Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מולטימדיה לרכב דאבל דין + Android Auto

yuval15
שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הלכה לי מערכת המולטימדיה בסיאט איביזה 2011 ואני מעוניין להחליף אותה. האוטו כבר דיי ותיק ואני לא יודע כמה שנים אני עוד אשתמש בו.
כיום אני משתמשת במוליטמדיה רק בשביל לשמוע רדיו, לדבר ולשמוע שירים בספוטיפי מהטלפון. וויז היה יכול להיות נחמד.
אני בוודאות לא אריץ יוטיוב, ואתקין כל מיני אפליקציות מטורפות.

להלן מה שאני שוקל:
1. https://www.joyingauto.com/joying-latest-7-inch-double-din-android-8-1-0-car-navigation-system-with-built-in-4g-module.html - המחיר הוא 1000 ש״ח לפני מסים והתקנה. אמור לתמוך באנדרויד אוטו.

2. https://www.alexsander.co.il/product/11920/pioneer-avh-z2250bt - ללא תמיכה באנדרויד אוטו. לא יודע אם המחיר כולל התקנה - 1600 שקל.
3. https://www.alexsander.co.il/product/11919/pioneer-avh-z5250bt - המחיר הוא 2300 שקל.

האם למישהו פה יוצא להשתמש באנדררויד אוטו? איך החוויה? שווה את התוספת מחיר? (אני עם פיקסל)
האם האיכות של פיוניר תורגש פה באופן משמעותי? אני לא מתכוון לשדרג רמקולים, אני בעיקר מחפש נוחות שימוש ושישמעו טוב בדיבורית.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שפער המחירים הוא דיי גבוה בשאר לאלטרנטיבות, אני מתלבט (שוב, אני לא יודע עוד כמה זמן האוטו יהיה איתי)
האם מישהו פה משתמש באנדרויד אוטו של joying ומרוצה?
יש אולי אלטרנטיבה זולה יותר מפיוניר לאנדרויד אוטו? חיפשתי קנווד ולא מצאתי משהו זול יותר, וגם לפיוניר לצערי הדגם עם המסך הקטן יותר לא תומך באנדרויד אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שרשור לפני מספר שבועות בנושא מכשירים של joying  

עם ביקורת חיובית של מספר חברי פורום מוערכים.

מכשירי joying הם מוצרים שנותנים תמורה גבוהה למחיר.

אם אתה מחפש מוצר VFM זול אז הם בהחלט יכולים להיות אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על joying. אשמח להמלצה על מתקין באיזור המרכז (אין לי בעיה לנסוע לאן שצריך)

שתף חוויות כשיהיו. גם על הג'ויינג וגם על המתקין. 

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן לוקח לג'ויינג לעלות מרגע ההדלקה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש שלך שליטה מההגה אתה צריך מתאם ״קנבס״ שמתחבר למחשב רכב ומאפשר לשליטה מההגה לעבוד

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי, אז עדכון קל מאז שפתחתי את השרשור:

הזמנתי את המערכת מjoying ב10.6. המערכת הגיע לידי ב6.7, כל השלבים היו קצת איטיים - כמה ימים עד שקיבלתי מספר מעקב, שבוע ומשו עד שראיתי שזה עזב את סין, וכו׳.
החבילה נשלחה עם GCX משלוחים (התנהלות מולם הייתה סבירה), ועל החבילה היה כתוב שערך המשלוח הוא 70 דולר. בכל זאת, הם ביקשו קבלה כי ״הערך לא תקין״. שילמתי מס והמשכתי הלאה.
אתמול הלכתי למתקין להתקין את המערכת, ובגדול - המערכת התחילה לעבוד נורא מהר, וויז עבד ישר, ובכלל המערכת נותנת תחושה שהיא טסה. ישר נתקלתי בשתי בעיות:

1. המצלמת רוורס שהזמנתי מצלמת בשחור לבן ואיכות ממש גרועה - אני שולח להם מייל.
2. הקליטה של הרדיו ממש לא יציבה. שאני עוצר הקליטה מעולה, בנסיעה היא עולה ויורדת. המתקין וידא שהמקלט מחובר כמו שצריך. מקסימום אעבור לרדיו אינטרנטי....

לגבי אנדרויד אוטו - עוד לא הספקתי לבדוק. כרגע בגלל הקורונה אני בקושי נוהג, אז אעדכן בהמשך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...