Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, vladclar כתב:

Transporter,

ראית מה התפלגות הגילאים של החולים מתוך אותם 11800?

רוב החולים בני 20-29 עם 0.12% חולים קשה, יש גם סביב 2000 בכלל מתחת לגיל 19 עם 0% חולים קשה.

מי שבקבוצת סיכון ממשית, זה כ 400 בני 80+, 550 בני 70+.

זה אומר סיכוי ל 100 - 150 מתים לפי הסטטיסטיקה של המחלה. וזה בדיוק מה שקרה.

עכשיו אולי לא שמת לב, המון מבוגרים מתסובבים בסופרים . אבל לרוב הסביבה שלהם בטוחה ( אני מתכוון לא באזורים נגועים ).

ברגע שהסביבה תהיה מסוכנת בגלל התפשטות המחלה, אחוז החולים המבוגרים יגדל >> אחוז חולים קשה יגדל>> כמות המתים תגדל.

מישהו בן 80+ או 70+ במצב עצמאי יסכים לשבת בבית שנה?

אז הפתרון לא לנעול אותם הרמטית אלא לא לתת למחלה להשתולל ע"י שחרור הדרגתי של משק+ אמצעי זהירות ( מרחק, מסכות, רחיצת ידיים ).

זה בדיוק מה שאני שואל כבר תקופה

אם יודעים שאלה שבאמת בסיכון הם בני 70+

למה לא משחררים את כל השאר?

אתה בעצמך מחזק כל מה שאנ כותב כאן

עכשיו אתה שואל אותי אם המבוגרים יסכימו לשבת בבית שנה

מה זה יעזור להם שתסגור קניונים או תפתח אותם ? זה יגרום להם לשבת בבית פחות זמן ?

הרי במקרה שלהם עד שלא תהיה תרופה או חיסון הם ישארו בבית

במקום 5000 שוטרים בבני ברק

שישימו שוטרים בפארקים הציבוריים ויקבעו שבשעות מסויימות ר-ק מבוגרים מבקרים שם ושומרים מרחק

תאמין לי שמספיק 3 שוטרים על פארק ציבורי כזה בשביל שזה יאכף

והנה פתרת להם את הבעיה

גם ככה המבוגרים האלה לא יושבים בפארקים ב 22:00 אלא בשעות מאוד מוקדמות

בשעות האחרות תתן לילדים ולצעירים לטייל שם

מה זה קשור לקניונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, איציק נ. כתב:

להזכירך - ב 30/3 הוא כבר דיבר אחרת...

ציטוט מישראל היום 30/3/2020:

הזיגזגים שלו בהחלט מטורפים...

אחרי שהוא נאלץ להתיישר עם המומחים שלו אחרי שהמציאות התפוצצה בפנים שלו. 

שים לב שהוא כל הזמן מנסה לפתוח מחדש את הכלכלה האמריקאית בניגוד מוחלט להמלצות המומחים ומושלי המדינות. בינתיים זה לא ממש עובד לו. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני שואל כבר תקופה

אם יודעים שאלה שבאמת בסיכון הם בני 70+

למה לא משחררים את כל השאר?

אתה בעצמך מחזק כל מה שאנ כותב כאן

עכשיו אתה שואל אותי אם המבוגרים יסכימו לשבת בבית שנה

מה זה יעזור להם שתסגור קניונים או תפתח אותם ? זה יגרום להם לשבת בבית פחות זמן ?

הרי במקרה שלהם עד שלא תהיה תרופה או חיסון הם ישארו בבית

במקום 5000 שוטרים בבני ברק

שישימו שוטרים בפארקים הציבוריים ויקבעו שבשעות מסויימות ר-ק מבוגרים מבקרים שם ושומרים מרחק

תאמין לי שמספיק 3 שוטרים על פארק ציבורי כזה בשביל שזה יאכף

והנה פתרת להם את הבעיה

גם ככה המבוגרים האלה לא יושבים בפארקים ב 22:00 אלא בשעות מאוד מוקדמות

בשעות האחרות תתן לילדים ולצעירים לטייל שם

מה זה קשור לקניונים ?

אתה תפתח קניונים אבל בתי כנסת לא?

חוץ מזה , גם אני לא חושב שצריך להמשיך להחזיק את כולם בבית. אבל אני לא תומך בחיסון עדר מהיר.

אולי, אם לא היתה עכשיו תקופת פסח ( מפגשים רבים בבתים , בתי כנסת, המונים במרכזים מסחריים, המונים בפארקים / שמורות טבע ) + תושבים שעוד לא הפנימו אמצעי זהירות ( לפני 3 שבועות עוד הסתכלו בצורה עקומה מזלזלת על מי שהלך עם מסכה ), אולי הסגר הנוכחי היה פחות דרקוני מהתחלה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בשחרור מהיר כפולה:

1. יש תחלואה ותמותה משמעותיים גם בגילים צעירים יותר.

2. התפרצות מהירה תגרום סתימה של בתי החולים וכך תמותה יותר גבוהה הן מהקורונה והן ממחלות אחרות שלא יטופלו.

מהסיבות האלה השחרור צריך להיות הדרגתי, נצעדים מדודים ועם אפשרות לרברס אם מתברר שיד התפרצות חמורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, vladclar כתב:

אתה תפתח קניונים אבל בתי כנסת לא?

חוץ מזה , גם אני לא חושב שצריך להמשיך להחזיק את כולם בבית. אבל אני לא תומך בחיסון עדר מהיר.

אולי, אם לא היתה עכשיו תקופת פסח ( מפגשים רבים בבתים , בתי כנסת, המונים במרכזים מסחריים, המונים בפארקים / שמורות טבע ) + תושבים שעוד לא הפנימו אמצעי זהירות ( לפני 3 שבועות עוד הסתכלו בצורה עקומה מזלזלת על מי שהלך עם מסכה ), אולי הסגר הנוכחי היה פחות דרקוני מהתחלה.

קניונים =מקומות עבודה,אנשים מבזבזים כסף.

אם שומרים מרחק ומגיעים עם מסיכות יכול להיות שהסיכון שווה את זה.

בבתי כנסת אתה מקבל....ובכן,כלום.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תסביר את זה לשותפים הטבעיים...

Transporter,

תשים את עצמך במצב של מנכ"ל משרד הבריאות לנקודת הזמן לפני חודש (כאשר פסח באופק , עם כל מה שרשמתי מבחינת התקהלויות ), ועם כל האחריות שיש לו להחלטות.

הוא כבר ראה את איטליה .

היית לוקח על עצמך החלטה ומסתמך על זה שהאוכלוסיה בישראל הרבה יותר צעירה ולא מכריז על הגבלות ובהמשך על סגר?

לא עכשיו בדיעבד ולא מהמרפסת שלך - כאשר יש לך אחריות על חיי האנשים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלטה מלפני חודש ברורה,  

ההחלטה עכשיו הרבה יותר קשה, מתי פותחים ואיך פותחים?

בפתיחה מהירה, הטעות תתבטא בגידול מהיר במתים ואז בחירות שברקע יש מלא מתים לא משרת את המלך. 

לעומת זאת המשך בסגר, הגדלת חלקות הכספים לכולם  (עוד 80 מילארד) , הטעות תופיע עוד שנה לפחות .. במשק במשבר.

כרגע הסקרים מראים התחזקות של מפלגת השלטון. 

אז עד שלא מסיימים את כל ההסכמים הקואליציונים ועד שלא נגמרת הסאגה של בג"ץ, לא נראה פה שיחרור גדול. 

אולי ככה בקטן. 

רק היי-טק ומפעלים ייצרנים.  

דגש על ייצור ויצוא  -

מסחר פנימי כמו קניון שמוכר בגדים (שנרכשו בסין) לא באמת תורם לחיזוק המשק.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסון הראשון סיים -לכאורה- את השלב הראשון של ניסויים קליניים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5714228,00.html#autoplay

לא הייתי קופץ משמחה עדיין שכן מדובר בחברה סינית, וכל ההתנהלות שלהם מאז דעיכת ההדבקה שם היא shady AF.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריסה כלכלית גם גובה חיי אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את UK ותיאורית חיסון העדר המזורז שלהם? כמעט 6,000 מקרים חדשים כל יום ו-700 מתים קרוב ל-12,000 מתים נכון להיום. מצד שני קחו את אירלנד. ההבדל בין המדינות הוא שהם קפצו על הוירוס כבר בהתחלה, סגרו עסקים ואפילו ביטלו את חגיגות סיינט פטריק. נכון להיום הם עומדים על 10,000 מקרים ו-365 מתים סה"כ. 

לפני 28 דקות, maxcher כתב:

כן כרגיל אצל הכלכלנים הכסף גובר על חיי האדם

זו מדינת הדגל שלהם להצדקת "פתיחת כלכלה בכל מחיר". הם כמובן מתעלמים לחלוטין שבכל שוודיה חיים בסך הכל 10 מיליון בני אדם מפוזרים על פני שטח עצום,  תרבות עבודה מהבית מאוד מפותחת, משפחות קטנות, מעגלי חברה מצומצמים. למרות כל זה ניתן לראות שהדברים בשוודיה מתחילים להתחמם מבחינת כמות חולים ומתים. תחושת בטן שלי אומרת שהניסוי השוודי עומד להתפוצץ חזק מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

החיסון הראשון סיים -לכאורה- את השלב הראשון של ניסויים קליניים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5714228,00.html#autoplay

לא הייתי קופץ משמחה עדיין שכן מדובר בחברה סינית, וכל ההתנהלות שלהם מאז דעיכת ההדבקה שם היא shady AF.

מה זאת אומרת?

אבל קראתי היום בקארספורום שזה כמו hiv ולא יהיה חיסון בשנה הקרובה, אם בכלל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, טוב, אם אתה מאמין לחברת תרופות סינית אז מן הסתם לא שמעת על סקנדל החיסונים של סין שהתרחש רק לפני שנתיים. לספר לך? מוודא מראש שלא תאשים אותי "בניפוץ תקווה".

המפלגה הקומוניסטית במהלך 70 שנה השמידה את התרבות, המסורת והאמונה בקרב העם הסיני. הדבר היחיד שנשאר לאנשים בסין להאמין בו זה כסף. בסין כסף זה אלוהים ברמה הרבה יותר קיצונית מכל מדינה קפיטליסטית בעולם. האובססיה הסינית "לרווח מהיר" ידועה היטב בעולם העסקים. שים לב לזה ותיזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסו לעוד כמה גופים שעובדים על חיסון בכתבה.

אתה לא מנפץ לי את התקווה, כי מבחינתך כולנו מתים מהלכים שדוחפים שניצלים בגרון בכל צהריים ומחכים שעוד יום יגמר, ומבחינתי לא.

ואני סתם נהנה לעקוץ אותך לפעמים :)

אגב, קראת את הדבר של קאמי?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...