Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

kobibriga
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם והודה לכם מאוד להצעתם. 

בגדול השבתתי אקסטרייל 2017 יד 1,  0 קילומטר. אני מעריך 100k החזר קצת יותר יש מצב. 

אני מחזיק בנוסף הונדה אינסייט 2011 עם 300km.

קיימות כרגע שתי אפשרויות: 

1. סאנג יאנג רודיוס 2017, 123km במחיר כ100. 

2.טויוטה ורסו 2016, 147km, יד 1 ליסינג נהג יחיד, + הונדה ג'אז 2014. יד 2 ליסינג. כמובן גם 100k.

אשמח לדעתכם והמלצתכם. 

הכי חשוב לי מבחינת הרכבים עצמם טכנית, והאינסייט כמה אתם נותנים לה עוד? 

אשמח לדעתכם המקצועית. 

עריכה אחרונה על ידי kobibriga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני צריך שני רכבים לבית. 

אין שוני גדול בין הרכבים אם תשים לב: 

הדילמה היא אם לפנק את המשפחה ברודיוס ולעלות גם במחיר התחזוקה השוטפת אני מניח, אשמח לתיקון, ומנגד לשדרג את הרכב הנוכחי בבית האינסייט עם 300km, לג'אז 204, וךהביא רכב 7 מקומות שנה אחת נמוכה יותר, ורסו, עם פחות מרחב אבל אמינות וראש שקט. 

התשובה מבחינתי די ברורה, עדיין אני מעדיף לשמוע עצות מכמה וכמה אנשים שבאמת מבינים. 

הרודיוס נקודת המוצא שלי שהוא רכב טוב מפנק צורך דלק יותר מהורסו, מבחינת חסכון ואמינות הטויוטה לוקחת בהליכה.

ויחד עם זאת אני משדרג עוד רכב שאני אצטרך לשדרג אותו בזמן הלא רחוק. 

שני הרכבים בשנה עושים בין 70km ל80km

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...