Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת תואר - הנדסת תוכנה או חשמל?

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנראה שלא יתפוס.

לפני רגע התלוננת שתסיים את התואר בגיל מסוגר בגלל דחיה מוצדקת שלו למעבר למוסד איכותי.

אבל עכשו אתה מוכן לזרוק לפח שנה בשביל שעל הנייר שלך יהיה רשום "בוגר הנדסת תוכנה " ולא "בוגר מדעי המחשב",איפה ההגיון?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי פטורים באוניברסיטה שלי מכל הקורסים שעשיתי בפתוחה, אין סיבה שלא יתפוס.

שלא ישתמע מזה חלילה שזה שווה את זה, ממליץ להתרחק מהפתוחה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Adani כתב:

אני קיבלתי פטורים באוניברסיטה שלי מכל הקורסים שעשיתי בפתוחה, אין סיבה שלא יתפוס.

שלא ישתמע מזה חלילה שזה שווה את זה, ממליץ להתרחק מהפתוחה.

המצב שהוא מתאר הפוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשית קרוי "מסלול מעבר", אתה מודע לתנאים שנדרשו להכרה.

לא בטוח שהולך בכיוון ההפוך, ותלוי גם בציונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Potato כתב:

אבל עכשיו אתה מוכן לזרוק לפח שנה בשביל שעל הנייר שלך יהיה רשום "בוגר הנדסת תוכנה " ולא "בוגר מדעי המחשב",איפה ההגיון?

זה מה שאני אומר, זה לא שנה, אלא חצי שנה, כי הסמסטר הקרוב כבר שרוף, אם זה היה שנה שלמה זה אכן היה מוגזם לדעתי, אבל חצי שנה בשביל תואר מהנדס, זה עוד סביל (אני יודע שאתם טוענים שאין הבדל בין התארים, אבל בכל זאת, קצת קשה לי עם הטענה הזאת)

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שלמה ועגולה.

מדמח שלוש שנים

הנדסת תוכנה ארבע.

קשה או לא זה המצב.

אין שום הצדקה למעט האגו האישי שלך שדורש ממך להיות מהנדס.

וזה לא שתהיה מהנדס מmit,אלא מכללה דיי בינונית מירושלים ככה שהשנה הזו לטייטל גם לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תסביר בצורה סבירה מה יתן לך הטייטל "מהנדס תוכנה" לעומת "בוגר מדעי המחשב". 

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אני קראתי רק את ההודעה האחרונה ולא הבנתי נכון.

לפי מה שאני מכיר אי אפשר לקבל פטורים בפתוחה או בכל אוניברסיטה אחרת מלימודים שנעשו במכללה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato אני לא מבין למה אתה מתעלם לחלוטין מהשיקול ורושם משהו שרירותי כזה.

שוב פעם, מהנדס תוכנה - אני מתחיל מהסמסטר הזה, מדמ"ח - סמסטר הבא, כלומר סה"כ יהיה בין תאריך סיום התארים הבדל של כחצי שנה.

@BioS מבחינה תעסוקתית כנראה שלא הרבה, מבחינת הידע, יש בסילבוס קורסים שנורא מעניינים אותי כמו פיזיקה 1 ופיזיקה 2.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר זה נכון,

בפועל אם תמצא משרת סטודנט ייתכן שתפרוס את התואר ואז זה משמעותי.

תעבוד עכשיו חצי שנה, תחסוך כסף כדי שיהיה לך בזמן התואר ולא תהיה לחוץ על כסף. תלמד מדמ"ח.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Skity כתב:

@Potato אני לא מבין למה אתה מתעלם לחלוטין מהשיקול ורושם משהו שרירותי כזה.

שוב פעם, מהנדס תוכנה - אני מתחיל מהסמסטר הזה, מדמ"ח - סמסטר הבא, כלומר סה"כ יהיה בין תאריך סיום התארים הבדל של כחצי שנה.

אתה יכול להתחיל מדמח גם בסמסטר הנוכחי.

בשנתיים הראשונות ממה שאני מכיר התכנים חופפים ב95%.

אם תתחיל לעבוד תפרוס לעוד סמסטר ותצבור נסיון.

ככה או ככה מהנדסת מחשבים אתה יוצא מופסד.

ציטוט

@BioS מבחינה תעסוקתית כנראה שלא הרבה, מבחינת הידע, יש בסילבוס קורסים שנורא מעניינים אותי כמו פיזיקה 1 ופיזיקה 2.

באמת? אתה תבזבז עוד שנה בשביל קורסים דיי מעאפנים כמו פיזיקה 1(מכאניקה בסיסית) ופיזיקה 2(חשמל מאוד בסיסי)?

תקרא בזמנך הפנוי על חוקי ניוטון,שימור תנע ותאוצת קוריוליס ואל תשקיע זמן והמון כסף בשביל להיבחן על השטויות האלה שלא רלוונטיות בשום צורה לעתידך המקצועי.

יכול להרגיע אותך,בכל מוסד שאני מכיר הקורסים האלה לא מעניינים,עשיתי אותם.

הכי הרבה עניין היה לפתוח הדגמות ביוטיוב שלא הבנתי את הנוסחאות.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Skity כתב:

לא כנראה שלא הרבה, בטוח שלא ייתן כלום.

מכיר רק מקום אחד שאכפת לו מהטייטל של מהנדס תוכנה וגם זה רק כשיהיה לך שם וותק רציני. אם תגיע למקום כזה תמיד אפשר לעשות תואר שני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Potato איך אפשר להתחיל עכשיו? הסמסטר מתחיל בעוד יומיים, ההרשמה סגורה בכל מקום.

בכל מקרה אנשים רושמים שלסיים תואר בפתוחה ב3 שנים זה על גבול הבלתי אפשרי ואפשר למרוח את התואר גם 5 שנים שם, הדרך היחידה שלי כרגע לעשות תואר במדעי המחשב זה לעבור למכללה השכנה (הדסה) וגם זה רק מסמסטר הבא כי ההרשמה כבר סגורה.

עריכה אחרונה על ידי Skity

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרשמה סגורה במחשב?

תרים טלפון תברר מה אפשר לעשות.

לפני 8 דקות, dorsht כתב:

לא כנראה שלא הרבה, בטוח שלא ייתן כלום.

מכיר רק מקום אחד שאכפת לו מהטייטל של מהנדס תוכנה וגם זה רק כשיהיה לך שם וותק רציני. אם תגיע למקום כזה תמיד אפשר לעשות תואר שני.

בטח זה איזה מקום כמו רפאל גם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אומרים את זה על הפתוחה הרבה פעמים גם כי הם עובדים תוך כדי.

אם לא עובדים תוך כדי, צריך לראות אם זה אפשרי.

אני יכול להגיד שבבן גוריון זה כן עבד, בשנה א' ושנה ב' היו לי 4-5 קורסי חובה בסמסטר, כבד אבל אפשרי.

לפני 3 דקות, Potato כתב:

בטח זה איזה מקום כמו רפאל גם...

באחד מקומות העבודה בסגנון הזה. עד שתסיים את התואר ואם תלך לעבוד במקום כזה, דברים יכולים להשתנות.

בלינקדין לא ראיתי שלמישהו אכפת מזה, גם שנה שעברה כשחיפשתי משרות באתרים של חברות כאלו ואחרות, לא ראיתי שזה הזיז למישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...