Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אתם מחנים את הרכב לפני טיסה מנתבג?

106turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 1292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נכון גם אם חונים בחניה בנתב"ג עם שאטל, גם בהלוך וגם בחזור. המקרה היחיד בו נוסעים ישירות לחניון הוא כאשר נוסעים רק עם טרולי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בצילום של גוגל סטריט שברחוב ערבה יש חניה ללא סימון, זה השתנה?

לא הייתי שם הרבה זמן, אבל הגיוני שזה עדיין אפור, יכול לברר עם קולגות אם זה ממש קריטי

בכלל, בכל האיזור הזה ( = הרחובות הפנימיים / ה"קצוות" של האיירפורט סיטי) יש די הרבה מקומות חניה אפורים, אז כמובן שזו גם אופציה. גם לא ממש יש מה לחשוש מזה שהרכב "ללא השגחה" כי לפחות באמצע שבוע יש שם המון תנועה במשך כל היום.
את הדוגמה שהבאתי למעלה הבאתי כי חניתי שם בזמן שעבדתי שם, אבל תכלס כל אחד שרוצה להיכנס יכול כי לא כאמת בודקים כלום.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sperial כתב:

זה נכון גם אם חונים בחניה בנתב"ג עם שאטל, גם בהלוך וגם בחזור. המקרה היחיד בו נוסעים ישירות לחניון הוא כאשר נוסעים רק עם טרולי.

למה לא לחכות למזוודות בישיבה נוחה ולנסוע כולם יחד בשאטל במקום שאחד יסע, יביא את האוטו, יחכה, יחטוף צעקות שהוא מפריע ויעשה סיבוב כדי לצאת?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כאשר מדובר במזוודות כבדות של נסיעה ארוכה עדיף לפרוק ולטעות אותן בטרמינל. נכון שזה מאריך את סבב בשדה ב-15-20 דקות בכל כיוון, מצד שני הרבה יותר נוח לנסוע בשאטל בלי מטען חורג . הדבר עוד יותר מובהק כאשר בחזרה יש קניות bulky מהדיוטי פרי.

ויש גם אפשרות שאחד מבני משפחה יצא לשאטל מיד לאחר בדיקת הדרכונים והשאר ימתינו למזוודות, כך שתהיה עבודה במקביל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

למה לא לחכות למזוודות בישיבה נוחה ולנסוע כולם יחד בשאטל במקום שאחד יסע, יביא את האוטו, יחכה, יחטוף צעקות שהוא מפריע ויעשה סיבוב כדי לצאת?

כי זה אחד שסופג את חוסר הנוחות בשביל כולם.

בזמן שכל השאר מחכים למזוודות אני נוסע להביא את הרכב ומחכה להם על הכניסה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע למי שכבר חונה באירפורט סיטי או כל עיר קרובה בסביבה לחזור אחרי הטיסה במונית בלי המזוודות, להוציא את הרכב מהחניה/חניון ולנסוע שוב לנתבג לאסוף את בן הזוג/משפחה שנשארו ועלו לקומה 3 (טיסות יוצאות) ולאסוף אותם משם.

ראיתי בצילום של גוגל סטריט שברחוב ערבה יש חניה ללא סימון, זה השתנה?
יש באירפורט סיטי ברחוב חניות אפורות חופשיות. הבעייה היא שאם מגיעים בימי עבודה אחרי 07:00 , הן יהיו תפוסות. אם מגיעים אחרי 15:00 אפשרי למצוא חניות פנויות.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר, כשהייתי משלם ביטוח מקיף לצערי, הייתי מחנה בחניה חופשית בכפר טרומן, הולך ברגל או בטרמפ לכניסה האחורית של נתבג (מכביש 40), ולוקח משם את השאטל הפנימי חינם.

רק אם נסעתי לבד ועם טרולי בלבד.

כיום אני גר במרחק 15 דק' מנתב''ג. עד 4 ימים - חניון. מעבר לכך - מוניות.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.10.2020 בשעה 09:45, vadim6385 כתב:

גם כשמזמינים מונית בGett, דורשים את הסכומים האלה?

חשבתי שנסיעה ללא מונה זה משהו שמת כשהאפליקציות האלה תפסו תאוצה.

יש הבדל בין נסיעה ללא מונה כשהנהג זורק לך מחיר כלשהו, לבין נסיעה ללא מונה לפי תעריפון משרד התחבורה

הראשון לא בהכרח לטובתך, השני ברוב המקרים לטובתך (אלא אם אתה נוסע בשעות מתות, נניח 10:00-14:00 כזה), אם יש פקקים או תעריף לילה זה בוודאות לטובתך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...