Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר שהחזרתי את רכב החברה סקודה פאביה, מתלבט בין המקבילות הזולות

yuvalshilo
שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם, 

לאחר שהחזרתי את הפאביה אני מעוניין לקנות רכב יחסית דומה. 

הפאביה בשבילי הייתה מדהימה. הישיבה.. הנסיעה.. צריכת הדלק (אומנם לא שילמתי אבל עדיין הדהים אותי)

התקציב שלנו עכשיו הוא כ40000 ולצערי בתקציב הזה הפאביות די ישנות ועם קילומטראז' יחסית גבוה. 

אני מתלבט בין הרנו קליו לבין פיג'ו 208.

רנו - האם הגיר פחות אמין מהdsg? כי בפאיה לא חוויתי אף פעם. וגם אף אחד מהמכרים שלי לא חווה.. ברור לי שתמיד יש סיכוי, אבל בכל זאת בפאביה הרגשתי שאני די סומך על אמינות הרכב.

וגם, מה עלות התיקון במידה ויש בעיה?

פיג'ו - הבנתי שיכולה להיות בעיה בטיימינג? 

האם הרצועה נקרעת בבת אחת והולך מנוע / שאתה נתקע? או שיש נורית אזהרה ואפשר לנסוע בבטחה למוסך? וגם.. מה עלות התיקון? 

בנוסף אם מישהו בעל אחד הרכבים האלה ויכול להעיר את עיניי לעוד תכונות שלא חשבתי עליהם אני אשמח. תודה רבה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פתוח לרכבים עם גיר ידני תוכל לרכוש פאביה מהצורה הנוכחית מהשנים הראשונות שלה בארץ, נדמה לי שהגיעה לפה ב2015 יכול להיות שגם אוטומטיים יכנסו אבל אני לא בטוח.
כנ״ל לגבי פולו ואיביזה שעשויות להתאים.

מעבר לזה בנוגע ל208, רכב נחמד מאוד, ישנה בעיה עם רצועת התזמון שמתפוררת ועושים לגרום לנזק, אם היא הוחלפה בגרסה המשופרת אין בעיה איתה. שים לב שזה באמת קרה.
בנוגע ל208 הייתי קונה רק את המנוע הטורבו, מנוע ה1.6 צמא יחסית ומשודח לתיבת הילוכים מיושנת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיר של רנו יש בעיקר את הבעיה של החלפת מוח גיר , ופחות החלפת קלאצ'ים בק"מ נמוך בהשוואה לDSG7 הנפוץ, ועלות ההחלפה שלו באזור ה4000 ש"ח (לא חסרים פוסטים בנושא). 

מה שכן , הוא איטי יותר בהשוואה לDSG7 . חוץ מזה הקליאו נוקשה יחסית (הייתי אומר פחות או יותר כמו האיביזה) ולטעמי המושבים של הקליאו עדיפים יותר, ההתנהגות מהנה יותר ביחס לואגיות , והמזגן לא חזק במיוחד. 

גם נושא הטיימינג ב208 נחפר כאן למוות ולא חסרים פוסטים בנושא.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, shakedi כתב:

אם אתה פתוח לרכבים עם גיר ידני תוכל לרכוש פאביה מהצורה הנוכחית מהשנים הראשונות שלה בארץ, נדמה לי שהגיעה לפה ב2015 יכול להיות שגם אוטומטיים יכנסו אבל אני לא בטוח.
כנ״ל לגבי פולו ואיביזה שעשויות להתאים.

מעבר לזה בנוגע ל208, רכב נחמד מאוד, ישנה בעיה עם רצועת התזמון שמתפוררת ועושים לגרום לנזק, אם היא הוחלפה בגרסה המשופרת אין בעיה איתה. שים לב שזה באמת קרה.
בנוגע ל208 הייתי קונה רק את המנוע הטורבו, מנוע ה1.6 צמא יחסית ומשודח לתיבת הילוכים מיושנת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אפשר טיפה הסבר על הגרסה המשופרת? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש רכב דומה לפאביה אבל רוצה לקנות רנו או פיג'ו? לא ממש הצלחתי להבין אותך.

חפש לך סיאט איביזה, מאמין שתצליח למצוא אוטומטית משנת 2015-14, מדובר ברכבים מאותו קונצרן - volkswagen.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yuvalshilo כתב:

אפשר טיפה הסבר על הגרסה המשופרת? 

מה שאני רושם לא נכתב ממקור ראשון אלא מקריאה בפורום.

במקור מנוע ה-Puretech 1.2 גם בגרסת האטמוספרית וגם בגרסה המוגדשת צוייד ברצועת תזמון שככל הנראה היתה עשויה מחומר פגום.

כתוצאה מכך היו מקרים בהם הרצועה התפוררה, ממה שקראתי היו מקרים שזה הוביל לכשל במנוע...

לפני כשלוש שנים אם אני לא טועה הוצא מק״ט משופר לאותה הרצועה, אני יודע מהקקטוס שמחזיק אבי שהמוסך המליץ להחליף את הרצועה באופן יזום, וכך עשו הרבה בעלי רכבים עם המנוע הנ״ל.

ככל הידוע לי המק״ט המשופר פתר את הבעיה, ולכן כשקונים רכב עם המנוע הזה כדאי לוודא שהרצועה כבר הוחלפה / לשקלל את החלפתה במחיר הרכישה.

בכל מקרה כמו שאמרו מעלי הנושא דובר רבות בפורום ותוכל לקרוא עליו בפירוט רב יותר אם זה מעניין אותך 

• רעיון טוב! 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק גם על הפיקנטו.. יש גם את הדגם GT החדש שכולל גג בחלון ונראה הרבה יותר ספורטיבי ומגניב מהדגמים הישנים. זה רכב מספר אחד בתחומו נמכר כמו לחמניות חמות גם בגלל האמינות והעלויות תחזוקה הנמוכות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...