Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר לאות של רשת סלולר בתוך הבית - יש חיה כזאת?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם במקום שבו אתם חווים בעיות קליטה יש WiFi זמין עם חיבור לאינטרנט והמכשיר שלכם תומך, WiFi Calling ייתן את התוצאות הכי טובות במינימום מחיר (למעשה אין עלות בכלל).

אם אין אינטרנט בכלל אז מגבר שמתאים לתדרים שבשימוש בישראל אולי ייתן פתרון

אם יש אינטרנט ואין WiFi, או שהמכשיר שלכם לא תומך WiFi Calling אז אפשר לשקול את הראוטר שיחות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מצליח למצוא את מה שאני קניתי.

אבל מה שעשיתי היה לרשום בעלי אקספרס מגבר קליטה. ופשוט לבחור לפי מחיר והמלצות. היו חברות פה בארץ שרצו 1800 ש'. העדפתי לסכן 250 שח ולראות האם זה מועיל. בינתיים זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבר קליטה הוא בגדול בסה"כ רפיטר בטווח תדרים מתאים.

הוא קולט אות (בתקווה כזה שחלש מדי למקלט של הטלפון הסלולרי, אבל מספיק חזק בשביל המקלט של הרפיטר), מקבל חשמל ממקור חיצוני (שקע חשמל 220V נניח) ומשדר את אותו האות בדיוק בצורה מוגברת.

התצורה הזו אמורה לשדר את האות מספיק חזק כדי שהמקלט של הטלפון הסלולרי יצליח לקלוט.

אבל צריך לשים לב שהרפיטר הזה מצד אחד מספיק חזק (כדי שיהיה אפקטיבי בכלל), מצד שני לא חזק מדי (סתם להפציץ בקרינה בתוך הבית), שהמקלט שלו מספיק רגיש (בתקווה בסדר גודל אחד לפחות יותר רגיש מהמקלט של הטלפון הסלולרי), ושהאנטנות שלו רלוונטיות לתחום התדרים של הסלולר בארץ בכלל.

אני בספק שלמוצרים כאלה מסין יש תקן כלשהו, וגם אם מודפס עליו איזה תקן אני בספק שהם עומדים בו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - התקשרתי לפלאפון והפעילו לי wifi calling

עכשיו אני סוף סוף יכול לקבל ולהוציא שיחות גם בבית, מבלי לחפש מקומות ליד החלון או מחוץ לבית.

נראה שעובד (מופיע סמל VoWiFi בשורת ההתראות) בינתיים, רק טוחן סוללה. אבל עדיף מכלום.

לפני שעתיים, yash כתב:

אני לא מצליח למצוא את מה שאני קניתי.

אבל מה שעשיתי היה לרשום בעלי אקספרס מגבר קליטה. ופשוט לבחור לפי מחיר והמלצות. היו חברות פה בארץ שרצו 1800 ש'. העדפתי לסכן 250 שח ולראות האם זה מועיל. בינתיים זה עובד.

מצאתי בארץ כזה, רוצים 365 ש"ח:

https://www.spectrum.fit/

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ואדים

מה שהם מוכרים חסר לי מידע מקצועי, ממה שאני כן הצלחתי להבין נראה שהוא תומך בחלק מהתדרים הרלוונטיים - 900 1800 ו-2100 מגה הרץ

יש לנו בארץ גם 850, 700 ו-1500 מגה הרץ

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לגבי צריכת סוללה משהו לא ברור לי.

אם אני עובר לwifi calling, זה לא אמור להפסיק לחפש כל הזמן רשת, ואז לחסוך בסוללה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה wifi calling לא אומר למכשיר לא לחפש רשת, אלא נותן לו אפשרות לבצע בפועל את השיחה על גבי ה wifi(חייב להיות עדיין מחובר לאנטנה כלשהי).

אני חושב שגם ה volte אחראי גם בדרך כזו או אחרת לסוללה...

כמובן שגם קליטה נמוכה במכשיר הסלולרי "עוזרת" לגמור את הסוללה.

אני באופן אישי עובר בלילה למצב טיסה..

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yaniv572 כתב:

ה wifi calling לא אומר למכשיר לא לחפש רשת, אלא נותן לו אפשרות לבצע בפועל את השיחה על גבי ה wifi(חייב להיות עדיין מחובר לאנטנה כלשהי).

אצלי זה מוציא שיחות גם כשאין קליטה כלל.

או כאשר אני במצב של "שיחות חירום בלבד"

זאת הפואנטה של הדבר הזה מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, vadim6385 כתב:

עכשיו לגבי צריכת סוללה משהו לא ברור לי.

אם אני עובר לwifi calling, זה לא אמור להפסיק לחפש כל הזמן רשת, ואז לחסוך בסוללה?

אין קשר בין השניים, החיבור שיחות ו-SMS ימשיך לנסות לחפש אנטנה, בו בזמן הוא יאפשר לבצע שיחה על גבי WiFi.

אם יש לו גם וגם הוא יבחר בחיבור היציב יותר.

להבהיר - עם WiFi Calling דלוק בצד המפעילה, בצד הטלפון ועם טלפון תומך - אתה לא צריך להיות מחובר לאנטנה סלולרית כדי לבצע שיחה, רק גישה לאינטרנט דרך WiFi

לצורך העניין אתה יכול להיות באמצע סיני בלי אנטנה של רשת סלולרית ישראלית בטווח בכלל.

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר טוענים שמחוץ לגבולות ישראל ה-WiFi calling מתומחר כמו שיחה בנדידה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני מחובר ב-WiFi Calling דרך VPN שמנותב דרך אנגליה אני אחויב בשיחת נדידה? קשה לי להאמין.

מצד שני דברים מוזרים יותר קרו כבר, אבל זה Beside the point, כי הנקודה היא הצורך לקלוט אנטנה סלולרית לצורך הקמת השיחה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, vadim6385 כתב:

אצלי זה מוציא שיחות גם כשאין קליטה כלל.

או כאשר אני במצב של "שיחות חירום בלבד"

זאת הפואנטה של הדבר הזה מבחינתי.

אז המצב אצלי שונה (פלאפון) ואני מנסה להבין מאיפה זה נובע.

ברגע שאני מתרחק מהחלון לאיזור עם פחות קליטה, ה wifi calling מנתק שיחות/לא נותן לחייג.

האם אצלכם גם ללא קליטה בכלל ניתן להוציא שיחות? (מה שתיארתי נכון גם אצל אשתי ב 012)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בתוך הבית ברוב האיזורים יש אפס קליטה, ממש אפס. ובכל זאת מקבל שיחות ומוציא שיחות.

רק SMSים כמובן מגיעים כשאני יוצא החוצה ויש קליטה סלולרית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאין אצלנו קליטה בבית, בדומה למה ש-m3x7r3m3 מתאר, המכשיר של זוגתי נמצא באופן קבוע, כשהיא בבית, על מצב טיסה עם Wifi מופעל והיא מקבלת ומוציאה שיחות בלי בעיה.

היא ברשת פלאפון.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...