Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר לאות של רשת סלולר בתוך הבית - יש חיה כזאת?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המצב הוא כזה.

אני כבול לרשת פלאפון לצערי (טלפון חברה).

במקום שאני גר בו, יש קליטה רק במקומות ספציפיים בבית, ליד דלתות וחלונות. 

בדברים שדורשים אינטרנט אין בעיה, כי הכל עובד על וייפיי, אבל כשאני צריך לקבל שיחת טלפון זה בעייתי. 

האם יש פתרונות להגברת קליטה של רשת סלולרית במחיר הגיוני לאדם פרטי (לא אלפי שקלים פלוס התקנה וחוזה שירות)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הטלפון תומך דור 4? תומך VoLTE? תומך WiFi Calling? תבקש להדליק את שתי האופציות הנ"ל בחברת פלאפון ותבצע שיחות (ותקבל שיחות) על גבי ה-WiFi.

עובד זהב.

עולה... 0 שקל, לא חוזה שירות ולא נעליים.

אם אומרים לך שהמכשיר שלך לא תומך תתקשר יום למחרת ותבקש להדליק את זה כי יש לך טלפון חדש נניח Galaxy S10.

אם אתה ממש רוצה בתוך הבית קליטה של פלאפון ומוכן לשלם על זה אז יש את הדבר הזה המחיר הוא בערך 650 שקל אם אני זוכר נכון.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפאפלפון יש פתרון של נתב סלולרי לשיחות וסמס. זה מכשיר שמתחבר לרשת הביתית שלך ומייצר תא סלולרי מקומי (Femtocell).

החסרון הוא שהנתב יכול לספק עד 8 קליינטים בו זמנית כך שאם יש לך הרבה שכנים על רשת פלאפון אז יכול להיות מצב שהם יתפסו לך את החיבור.

https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/support/cellular-router/ims/natav/

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, m3x7r3m3 כתב:

הטלפון תומך דור 4? תומך VoLTE? תומך WiFi Calling? תבקש להדליק את שתי האופציות הנ"ל בחברת פלאפון ותבצע שיחות (ותקבל שיחות) על גבי ה-WiFi.

עובד זהב.

עולה... 0 שקל, לא חוזה שירות ולא נעליים.

אם אומרים לך שהמכשיר שלך לא תומך תתקשר יום למחרת ותבקש להדליק את זה כי יש לך טלפון חדש נניח Galaxy S10.

יש לי Lg G7

תומך volte בוודאות (מוציא אייקון)

הפעלתי את wifi calling, אבל עדיין לא נותן לי לעשות שיחות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להפעיל את השירות באתר של פלאפון ולא רק במכשיר עצמו.

https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/support/cellular-router/IMS/wifi_calling/

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר

המכשיר מעודכן לאנדרואיד 10 (G7)

Capture+_2020-09-24-22-03-53.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני עם אורנג' בלי קליטה בבית, גם טלפון מהעבודה, עובד אובר ווייפיי ודי מבסוט מזה, חוץ מהעובדה ש(לפחות באורנג') הסמסים עדיין באוויר ואני פשוט לא מקבל סמסים בתוך הבית... (עד כדי כך אין קליטה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי ה wifi calling בפלאפון לא עובד משהו...

כבר 3 חודשים אני משתמש, דווקא בהתחלה השירות היה טוב, אבל ניראה לי שבחודש האחרון משהו לא מתפקד כמו שצריך (אישתי עם 012 ועובד הרבה יותר טוב).

אם יעבוד לך - זה פתרון מעולה.

*זה טוחן את הסוללה בקטע אחר, אני בדרכ בלילה מעביר למצב טיסה (אחרת זה להיפרד מ 20% סוללה בלילה)

יכול להיות שאצלי זה בגללה קליטה הנמוכה (זה ירידה של חצי קומה במרתף  וגם בלי זה פלאפון בעיר שלי לא עובדת משהו), אבל קראתי שזה גם קשור ל Volte שהוא זללן סוללה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותו מצב (דירת חצי מרתף פלוס קליטה לא משהו של פלאפון באיזור).

אכן שמתי לב שכאשר הפעילו volte, המכשיר התחיל לטחון סוללה (גם במקומות עם קליטה).

עכשיו כיביתי את זה (כי wifi calling לא עובד לי גם ככה), נראה אם צריכת הסוללה תתנרמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3וואדים מתנצל שאני מתעלק לך על השרשור

מה הכוונה ב-VoLTE?

יש לרשת פלאפון אפשרות ל-LTE? (מעל 4G?)

אני יודע שפרטנר יש משהו כזה.. לא הבנתי, אם תוכל להסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LTE זה 4G

VoLTE זה voice over LTE, שיחות קוליות על גבי LTE. אמור להעביר שיחות קוליות בצורה דיגיטלית, voice over IP (כמו וואטסאפ/סקייפ), מה שאמור לתת איכות גבוהה יותר או משהו, במכשירים תומכים.

בפועל איכות הקול לא באמת משנה לי, אבל אמרו מעליי שזה טוחן סוללה, אז כיביתי את ההגדרה הזאת בשביל לבדוק.

Wifi calling אמור לעשות אותו דבר על גבי wifi, ולחסוך בתעבורת מידע ברשת סלולר, וגם לתת אפשרות להוציא ולקבל שיחות גם כשאין קליטה.

אבל פלאפון משום מה חושבים שהמכשיר שלי לא תומך, לכן לא הפעלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם VoLTE בפרטנר שאינו פוגע בחיי הסוללה (Note 10 Lite). את ה-WiFi calling ביטלתי אבל זה בגלל האינטרנט הדי בעייתי בבית (חיבור לא מספיק יציב של הוט).

בפרטנר לא הייתי צריך לספר סיפורים - בישתי שיפעילו את ה-VoLTE וה-WiFi calling, הנציגה חיברה אותי למרות שהמכשיר שלי אינו ברשימה שלהם, נכנסתי ויצאתי ממצב טיסה והעסק פעל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wifi calling אמור לעזור לך במצב שבו אין קליטה אבל יש וייפיי (מצב נתון אצלי בבית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...