Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוסי נפטר אמש במפתיע

yosi05
שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבידה גדולה, משתתף בצערכם.

פגשתי אותו פעם אחת במאורה של בני לוי והוא דאג להזכיר לי את זה כל פעם שדיברנו מאז :)
זכור לי כמוח הנדסי חריף בצורה יוצאת דופן, חרוץ ביותר ועם נכונות וסבלנות לעזור לכל מי שצריך.

יחסר כאן מאוד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שלא תדעו עוד צער.

יוסי היה אחד האנשים המנומסים והנעימים שיש בפורום הזה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ????????????????????????????
אני לא מאמין למה שאני קורא !!! 😱
אני פשוט בשוק טוטאלי !!!
וואו !

אני ויוסי היינו מדברים לא מעט, והייתי מתקשר להתייעץ איתו בכל מיני עניינים - והוא היה מביע סקרנות, בודק דברים ואפילו חוזר אליי אחריי התייעצות עם קולגות והיינו מקשקשים בטלפון לא מעט. דיברנו ממש לא מזמן ולאחרונה יצא שיוסי התקשר אליי בדיוק כשהייתי באמצע עבודה (לפני כ-4 ימים) ולא יכולתי לענות לשיחתו ! מי היה מאמין שהיתה לי הזדמנות אחרונה עוד לדבר איתו, ופיספסתי אותה :-( 
יוסי, אם יש סיכוי בעולם שזה יגיע אליך, אני מצטער שלא עניתי לך... :-( :-( :-( 

יוסי היה איש מקסים, חכם וסקרן ברמות שלדעתי *לא* קיימות היום, דייקן ברמות מטורפות בכל מה שהיה עושה, עוזר בכל מה שאפשר, מקדיש מזמנו כמויות אין-סופיות של זמן בהעברת ידע וכישורים... פשוט אבידה ענקית לעולם ולכל אחד אשר פגש אותו ! אני עדיין בהלם מההודעה הזו שאני קורא כאן בפורום !! זה פשוט לא נורמלי !!

:-( 

• אהבתי 2
  • מעניין 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי להכיר, אבל אני מרגיש שהפסדתי.

משתתף בצערכם!

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיניים קוראות והראש לא מצליח לעכל.

יוסי היה חבר קרוב יחסית וקצרה היריעה מלהכיל חוויות שונות ומשונות שעברנו סביב נושאים טכניים כאלו ואחרים. איזון המאוורר ברכב הראשון שלי, תיקון מכשירי הוופל בלגי, איתור תקלות ABS ועוד עשרות התייעצויות הדדיות ומפגשים בנושאים שונים. אינני זוכר בוודאות מתי נפגשנו לראשונה,  אבל אני מניח שזה היה באזור 2005. מאז נותרנו בקשר.

רק לפני חודש וקצת התקשרתי אליו כדי לקבל הוראות לכיוון הקרבורטור של חרמש וזכיתי להסבר ארוך ומעמיק בנושא זה ובנושאים קשורים. התרשמתי עמוקות מהידע שהעביר לי בשיחה עד כדי כך שלאחר מכן סיפרתי לאישתי בפליאה על השיחה וכמה ידע יש לאדם הזה. למרות ההיכרות רבת השנים, בכל פעם הייתי מתפעל מחדש.

יוסי היה אדם מיוחד במינו. לדעתי אחד ממהנדסי המכונות הטובים ביותר שהיו אי פעם במחוזותינו ואף מעבר לכך, בעל ידע בלתי יאמן ברמת עומק שלא נתקלים בה בכל יום (או בכלל). בניגוד לרוב בעלי המקצוע שרוב הידע שלהם מעשי, אצל יוסי היה ידע מעשי למכביר, אך המיוחד היה שמאחורי כל הידע הזה הייתה גם תיאוריה והבנה מעמיקה ביותר. יוסי הוא בהחלט המודל שלי למהנדס האולטימטיבי. יחד עם כל אלו, יוסי היה חובב הבריות ומהיר לסייע לכל דורש ושאינו דורש. קשה לתאר איזו אבדה קשה זו לקהילה המקצועית ולי אישית.

כל שאומר ואגיד לא יוכל לבטא את המעלות שלו ואת תחושת הצער העמוקה על לכתו ועל הידע שאבד עמו.

יהי זכרו ברוך.

עריכה אחרונה על ידי אביב
  • אהבתי 1
  • מבאס 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...