Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר מתפרע

750f
שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בעיה חבר שלי יש לו er 500 והוא כבר עשה תאונה הוא נרגע קצת בגללה והכל טוב ויפה ...

אבל עכשיו שהוא רואה אותי נוסע על הgs הוא התחיל לרכב על הer שתחלס זה של אח שלו והוא מתפרע כאילו אין מחר פשוט חולוגין...רכיבה מנהלית חחח בכלל לא בלקסיקון שלו

בקיצור איך מרגיעים פרא כזה...

ודבר אחר שמטריד לא פחות חבר שלו שם "עין" על האופנוע שלי ואני ממש מפחד שינסו להרוס לגנוב חלקים או בכלל את כל האופנוע אם היו לכם מקרים דומים כאלה...

אשמח לשמוע אולי אני סתם פרנואיד אבל זה די מלחיץ אותי

חייה ותן לחיות! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל את אלו! אני יכול להבין פה ושם ללחוץ קצת על הגז, לעשות לפעמים זיגזג בין מכונית או שתים, אבל להתפרע ולסכן את החיים שלך....בשביל מה!??! אז תגיד לחבר שלך שינסה לבנות בטחון עצמי במקומות אחרים...וזה שהוא ינסע כמו מטורף לא יעזור לו בכלל!

אגב, גם לי יש חבר כזה, ועד שהוא לא עשה שלוש תאונות קטלניות, הוא לא נרגע (וגם זה בגלל שבתאונה השלישית הוא יצא עם נכות!!!!!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה חבר שלי יש לו er 500 והוא כבר עשה תאונה הוא נרגע קצת בגללה והכל טוב ויפה ...

אבל עכשיו שהוא רואה אותי נוסע על הgs הוא התחיל לרכב על הer שתחלס זה של אח שלו והוא מתפרע כאילו אין מחר פשוט חולוגין...רכיבה מנהלית חחח בכלל לא בלקסיקון שלו

ודבר אחר שמטריד לא פחות חבר שלו שם "עין" על האופנוע שלי ואני ממש מפחד שינסו להרוס לגנוב חלקים או בכלל את כל האופנוע אם היו לכם מקרים דומים כאלה...

חבר של חבר שלך "שם עין" על האופנוע שלך, ואתה מפחד שיגנבו או יפרקו לך אותו?

יופי של חברים יש לך, אה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר שלך יכול היה לעשות שלוש תאונות קטלניות רק אם יש לו שבע נשמות, אז אם הוא לא חתול ואני מבין שהוא לא, אז בטח התכוונת לתאונות קשות שבהן הוא נפצע ובטח לא נהרג שלוש פעמים שכן קטלני משמעו שמישהו נהרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנימה קצת יותר מחויכת "אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה??" או בשורה אחת..נתק מגע...הם "לוטשים עיניים?" קנה עוד שרשרת ותתרחק , כי יום אחד ההתפרעויות שלו עלולות לעלות גם לך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק עיצה אחת בנושא הזה

תמצא חברים אחרים ...

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין שהוא לא בדיוק חבר היינו חברים והוא קרא לי להפגש איתו אז הלכתי מתוך כבוד כזה...

ובקשר לבטחון העצמי שלו יש לו עודף ביטחון עצמי ...אפשר לדבר ללמפה בקשר לנהיגה שלו שלא נדבר על המצב של האופנוע שלו הג'ק נוגע בשרשרת השרשרת רפויה הכל הפוך שם

וכן יש לי אחלה חברים שגדלתי איתם הוא חבר של היישובIMG_0102.jpgIMG_0110.jpgIMG_0103.jpgIMG_0106.jpg

צירפתי כמה תמונות של הבייבי שלי :)

חייה ותן לחיות! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חברים כאלו מי צריך אוייבים.....

אם הערת לו כמה פעמים והוא ממשיך לרכב כמו מטורף זו בעיקר בעיה שלו, רוב הנזק הגופני במקרה הטוב קורה רק לרוכב ולא לאף אחד אחר.

אתה יכול במקביל לקחת אותו "לביקור" בבית חולים שיקומי שמשקמים אנשים לאחר תאונות דרכים, אולי זה באמת מה שירתיע אותו ויגרום לו לרכב "רגיל".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חברים כאלו מי צריך אוייבים.....

אתה יכול במקביל לקחת אותו "לביקור" בבית חולים שיקומי שמשקמים אנשים לאחר תאונות דרכים, אולי זה באמת מה שירתיע אותו ויגרום לו לרכב "רגיל".

יקירתי, הבעיה היא שהוא יבין רק כשיגיע למצבם, תוך כדי שהוא פוגע גם במישהו אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקירתי' date=' הבעיה היא שהוא יבין רק כשיגיע למצבם, תוך כדי שהוא פוגע גם במישהו אחר...[/quote']

חבל מאוד שאנשים מסויימים צריכים לחוות על בשרם דברים נוראיים ורק אחר כך להבין שהאנשים סביבם צדקו בעצותייהם...

כמה פעמים כבר נתתם לאדם עצה והוא לא הקשיב לה ובסופו של דבר הייתם צריכים לומר את המשפט

אמרתי לך.....לא הקשבת לי....

חבל

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכב, בין אם בטעות שלו ובין אם מטעות של מישהו אחר (פחית), מקבל על עצמו את כל הנזק בעל כורחו כמובן. במקרה הזה זה לא מעציב אותי אלא דווקא מנחם...

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין שהוא לא בדיוק חבר היינו חברים והוא קרא לי להפגש איתו אז הלכתי מתוך כבוד כזה...

ובקשר לבטחון העצמי שלו יש לו עודף ביטחון עצמי ...אפשר לדבר ללמפה בקשר לנהיגה שלו שלא נדבר על המצב של האופנוע שלו הג'ק נוגע בשרשרת השרשרת רפויה הכל הפוך שם

וכן יש לי אחלה חברים שגדלתי איתם הוא חבר של היישובIMG_0102.jpgIMG_0110.jpgIMG_0103.jpgIMG_0106.jpg

צירפתי כמה תמונות של הבייבי שלי :)

אתה צריך לעלות את התמונות (קבצים) לפורום (שרת).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...