Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני קניית 208 משומשת

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא אוהב להרגיש כאחד שדוחף את היונדאי שלי לכול מקום, אבל באמת, קשה לי שלא להמליץ עליה למי שרוצה ראש שקט ורכב שלא מרגיש כמו טרנטה.

כשירדתי מה 208 , החלטתי ללכת על יונדאי i30 , i35, קיה פורטה. שמקסימום יאכל טיפה יותר דלק אבל לפחות מוניטין האמינות יהיה בסדר. 

בנתיים מוניטין האמינות טוב מאוד, וגם צריכת הדלק לדעתי יותר טובה מאשר פיזו 208 1.6 עם גיר 4 הילוכים מיושן. 

ואחרי כול החפירה הזאת, אתה לא חייב להצמד לסופרמיני, אתה יכול ללכת גם על משפחתיות שנחשבות לאמינות ומודרניות יחסית, ואפילו צריכת הדלק לא באמת תפגע

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 14 דקות, alex321 כתב:

אבל יש כאלה(לא מעטים) שמוכנים לשלם על השקט הנפשי שנלווה לסמל על הגריל.

מי מבטיח לך שקט נפשי ברכב בן 7-10? איזו יאריס סבירה אפשר לקנות בתקציב הזה?

עם כל זה שזו טויוטה, גם לטויוטה יש בלאי.

• אהבתי 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, davemustaine87 כתב:

אני לא אוהב להרגיש כאחד שדוחף את היונדאי שלי לכול מקום, אבל באמת, קשה לי שלא להמליץ עליה למי שרוצה ראש שקט ורכב שלא מרגיש כמו טרנטה.

כשירדתי מה 208 , החלטתי ללכת על יונדאי i30 , i35, קיה פורטה. שמקסימום יאכל טיפה יותר דלק אבל לפחות מוניטין האמינות יהיה בסדר. 

בנתיים מוניטין האמינות טוב מאוד, וגם צריכת הדלק לדעתי יותר טובה מאשר פיזו 208 1.6 עם גיר 4 הילוכים מיושן. 

ואחרי כול החפירה הזאת, אתה לא חייב להצמד לסופרמיני, אתה יכול ללכת גם על משפחתיות שנחשבות לאמינות ומודרניות יחסית, ואפילו צריכת הדלק לא באמת תפגע

איזו יונדאי קנית וכמה היא עלתה לך? כאמור התקציב עד 35 אש"ח. 

בנוגע למשפחתיות, הוא גר במרכז והוא רווק ללא ילדים, נראה לי סופר מיני זה המסלול הטבעי עבורו, בכל זאת כדאי להכנס לחניות בסוף. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I30

את שלי קניתי ב 42 , אבל שלי היא הדגם המאובזר וגם יקר יותר מקיה פורטה למשל. אז אני מניח שאפשר למצוא סביב ה 35 אלף

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Doron_Z כתב:

השאלה היא איזה מאזדה 2 הוא יקבל באותו התקציב, אתה חושב שמאזדה 2 עתיקה יותר ו/או עם קילומטר גבוה יותר באופן משמעותי עדיפה על 208 בגרסת 1.6 במצב כמעט חדש? 

מה היית ממליץ באותו התקציב? 

אתם חושבים ששווה אולי לרדת ברמה של הרכב וכבר להביא ספייסטאר או מיקרה מקבילות? 

זה נכון שבתקציב הזה המאזדה תהיה ״ישנה״ יותר.

אך אם אתה שואל אותי אני עדיין מעדיף אותה על פני הפיג׳ו מהסיבה הפשוטה שאני יכול לסמוך עליה!

עדיף לי רכב נוסע ואמין וטיפה פחות טכנולוגי מאשר רכב עם מוניטין לא משהו ותקלות שידועות מראש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאתה צודק, כי כשמזדה תתקלקל תדע בוודאות שזה פשוט קורה וכל אוטו ישן ( ולפעמים גם יותר חדש ) מועד לתקלות ואתה בהחלט יכול להמשיך ולסמוך עליו, אחרי התיקון כמובן. מצד שני אם ה 208 תתקלקל תדע, ובאותה רמה של וודאות אגב, שזה קרה כי זו פז'ו ופז'ו זה אוטו שמתקלקל כי זה ב DNA שלו.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי הרבה על 207 עם המנוע 1.6 פרינס, והוא היה בסדר. טיפס יפה בעליות, שייט בנינוחות בנסיעות ארוכות לצפון וסהכ היה אחלה.

במקומך הייתי מסתכל על משהו יותר זריז כמו ה 1.2 , או רכב אחר. 

• אהבתי 2

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שעושה את העבודה אז למה בעצם לחפש משהו אחר? 

יש אנשים שהדרישות שלהם מרכבים ומנהיגה צנועים יותר, מחפשים משהו שעושה את העבודה בסדר ולא הרבה יותר מזה. הוא כבר אמר שהוא לא הולך למתוח עוד את התקציב, כנראה גם ככה מתח אותו מספיק מבחינתו, אז זה הולך להיות ה 208 הנ״ל או רכב אחר בתקציב דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, davemustaine87 כתב:

ב35 אלף יש לך יונדאי שנושקות ל200 אלף ק"מ כאשר ה208 בתקציב הזה אפשר למצוא עם פחות מ100 אלף ק"מ.

ביונדאי בקילומטראז כזה אפשר לצפות כבר לבלאי טבעי (משולשים, תושבות וכו...)  שזה כאמור לא תקלות אבל יעלה כמה אלפים ליישור קו לכן אני כמעט בטוח שהאחזקה של ה208 תהיה זולה יותר למרות המוניטין שלה.

למרות שאישית הייתי מעדיף את ה1.2 פיורטק כי גם יש לדגם הזה פחות בעיות ידועות (רק רצועת תזמון בניגוד לגיר שסטומים ושרשרת תזמון) ולדעתי ב35 אלף תוכלו למצוא אחת שמורה.

אגב אפשר לבדוק גם את הc4 1.2 אותו שילוב מנוע גיר כמו ב208 ומרווחת יותר אך פחות מודרנית וזולה יותר (אפשר למצוא אקזמפלר שמור ב35 אלף שקל)

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינואר האחרון רכשתי מסוכנות טרייד אין פיג'ו כזו בדיוק, יד ראשונה עם 75,000 ק"מ.

המטרה של הרכב היתה לקחת אותי לעבודה מדי יום וגם להחזיר. להיות רכב קטן ונוח לשימושים עירוניים - חוגים, קניות וכד'. ושיהיה עם מזגן. 

הרכב סבבה עם כל המטלות, אבל הגיר שלו הוא פשוט לא מוצלח. אחרי שאתה נוהג על מכוניות עם תיבות הילוכים אוטומטיות בעלות 6 ו 8 הילוכים, לעבור לרכב עם גיר בעל 4 הילוכים זה הכי 'מההה' שאפשר. 

אין בעיה לנסוע עם הרכב מהר, סה"כ 120 כ"ס על מרכב שאינו כבד מדי, מספק ביצועים סבירים. 

צריכת הדלק תלויה מאוד בעוצמת הלחיצה. בנסיעה שגרתית הוא יעבור לא יותר מ 13 ק"מ לליטר. 

בבקרים האחרונים עשיתי בדיקה של נהיגה חסכונית, אבל דרך הפקקים של כביש 4, והגעתי לקרוב ל 20 ק"מ לליטר, אבל זה נסיעה במהירות של 85-90 קמ"ש, עם מינימום האצות ובלימות. 

שורה תחתונה, הוא יוחלף מתישהו בקקטוס ידני משומש, או שהבת הגדולה שלי תקבל אותו כאשר תוציא רישיון נהיגה. 

• אהבתי 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, discoTD5 כתב:

בינואר האחרון רכשתי מסוכנות טרייד אין פיג'ו כזו בדיוק, יד ראשונה עם 75,000 ק"מ.

המטרה של הרכב היתה לקחת אותי לעבודה מדי יום וגם להחזיר. להיות רכב קטן ונוח לשימושים עירוניים - חוגים, קניות וכד'. ושיהיה עם מזגן. 

הרכב סבבה עם כל המטלות, אבל הגיר שלו הוא פשוט לא מוצלח. אחרי שאתה נוהג על מכוניות עם תיבות הילוכים אוטומטיות בעלות 6 ו 8 הילוכים, לעבור לרכב עם גיר בעל 4 הילוכים זה הכי 'מההה' שאפשר. 

אין בעיה לנסוע עם הרכב מהר, סה"כ 120 כ"ס על מרכב שאינו כבד מדי, מספק ביצועים סבירים. 

צריכת הדלק תלויה מאוד בעוצמת הלחיצה. בנסיעה שגרתית הוא יעבור לא יותר מ 13 ק"מ לליטר. 

בבקרים האחרונים עשיתי בדיקה של נהיגה חסכונית, אבל דרך הפקקים של כביש 4, והגעתי לקרוב ל 20 ק"מ לליטר, אבל זה נסיעה במהירות של 85-90 קמ"ש, עם מינימום האצות ובלימות. 

שורה תחתונה, הוא יוחלף מתישהו בקקטוס ידני משומש, או שהבת הגדולה שלי תקבל אותו כאשר תוציא רישיון נהיגה. 

20 ק"מ לליטרזה נתון מדהים! זה לא כזאת בעיה להגיע למצב של 90 קמ"ש ללא בלימות והאצות, בערך רוב הנסיעות הבין עירוניות הן כאלה ועשית את זה גם בתנאים של פקקים אז בכלל. 

מה זה נסיעה שגרתית בהגדרה שלך? אם היא כוללת תוואי עירוני רציני אז ברור שיצא סביב ה 13 ק"מ לליטר, זה נתון שגרתי לכל רכב סופר מיני  בנזין כולל כאלו עם טורבו אז אני לא רואה מה התצרוכת הרעה פה במיוחד.

זה שנגעת בנתון של 20 ק"מ לליטר זה מראה שהרכב יכול להיות חסכוני בתנאים הנכונים וזה מה שחשוב לדעתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ 3000 ק"מ, אל תשכח שחודש וחצי הרכב בגדול עמד. 

מתבייש לומר שלא פתחתי מכסה מנוע מאז שקניתי את הרכב. 

הרכב עבר טיפול חודש לפני שנרכש. 

לפני 1 דקה, Doron_Z כתב:

זה שנגעת בנתון של 20 ק"מ לליטר זה מראה שהרכב יכול להיות חסכוני בתנאים הנכונים וזה מה שחשוב לדעתי. 

אם היה לרכב קרוז קונטרול - אז כן. לשמור על כזו מהירות כשאתה נרדם משעמום, ללא קרוז, זה קשה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא ידעתי שאין לרכב קרוז קונטרול. חשבתי זה בסיסי לרכבים מהדור הזה, במיוחד שזה דגם מ 2015. קצת הזוי. 

כן אני מסכים שללא קרוז זה מוריד קצת, קשה לשמור על לחיצה מדודה של 90 קמ"ש בעצמך לאורך זמן מבלי להשתגע ולהעלות מהירות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, discoTD5 כתב:

כ 3000 ק"מ, אל תשכח שחודש וחצי הרכב בגדול עמד. 

מתבייש לומר שלא פתחתי מכסה מנוע מאז שקניתי את הרכב. 

הרכב עבר טיפול חודש לפני שנרכש. 

המנועים האלה ידועים כמנועים אוכלי שמן כאשר עוברים את ה 100k, שלך רחוק מכך אבל עדיין מעניין אם מפלס השמן לא ירד כלל 15k קילומטרים. מוקדם מדי לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...