Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

yohai71@ איך אתה יודע שהוא מספק את הסחורה לחלוטין? בדקת את מה שצולם ונשמר ושאין איבודי מידע או חורי-זמן בהקלטות?

הכרטיסים האלה אינם מיועדים להקלטה (כתיבה) רצופה של שעות וימים, השבב שלהם לא מיועד לכך.

זו לא רק עובדה טכנית, זה גם מנסיון אישי שלי - ראה תמונה של כרטיס ה- Samsung Evo שלי בצבע כתום (ה-Samsung Evo Plus בכלל בצבע אדום) שהיה בשימוש כחודשיים במצלמת הרכב. לאחר כמה זמן התחלתי לשים לב שההקלטות לא רציפות ושהחלו להשמר לפעמים קבצים בגודל 0. פרמטתי את הכרטיס, ולאחר זמן מסויים זה שוב קרה. התעלמתי עד שהכרטיס כשל לגמרי, המצלמה לא זהתה אותו יותר. כשהוצאתי אותו מהמצלמה כשהוא רותח, גיליתי נקודה שחורה עליו שלא היתה לפני כן, שנראית כמו חריכה. הכרטיס פשוט נשרף.

סיפור דומה היה לי עם כרטיס יותר פשוט של סאנדיסק ששימש במצלמת אבטחה ביתית. אומנם הכרטיס לא נשרף, אבל מהרגע הראשון ההקלטות לא היו רצופות והיו חורים של דקות בהקלטה, שזה משהו שלא יעלה על הדעת במצלמות ניטור (רכב או אבטחה).

הזמנתי כרגע שני

Samsung PRO Endurance 64GB, ועד שיגיעו קניתי את הסאנדיסק הזה מאייבורי, כי הם החנות הכי קרובה וזולה לידי. בינתיים אין שום בעיה, ההקלטה רצופה, המצלמה הרבה פחות חמה, וגם כשאני מוציא ממנה את הכרטיס הוא לא רותח כמו שהיו השניים הנ"ל, כי לזה הכרטיס פותח ולכך הוא מיועד.

לסיכום, בשביל הפרש של עוד 6-7 דולר (20-25 שקל), אני לא רואה שום סיבה לקנות כרטיסים פשוטים כשמדובר במצלמת רכב או אבטחה.

הכרטיס שנשרף.jpg

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

yohai71@ איך אתה יודע שהוא מספק את הסחורה לחלוטין? בדקת את מה שצולם ונשמר ושאין איבודי מידע או חורי-זמן בהקלטות?

...

התשובה היא כן, חד משמעית.

הרי כתבתי בשרשור זה בעבר:

אני רוצה לרשום כאן משהו מניסיוני.

מי שחושב שהמצלמות האלו* הן ברמת "שגר ושכח", משלה את עצמו. בשני הרכבים מותקנות A119 ו-A118 ולפחות פעם בשבוע, אני מסיר אותן, מעלה הביתה ובודק- שהן מקליטות, שהלופ מתבצע בתקינות, שהתאריך והשעה נכונים (ומה לעשות, כל כמה זמן השעון מזייף בדקה-שתיים וצריך לכוון מחדש) וכד'. באותה הזדמנות אני מפרמט את הכרטיס (דרך המצלמה, כמובן - לא במחשב). הכל יכול לקרות, כמובן, אבל ככה אני מבצע ביקורת שמקטינה את הסיכוי לתקלה בזמן אמת.

אני לא מצטער שקניתי אותן, ועד עכשיו הן משרתות אותי נאמנה, אבל אין לי אשליות וכך אני מתייחס אליהן (וזה עוד ממישהו שמנתק את המצלמות בזמן החנייה, שאחת מהן נמצאת ברכב שחונה קבוע בחניונים תת-קרקעיים והשניה יוצאת מהרכב השני כשהוא חונה בשמש, כלומר - השימוש שלי עדין הרבה יותר מרבים מכם, ש"טוחנים" את המצלמות).

*אני מתייחס למצלמות הזולות שאנחנו כותבים עליהן בשרשור הזה, לא לבלאקוויוו \ DOD וכד', שאין לי ניסיון איתן.

ורק אוסיף, שזו לא טרחה כי ממילא צריך לעבור על סרטונים שהקלטתי - ואני לוחץ על כפתור "שמור" לפחות פעם בשבוע.

אז כן, גם המצלמות וגם הכרטיסים מספקים את הסחורה לחלוטין (אגב, גם אצלי בבית מצלמת אבטחה עם כרטיס פשוט של סאנדיסק - גם שם הכל תקין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שעדיין לא רכש - הנה ה VIOFO 119 (עם GPS) ב65$ כולל משלוח

קופון - BGsmartbuyV2 (עובד ברגעים אלו,לפעמים מפסיק כמה שעות אחרי..)

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-G-V2-Version-1440P-160-Degree-Wide-Angle-Car-DVR-With-Gps-Black-p-1068196.html?akmClientCountry=IL&p=D!250125952352201810&utm_campaign=sb&utm_content=1849&ID=224&cur_warehouse=CN

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כן, חד משמעית.

הרי כתבתי בשרשור זה בעבר:

ורק אוסיף, שזו לא טרחה כי ממילא צריך לעבור על סרטונים שהקלטתי - ואני לוחץ על כפתור "שמור" לפחות פעם בשבוע.

אז כן, גם המצלמות וגם הכרטיסים מספקים את הסחורה לחלוטין (אגב, גם אצלי בבית מצלמת אבטחה עם כרטיס פשוט של סאנדיסק - גם שם הכל תקין).

הבנתי, אז לדעתי היה לך פשוט מזל עם הכרטיסים שלך, ואני לא רואה את ההמלצה הגורפת עליהם כנכונה למטרה זו, בטח שלא בהפרש של כ-20 ש"ח מהכרטיסים היעודיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

דעתך היא דעתך. לדעתי לך היה מזל רע עם הכרטיס שלך.

ואני לא יודע מה זה המלצה "גורפת" - זה שרשור בו אנשים ממליצים מניסיונם. הרי לסמסונג הנ"ל הגעתי דרך ההמלצות בשרשור הזה, וכאמור, הוא מספק את הסחורה בשתי מצלמות. אגב, במצלמה השלישית, A118 קדומה יש בכלל Lexar שמיועד למכשיר נייד, וגם הוא מתפקד ללא דופי. אז זה לא אומר כלום.

בקיצור, את ניסיוני פירטתי, ושכל אחד יעשה כרצונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי, אני עם אותו כרטיס בדיוק כבר לא זוכר כמה זמן. הרבה. עובד פיקס.

אגב, שיאומי הוציאו מצלמה חדשה, Yi Nightscape.

סופסוף לא מבוססת סוללה אלא קבל, הנתונים נראים סבבה.

https://www.yitechnology.com/dashcamera/yi_nightscape/id/50

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם יש לה קבל ממש ממש גדול.

אבל בדיחות בצד - מאיפה יגיע החשמל להפעיל את המצלמה כשהמנוע כבוי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שעדיין לא רכש - הנה ה VIOFO 119 (עם GPS) ב65$ כולל משלוח

קופון - BGsmartbuyV2 (עובד ברגעים אלו,לפעמים מפסיק כמה שעות אחרי..)

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-G-V2-Version-1440P-160-Degree-Wide-Angle-Car-DVR-With-Gps-Black-p-1068196.html?akmClientCountry=IL&p=D!250125952352201810&utm_campaign=sb&utm_content=1849&ID=224&cur_warehouse=CN

מעולה. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אם יש לה קבל ממש ממש גדול.

אבל בדיחות בצד - מאיפה יגיע החשמל להפעיל את המצלמה כשהמנוע כבוי?

אוקיי, אז למה משמש הקבל במצלמות רכב? כי בהקשר הזה הוא מוזכר כאן בשרשור כרכיב שעמיד בחום יותר מסוללה, אבל מה זה קשור לסוללה? קבל לא יכול לשחרר אנרגיה בקצב קבוע כמו סוללה, הוא פורק אנרגיה ע"י פרץ מטען חשמלי שנאגר בו.

לכן השאלה היא מדוע המצלמות לא מחולקות פשוט לכאלה עם סוללה וכאלה בלי, מה הקשר פה לקבל בהקשר של אנרגיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז למה משמש הקבל במצלמות רכב? כי בהקשר הזה הוא מוזכר כאן בשרשור כרכיב שעמיד בחום יותר מסוללה, אבל מה זה קשור לסוללה? קבל לא יכול לשחרר אנרגיה בקצב קבוע כמו סוללה, הוא פורק אנרגיה ע"י פרץ מטען חשמלי שנאגר בו.

לכן השאלה היא מדוע המצלמות לא מחולקות פשוט לכאלה עם סוללה וכאלה בלי, מה הקשר פה לקבל בהקשר של אנרגיה?

מיועד לסגירה של הקבצים. במקום שאם המתח היה נופל כך גם סוף הקובץ היה נחתך והופך לקובץ לא חוקי. כך הקובץ נסגר חוקית ואין בעיה לקרוא אותו עם כל תוכנה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקבל נועד לאגור מספיק חשמל לכיבוי מסודר של המצלמה, כולל שמירת הקבצים וכו'.

הוא כמובן עמיד בהרבה בחום, אבל מחזיק סדר גודל של שנייה או שתיים לסופר-קבלים שראיתי.

ועקרונית חבל לתכנן ולייצר מצלמות בפס ייצור שונה רק בגלל הקבל / סוללה, עד לרמה שפעם לפני שהיו מצלמות עם קבלי-על, עבודה עצמית נפוצה מאוד הייתה החלפת הסוללה לקבל-על במצלמות שהסוללה התנפחה / התקלקלה / נזלה וכו'

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מצלמה עם קבל (capacitor) שמחוברת לשקע המצית יכולה לצלם גם במצב חניה כשהמנוע כבוי , כמו שקורה במצלמה עם סוללה?

באוטו שלי המצית פועל גם כשהסוויץ' (במקרה שלי כפתור התנעה) סגור.

פשוט תנסה את שקע המצית (אם כבר אין לך מצית אז תבדוק הטענה לטלפון) עם סוויץ' סגור.

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו סיאט לאון 2018, אין מתח בשקע המצית כשהסוויץ' סגור.

נראה לי שמבחינתי אעדיף מצלמה עם סוללה שתצלם גם במצב חניה - אך פחות עמידה לחום, מאשר כזו שעמידה יותר בחום בגלל שימוש בקבל, אך לא תצלם במצב חניה.

מקסימום המצלמה מתה קונים חדשה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם להחליף סוללה, גם את זה עשיתי עם ה-G1WH הקודמת.

אגב היה פה בעבר מישהו שהשאיר בחניה את המצלמה מחוברת ל-Power Bank ככה שתמשיך לצלם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...