Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת תואר - הנדסת תוכנה או חשמל?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

ככה"נ תואר ראשון במדמ"ח + Bootcamp כמו אינפיניטי לבס או משהו בסגנון.

אוקיי, שאלה אחרת - אם מישהו סיים תואר במדמ"ח, בשביל מה בוטקאמפ?

תמיד היה לי רושם שbootcamps למיניהם זה סוג של קיצור דרך לאנשים שלא יכולים או לא רוצים עכשיו ללמוד 3-4-5-6-7 שנים לתואר,

ואם סיימת תואר, ויש לך את הידע עדיין טרי בראש, למה הבוטקאמפ?

אני יודע שאפילו השיווק של אינפיניטי לאבס פונה לאנשים שלמדו דברים לא קשורים, ורוצים לעשות הסבת מקצוע.

נ.ב. אני בדיוק התחלתי ללמוד בגיל 35, ובשבילי הנדסת מחשבים זה הסבת מקצוע. יכולתי להישאר DevOps, מה רע?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

האם זה אופטימלי? לא

או! זאת הייתה הנקודה הבאה שלי ברגע שביוס יענה.

ברור שכי טוב זה להתחיל ללמוד בגיל 16 תואר, לעשות תואר שני ואולי דוקטורט בתחום שמעניין אותך, ואז להיות *ה*תותח של התחום.

או לחלופין להיות פיוניר.

לפתח משהו חדש.

או.

או.

אבל המציאות היא שרובינו לא גאונים, רובינו בתכלס בינוניים.

אז מה שנשאר זה לעשות תואר או כול קומבינה אחרת.

[מבחינתי אגב תואר נדרש כדי לסמן וי בלבד, אבל צריך לסמן וי]

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פטורים לבוגרי ממרמ וכו

בגלל שהם קורסים קלים ומעלי ממוצע - איתי במסלול היו אמה ואמה בוגרי ממרמ

אחד לא לקח את הפטורים האלו. זה ממש מטופש לקחת פטורים בנושאים שיכולים להעלות בצורה רצינית את הממוצע.

הם עשו תארים בשביל הנושאים המתקדמים אגב (בערך כל הקורסים משנה שניה והלאה) ובשביל הנייר.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

תמיד היה לי רושם שbootcamps למיניהם זה סוג של קיצור דרך לאנשים שלא יכולים או לא רוצים עכשיו ללמוד 3-4-5-6-7 שנים לתואר,

אני יודע שאפילו השיווק של אינפיניטי לאבס פונה לאנשים שלמדו דברים לא קשורים, ורוצים לעשות הסבת מקצוע.

אינפיניטי למיטב ידיעתי (אם ממש תרצו אני אברר) מקבלים לבוטקאמפ רק בוגרי מדמ"ח / הנדסת תוכנה או עם רקע כלשהו בתכנות ותואר אחר קרוב.

מה שכן זה יחסית יותר גמיש ל-Natural Coders כאלה שיש להם הרבה ניסיון לא פורמלי, רק צריך להראות שאתה רוקסטאר.

למה בוטקאמפ אתה שואל? (קודם כל חשוב שזה בוטקאמפ טוב ולא מעפן) אז התשובה מתחלקת ל-2:

1. לגשר על הפער בין התיאורטי של התואר למעשי של העבודה

2. הם דואגים לך לראיונות עבודה, להצעות עבודה, ולאחר שהתקבלת הם אחראים לעשות לך הכשרה בתחום שבו אתה תעסוק.

החסרונות הם:

1. שנתיים ראשונות אתה עובד דרך אינפיניטי, בשכר נמוך יותר (נטו אצלך בכיס) מאשר המקבילים שלך בעבודה.

2. אתה צריך עדיין לעשות שנה שלישית ג'וניור (בד"כ אבל לא תמיד אתה יכול להיות עובד ישיר של החברה במקום אינפיניטי בשכר דומה +-).

אם תצליח למצוא בעצמך משרת ג'וניור טובה - אחלה, חסכת כמה חודשים של בוטקאמפ (שזה יחסית זניח מבחינת זמן), אבל זה לא תמיד עובד ותמיד יש יותר מדי מתחרים על משרות ג'וניור.

לפני 3 דקות, David32 כתב:

ברור שכי טוב זה להתחיל ללמוד בגיל 16 תואר, לעשות תואר שני ואולי דוקטורט בתחום שמעניין אותך, ואז להיות *ה*תותח של התחום.

או לחלופין להיות פיוניר.

לפתח משהו חדש.

או.

או.

כמו שעדיף להיות צעיר ובריא מחולה וזקן אבל אם כבר אתה זקן, לפחות תנסה להיות בריא.

וזה בערך המסלול שסימנתי, בהתחשב במים מתחת לגשר ושאתה לא יכול בגיל 30 להחליט שאתה חוזר לגיל 21, אז זה ה"מתכון לבריאות" כלומר המסלול האופטימלי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי מקבלים בוגרי תארים.

מכיר 3 מהנדסי מכונות שעשו הסבה ושמעתי על בוגר מדעי הדשא כלשהם.

אם יש לך תואר במדמח אתה תמצא עבודה,אין שום סיבה ללכת להסבה לתוכנה אחרי שיש לך תואר בתוכנה.

אלא אם כן התואר ממכללת ביר זית וההכשרה של אינפיניטי מוכרת יותר בתעשיה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול באינפיניטי לבוגרי מדמ"ח הוא לא "הסבה לתוכנה"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש הרבה פחות משרות ג'וניור מאשר בוגרי מדמ"ח.

תפקיד הבוטקאמפ לפתוח בשבילך דלתות שלא היו נפתחות בפניך ללא הבוטקאמפ וה"גב" של אינפיניטי.

ד"א החברה שבה אני עובד נחשבת ללקוחה טובה של אינפיניטי עוד מהימים שהמייסדים היו בפסיפיק.

אני אומר בוודאות מלאה שלא היו בוחנים בוגרי מדמ"ח לאותה משרה כמו בוטקאמפרים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, vadim6385 כתב:

נ.ב. אני בדיוק התחלתי ללמוד בגיל 35, ובשבילי הנדסת מחשבים זה הסבת מקצוע. יכולתי להישאר DevOps, מה רע?

לא בידיוק עשית הסבה. 
עם כל הכבוד זה לא שהיית נהג בולדוזר ועכשיו החלטת שאתה רוצה ללכת לאחד ממסלולי ההייטק.
היית באחד המסלולים הנחשקים היום (Devops) והחלטת לעשות מיני הסבה. 
תאמין לי שלא יסתכלו עליך כאילו שאין לך ניסיון. יש לך הרבה מה להביא לשולחן גם במשרת ג'וניור.

לפני 16 דקות, David32 כתב:

או לחלופין להיות פיוניר.

לפתח משהו חדש.

או.

או.

יש משהו שפספסתי ולא עניתי לגביו? 

אני פירטתי על אחד המסלולים היותר טובים בעיניי. האם שללתי את מסלול התואר -> עבודה ראשונה בגיל 26-27-28? לא. פשוט אמרתי שזה לא האופטימום.

עכשיו לגבי מה שאמרת, בינוניים וכו' - זו לגמרי לא השקפת העולם שלי. אני חושב שאם הכנסת לעצמך לתת מודע שאתה בינוני, לעולם תישאר כזה. כן, אני יודע שזה נשמע קלישאה אבל אני מאמין בזה.

לגבי הערה שכתבת בסוגריים - סימנתי את הוי. ומה זה נתן לי באמת? לא הרבה בכלל.

לפני 15 דקות, Liviur כתב:

לגבי פטורים לבוגרי ממרמ וכו

בגלל שהם קורסים קלים ומעלי ממוצע - איתי במסלול היו אמה ואמה בוגרי ממרמ

אחד לא לקח את הפטורים האלו. זה ממש מטופש לקחת פטורים בנושאים שיכולים להעלות בצורה רצינית את הממוצע.

הם עשו תארים בשביל הנושאים המתקדמים אגב (בערך כל הקורסים משנה שניה והלאה) ובשביל הנייר.

יש המון בוגרי יחידות טכנולוגיות שלוקחים את הפטורים על מנת לקצר את התואר ולסיים אותו כמה שיותר מהר.
לסמן וי ותו לא.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני וכל מי שלמד איתי לקחנו את כל הפטורים האפשריים.

כמעט אף אחד לא תכנן להמשיך לעשות דוקטורט בסטנפורד אחרי תואר באחד מהמסלולים שמיועדים לבוגרי קורס תכנות, ובשביל השאר גם סתם ממוצע סביר מספיק. 

בין מי שכן - אני מכיר כאלו שאו שעשו תואר לחלוטין אחרי הצבא, או פראיירים שחתמו עוד קבע ועשו תואר באוניבריסטה תוך כדי השירות (ולא במכללות).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, BioS כתב:

לא בידיוק עשית הסבה. 
עם כל הכבוד זה לא שהיית נהג בולדוזר ועכשיו החלטת שאתה רוצה ללכת לאחד ממסלולי ההייטק.
היית באחד המסלולים הנחשקים היום (Devops) והחלטת לעשות מיני הסבה. 
תאמין לי שלא יסתכלו עליך כאילו שאין לך ניסיון. יש לך הרבה מה להביא לשולחן גם במשרת ג'וניור.

אני יודע שלא,

וגם תפרתי את המסלול שלי ככה שאני היום במשרת ג'וניור, וכשאסיים את הלימודים (יש לי עוד משהו כמו 3 שנים, לימודי ערב), כבר לא אהיה ג'וניור, אלא אבוא עם ניסיון בילט אין, במידה ואחליט לחפש עבודה בחברה אחרת.

אבל מבחינת החומר הנלמד, וגם אופי העבודה (לעבור מdevops לפיתוח embedded) זה ללמוד הכל, אבל באמת הכל מחדש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...