Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמי 4

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 51 דקות, Ooga כתב:

@danniel נורת uv. ואם זה הסנן המקורי, אז גם סינון טוב יותר.

טרנספורטר, אז אתה לא שותה מים בכלל? אז מאילו נוזלים אתה חי?

בכל מקרה - אם המטרה שלך היא לעבור לשתות מים עם הקניה, אז יש הגיון לקנות אחד.

אם אתה לא מתכוון להשתמש בו כמעט אז מדובר בטעות - זה מאגר מים עומדים ואם הוא לא עובר רענון  (שימוש) יגדלו לך במיכל ובצנרת וגם בפילטר כל מיני חיידקים פטריות ועובש, ואת זה אתה לא רוצה.

תקנה שישיית מים כשיש לך אורחים וזהו.

כך או כך אני ממליץ ללכת על מכשיר עם נורת uv שאמורה להפחית את זה במיכל המים הקרים.

קניתי תמי 4

נשים אותו במטבח במרפסת 

רק צריך למצוא מתקין שלא יהרוס את הכיור שעשו לי שם

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, save כתב:

הבעיה בכל המתקנים האלה, גם עם נורת uv , עם הזמן, הצנרת צוברת עובש ממים שעומדים בלילה.

אני לא מבין בזה

אין לי בעיה לשתות זירו סודה  ואלכוהול לא צריך מים

אבל יש אנשים שיש להם את זה שנים

אז הם מחליפים צנרת כל תקופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצנרת פלסטיק ?
גם אני חשבתי שזה לא הגיוני עד שמישהו מהמשפחה , שלח דגימת מים למעבדת חומרים, סתם לנסות. וואי וואי איזה תוצאות...
הכל תלוי בתחזוקת המכשיר. גם ניקוי צנרת פעם בזמן.
מאז אני שותה מי ברז
מרגישים את החול של הכנרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, pl7410 כתב:

ברווז, יש פתרון למים מפולטרים וקרים (כלומר מצוננים, לא סתם בטמפרטורת הברז) שהוא לא דורש בר מים של ממש?

מתקן קירור תת-שישי וברז ליד הכיור, כאילו

יש כאלה שעושים גם רק מים מקוררים בלי בר מים, עם המתקן מתחת לשיש, התקינו כאלה אצלנו בעבודה (טיפה יותר משוכללים עם אופציה של סודה).

אבל הסיפור דיי יקר, מצד שני הוא מספק לך מים קרים לפי דרישה, בלי מיכל פנימי אלא מתקן קירור וצינור מים מסולסל בתוך מתקן הקירור, ככה שאתה פותח את הברז, יש זרימה של מים שמגיעים לכניסה למתקן הקירור בטמפ' ברז, מצטננים תוך כדי התנועה בצינור המסולסל, ויוצאים ממתקן הקירור כבר קרים.

זה אומר שאתה יכול גם להוציא ליטר ושניים ושלוש של מים קרים מיידית, שזו הבעיה שהייתה עם הבר מים (לרוב כשאתה מגיע למתקן אתה מבין שאין מים קרים או חמים כי לפני שתי דקות מישהו מילא בקבוק חצי ליטר או עשה שתי כוסות קפה).

זה גם סיפור קצת יקר, נדמה לי באיזור 2500 שקל (והתקינו אצלנו איזה 7-8 כאלה)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ככל הנראה הרבה פחות מיועד לבתים, כי אני מניח שמיכל של חצי ליטר או ליטר ייתן מענה, ובטח יקרר מים חדשים בטווח של 10-15 דקות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, save כתב:

מרגישים את החול של הכנרת.

בכנרת אין חול.

בנוסף, במידה ואינך תושב טבריה, המים בברז מוטפלים ולא מהכנרת.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • רעיון טוב! 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Transporter כתב:

שאלה

המכשיר שקניתי הגיע עם נורה ומסנן

הוא לא היה בשימוש שנה

צריך להחליף את הנורה והמסנן ?

הנורה עקרונית כל עוד היא עובדת היא עובדת.

את הפילטר חייבים להחליף.

בכלל, אני הייתי מפרק את מיכל המים החמים והקרים ומרוקן אותם ממים לפני שהייתי משתמש, אבל זה אני..

וכן, הצנרת אכן צוברת עובש עם הזמן גם כשיש נורת UV במיכל (כי היא משפיעה רק על המיכל), מספיק יומיים בלי שימוש תדיר כדי שזה יקרה. לרוב זה ישטף עם השימוש הבא, אבל לא יודע עד כמה זה בריא.

פירקתי לא מזמן אלקטרה בר (כדי להחליף שסתום, שכנראה נסתם בגלל עובש) שנמצא בשימוש יום יומי למעט שבתות, וכל צינורות הסילקון נראו לא משהו.. שטיפה בלחץ והיו נקיים.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Ooga כתב:

הנורה עקרונית כל עוד היא עובדת היא עובדת.

את הפילטר חייבים להחליף.

בכלל, אני הייתי מפרק את מיכל המים החמים והקרים ומרוקן אותם ממים לפני שהייתי משתמש, אבל זה אני..

וכן, הצנרת אכן צוברת עובש עם הזמן גם כשיש נורת UV במיכל (כי היא משפיעה רק על המיכל), מספיק יומיים בלי שימוש תדיר כדי שזה יקרה. לרוב זה ישתף עם השימוש הבא, אבל לא יודע עד כמה זה בריא.

פירקתי לא מזמן אלקטרה בר (כדי להחליף שסתום, שכנראה נסתם בגלל עובש) שנמצא בשימוש יום יומי למעט שבתות, וכל צינורות הסילקון נראו לא משהו.. שטיפה בלחץ והיו נקיים.

אני לא נגעתי במכשיר הוא במחסן
אני מאמין שקבלתי אותו בלי מים במיכל לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

אני לא נגעתי במכשיר הוא במחסן
אני מאמין שקבלתי אותו בלי מים במיכל לא?

אם הוא משומש הוא כנראה מלא מים, כי אין דרך נוחה לרוקן אותו בלי פירוק.

אם הוא חדש אז הוא ריק.

בכל מקרה די קל לבדוק. כשהוא מלא הוא ממש כבד ומרגישים שיש מים בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...