Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1.0 TSI

yovel1500
שימו לב! השרשור הזה בן 261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כן הרגשתי קצת הבדל בינו לבין ה1.2. 

ה1.0 קצת יותר רועש בנסיעה בין עירונית ובאופן כללי יש לו צליל מעט מוזר שצריך להתרגל אליו.

אבל אם להגיד את האמת, שטויות. זה לא ממש מורגש וזה אחלה של מנוע.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע זריז לצד תיבה הילוכים זריזה, יש בסרק רעידות מאוד חלשות שחלק אולי אף לא ישימו לב.

עד 120 קמ״ש בערך תאוצה מהירה, אחרי זה מרגישים ירידה בתאוצה.

אני מאוד נהנתי מהשילוב הזה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, yovel1500 כתב:

אהלן חברה

רציתי לשמוע על ההתרשמות שלכם ממנועי ה1.0 TSI בעיקר מול ה1.2.

היתה לי איביזה ידנית עם מנוע 1.0 והאוטו היה זריז מאוד, חסכוני מאוד לא רק בעיר אלא גם מחוץ. גם אמין מאוד.  אבל, אם אתה מחפש מנוע חזק וספורטיבי, זה ממש לא זה. לגבי הרעש שמישהו הזכיר פה, מזכיר רעש של מכונת גילוח (גם מהאגזוז).

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

סליחה שאני מקפיץ שרשור ישן.
אני רוצה לתת את שני הסנט שלי.
נסעתי עם 1.2TSI כמעט 10 שנים, והחלפתי לאחרונה למנוע 1.0 המדובר.

מבחינת נתונים: הוא מוציא ממש מעט יותר מומנט. אבל - יש לשים לב ששיא המומנט מגיע בסל"ד מעט יותר גבוה.

אני פחות אוהב את המנוע הזה. במיוחד כשה- DSG מעבירה הילוכים מוקדם מאוד (בכל מצב שאינו ספורט) והרכב נמצא המון בסל"ד בו אין כוח כמעט. גם התגובה של המנוע לדוושת גז איטית יותר, לוקח כחצי שניה מהרגע שאתה סוחט את הדוושה עד שהמנוע מתעורר ומתחיל לעלות סל"ד. באופן כללי המנוע מרגיש לי פחות "ליניארי" אם זה מובן.

ועוד דבר קטןץ לא שזה לבד היה מפריע לי ממש - אבל הרעש של המנוע די מעצבן בסל"ד גבוה (מעל 4-5 אלף). נשמע שהמנוע לא אוהב בכלל שמאמצים אותו. זה פשוט פיזית נשמע ככה, אני לא אומר שהמנוע לא בנוי למאמצים (וגם לא אומר שכן, לא יודע). יש גם רעידות מורגשות בסרק, אבל עדינות.

היה לי חשוב לכתוב את זה כאן כי די הסתמכתי על התגובות כאן לפני שקניתי את הרכב האחרון, אז רציתי שתהיה גם את הדעה הזאת.

וחשוב לי רק לשים את הדברים בפורפורציות. סך הכל המנוע טוב ואני מרוצה ממנו (ביחס לנפח ולהספק ולמחיר שלו, כן?). פשוט מעט התאכזבתי כי באתי עם ציפיות גבוהות. הייתי באמת נורא מרוצה מהמנוע הקודם, וציפיתי למשהו *טיפה* יותר טוב. בפועל אני מרגיש שזה *טיפה* פחות טוב. זה הכל.

בנסיעה סופר מנהלתית ורגועה, לא מרגישים הבדל.

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...