מוכר מומלץ עם הרבה ביקורות וציון טוב 

אם אתה משתדרג למסך מולטמדיה תלך על אנדרואיד שיהיה לך וויז יוטיוב ההבדלי מחירים לא גבוהים

מבחינת מפרט תחפש גירסה 9

2GRAM

4ליבות

32GB 

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

תודה.
אני יכול להכניס ברכב מסך עד 7 אינצ'. הבעיה שאני מוצא מערכות עם כפתורים קטנים ולא נוחים או כאלה שכאילו מלאים בפיצ'רים אבל מיותרים לגמרי... לא יודע מה לבחור

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...