Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון לבדיקת רכב בבאר שבע

rootdotexe
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חדש בפורום - מחר אני הולך לבדוק (בפעם השניה) רכב שאני רוצה לקנות ואני רוצה לבדוק אותו במכון לפני שאני ממשיך בעסקה (המוכרת "מתחייבת" על כל בורג).

היות ואת הרכב הקודם קניתי מאח שלי לא היה לי צורך בבדיקות וסגירת מעגלים לפני הכל כי סגרנו אחר כך דברים בנינו, את הרכב שאני עומד לקנות ארצה לבדוק לפרטי פרטים.

ראיתי שהמחיר הממוצע לבדיקה כללית הוא 500 שח.

א. ארצה להגיע למכון עם ביקורות טובות ושעושים את העובדה, לא ממהרים הביתה או מנסים להכניס עוד 3 לקוחות ביום וישר מסמנים וי על משהו לא תקין.

ב. מה הסיכומים שעושים במקרים כאלו (היות והמוכרת יצאה בהכרזות של "מתחייבת") - האם מקובל ותקין לדרוש ממנה לשלם על הטסט ובמידה והרכב יעבור אוסיף זאת לסכום הקניה?

ג. את הנסיעת מבחן שעשיתי בצעתי בעיקר בטורים נמוכים ופה ושם הרבצתי גז (בכל זאת הייתי בתוך העיר והייתה תנועה די מרשימה ביחס לזה שהרוב בחל"ת..) - לא הרגשתי בעיה בגיר אבל כן הרגשתי שקצת קשה לי לסובב את ההגה, אני לא בטוח אם זה הדגם ככה, לחץ האויר שהיה בגלגל או בגלל שאני רגיל לנהוג באטראז' שיש לו סיבוב הגה מאוד קל.

תודה מראש, rootdotexe.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, banji man כתב:

לי יש נסיון טוב עם מכון מונדיאל.
בדיקות מעמיקות וצוות מקצועי.

תודה על התגובה המהירה,

ראיתי ביקורות שליליות על מונדיאל כאן בפורום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1274943&postcount=7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון מונדיאל -הצוות ניראה מקצועי ועושה בדיקה בסה"כ טובה, העניין הוא שהם לא מעלים את הרכב על דיינו ולא עושים בדיקת הספק מנוע. 

ב 500+ שקל שאני משלם, הייתי רוצה גם בדיקה כזאת.

לכן, הייתי ממליץ דווקא על קומפיוטסט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, davemustaine87 כתב:

מכון מונדיאל -הצוות ניראה מקצועי ועושה בדיקה בסה"כ טובה, העניין הוא שהם לא מעלים את הרכב על דיינו ולא עושים בדיקת הספק מנוע. 

ב 500+ שקל שאני משלם, הייתי רוצה גם בדיקה כזאת.

לכן, הייתי ממליץ דווקא על קומפיוטסט. 

אם אני זוכר נכון, גם בקומפיוטסט ה500 ש״ח לא כוללים דיינו ובדיקת מחשב. מנסיון באוקטובר האחרון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכירת רכב שלי - מונדיאל לא עלו על תאונה משמעותית שהרכב עבר ואמרו ללקוח שתקין 100%

אם לא הייתי ישר לפני הבדיקה הוא מעולם לא היה יודע

ברכישת רכב שלא יצאה לפועל, שוב מונדיאל לא עלו על מילוי בדלת אחורית כל כך עמוק שמנע מהחלון האחורי להיפתח!

הדבר התגלה במקרה יום אחרי הבדיקה בניסיון להוציא את הדגל של חברת הליסינג שהיה תקוע שם

* שני המקרים לפני 5 שנים לפחות, לא יודע איך זה עכשיו שם

עריכה אחרונה על ידי lior2321
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...