Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יותר מדי שמן במדיד אחרי טיפול - מיצובישי לנסר 2005

ereznaa
שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי את המיצובישי לנסר 2005 שלי לטיפול שכלל החלפת שמן מנוע, מסנן שמן, נוזל בלמים ופילטר אוויר למוסך שמאוד מומלץ כאן בפורום שכרגע לא אנקוב בשמו, הטיפול היה ביום רביעי ועכשיו בדקתי שמן ואני חושש שמילאו לי יותר מדי מצרף תמונה: האצבע שלי מייצגת את האזור שנגמר קו השמן וניתן לראות שזה אחרי המקסימום האם זה נורא? 5077232e66eb394e40f0fe353bfeb296.jpg642fe5711279bfc51af495260de7ad9b.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

דרך אגב אני כל כך עצבני שבא לי לפרסם את שם המוסך אבל אני אתפק רק אגיד שזה מוסך שממש אוהבים כאן בפורום אני ממש מאוכזב לא מבין איך פישלו ככה במילאו כל כך הרבה, מציין שהרכב נוסע מעולה ואין משהו מיוחד אבל עדיין זה מעצבן אותי כי אני מבין שזה יכול לעשות נזק למנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה רגוע ולך תשתה משהו, שישי בערב

Sent from my GM1913 using Tapatalk

אני מרגיש מרומה שילמתי למוסך שאני סומך עליו וגיליתי שעשו ממני מטומטם שלא מבין כלום

מעלה עוד תמונה מעודכנת מה דעתכם??? da18c7d709c0f18e4eb454effc4d8cdf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה מילימטרים מפלס השמן גבוה מהמקסימום (בערך) ?

אם מדובר על עודף של 200-300 מ"ל אפשר לחיות עם זה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש מרומה שילמתי למוסך שאני סומך עליו וגיליתי שעשו ממני מטומטם שלא מבין כלום

לא נראה לי שאתה מטומטם, אבל כנראה שאתה גם לא מבין הרבה..... לפי המדיד יש שם אולי כוס פלסטיק וחצי של שמן עודף. תרגע, זה לא נראה כאילו רימו אותך

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ereznaa כתב:

אם הבדיקה נכוהה זה זניח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מפריע לך? אתה לא רגוע? בהזדמנות תחזור אליהם ותבקש לרוקן את העודף, זו עבודה של כמה דקות. 

אי אפשר לדעת כמה עודף יש כי מעל קו המקסימום המדידה לא ליניארית, לכן ממליץ לרוקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפריע לי? אני מבין רציונלית שזה לא תקין אבל אין לי תחושה שונה מהמנוע בהאצה או לחילופין רעש מוזר, מה שבאמת מפריע לי שהמוסכניק שטיפול ברכב לא טרח לבדוק את הכמות שהוא מילא ושאני צריך לבזבז יום עבודה או לפחות חצי יום בשביל להגיע למוסך וגם אז את האמת שאני לא ממש סומך שהם יעשו כמו שצריך

מה שאני שואל במילים פשוטות האם זה קריטי מה שרואים על המדיד? או שאני יכול להמשיך לנסוע בשקט +

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למדוד בדיוק גובה מפלס שמן אחרי המילויי בגלל שהרכב צריך לעמוד חצי שעה לפחות וגם צריך לקחת בחשבון כמה המסנן שמן יספוג. אבל כן תלך שירוקנו קצת.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחושה שונה לא תהיה אלא עם יש עודף של כמה ליטרים טובים, שזה לא המצב פה.  

רוב הסיכויים שזה לא קריטי אבל זה גם לא הכי תקין וכמו שאמרתי, אי אפשר לדעת כמה עודף יש כי מעל קו המקסימום המדידה יכולה להיות לא ליניארית. מעל חצי ליטר עודף ממליץ לרוקן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביזיון התנהלות שלהם חבל שזה ככה פשוט לא אחזור לשם יותר ועוד פעם אצטרך לשרוף כמה שעות כדי שהסהכ יעשו את מה ששילמתי עבורו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ביזיון. קצת עודף שמן לא יגרום לשום נזק.

אם אתה חרד פשוט קח שפריצר עם צינורית של מכשיר אינלציה או אקווריום בקוטר המתאים לקדח במוביל של מדיד השמן והכנס אותו לתוך המוביל ותשאב את השמן המיותר לתוך כלי קיבול.

10 דקות עבודה.

• רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...