Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159 מוצלחת? להיכנס להרפתקה הזאת?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע ממה שאני מבין התקציב המירבי שלך עומד על 20K וממה שאתה מתאר יש לך אפשרות לחסוך כסף על בסיס חודשי. אם אני במקומך, הייתי ממתין עם הרכישה במשך משהו כמו חצי שנה+-  וחוסך ככל האפשר, אם תצליח להגיע לסביבות 40K תוכל להנות מהמון אופציות טובות הרבה יותר. אם תיקח בחשבון כרגע את עלות ה159 ומחירי הטיפול האסטרונומיים שיש פה, אתה לא כלכך רחוק משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

KRD אני מפחד לסכן 40 אלף

זהו סכום אדיר

שאני רואה סיכון של להפסיד עשיריה ,יותר נוח לי

וגם פה תראה הודעה:

אין שום אסמכתא שגם אם אקנה ב40 אז תיהיה לי שנה שקטה.8A8A735B-5815-462B-856F-83DE3490F911.thumb.JPG.14f7acc87155145c928ddcea85739770.JPG

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקנות בשביל חודש-חצי שנה-שנה עד שתבוא תקלה רצינית ואז לזנוח את הרכב, ואתה נכנס לזה במודע, תהנה. אבל התמימות במחשבה שאתה "מקומבן" יותר מאחרים (לרבות בעלי רכבים שמקושרים הרבה יותר ממך וממני) ותצליח למצוא חלפים חדשים ותקינים (ולא חלפים משופצים/תחליפיים באיכות לא גבוהה) במחירים שציינת עלולה לעלות לך הרבה יותר ממה שחשבת. יש מועדון שבו אנשים חולקים כל פיסת מידע אפשרית על הרכבים האלו, וגם שם לא תמצא את המחירים שציינת. אפילו מנכל FCA לא יכול לקנות משאבת דלק מקורית ל-159 במחירים האלו...

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה. כשהרכב תקין ומתוחזק כראוי, הוא מהנה, גם לנהג וגם למי שמסביב.

עריכה אחרונה על ידי יבין
  • אהבתי 1

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, הכוונה שלי הייתה שכאשר תחסוך 40K תוכל לקנות רכב מהנה שהוא לא 159, יש לך את הפוקוס טורבו, גולייטה ידנית וכו. אין סיבה שתפסיד את ה40K במידה ותקנה רכב טוב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שלך נופלת כי בתכלס הרכב לא ישרוד אצלי יותר משנה וחצי כי אני מחכה ל2022

יצא שזה הזמן עכשיו.

1.1.2022 חוזרת הE36 שלי לחיים 

ואז...

לא רוצה ביאנקי ולא 159 

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה עוד יותר מחזק את דעת הרוב, בשביל תקופת מעבר אתה קונה רכב שהוא בסבירות גבוה יכול להיות בור ללא תחתית מבחינת טיפולים. הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות הוא לקנות רכב פשוט וטוב שיעביר לך את השנה הקרובה בשקט. את הכסף שתחסוך תשקיע ב E36.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, eladns כתב:

ההצעה שלך נופלת כי בתכלס הרכב לא ישרוד אצלי יותר משנה וחצי כי אני מחכה ל2022

יצא שזה הזמן עכשיו.

1.1.2022 חוזרת הE36 שלי לחיים 

ואז...

לא רוצה ביאנקי ולא 159 

אז תקנה איזו קאיה פרייד או משהו אחר ב 3000 שקל ועוד שנתיים תזרוק.

ראיתי תמונות של הביאנקי שלך ואלפא לר תשרוד אצלך מעהץבק לתקלה השנייה (שתגיע שבועיים אחרי הראשונה, תהיה גדולה פי 5 ותנבע ישירות מאופן התיקון של הראשונה).

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Night Driver כתב:

ראיתי תמונות של הביאנקי שלך ואלפא לר תשרוד אצלך מעהץבק לתקלה השנייה 

מה שמושון שלנו לא יודע זה שהביאנקי מטופלת מדהים מבחינה מכאנית.

צמיגים של דאנלופ

שמן מנוע מוטול

נוזל קירור פראפלו

שמן גיר הוחלף של אג'יפ

ברקסים קדמי ואחורי פיאט אורגינל עם החריטה עליהם }לא OEM ולא נעליים}

אגזוז חדש מהדאון פיפ קיבלתי מתנה ממוטי אגזוזים כאשר סגר לפני שנים.

נעשה אברול מדהים למנוע עם בוכנות ורינגים חדשים

אין מה לעשות מבחינה חיצונית. המחיר לא מצדיק את זה שאני יבצע אותה ויעשה את הפחחות ב7-10 אלף שקל בכדי שאנשים יגידו ברמזור אוטו יפה והרכב יגנב לשטחים שזה 7 דקות מהבית שלי. אני עובר איתה בבית חנינה והצעירים שם שואלים מה זה הרכב הזה? אני עונה לה אוטוביאנקי, עונים לי בפנים וואלה לא שווה שקל.

תענוג. אל תגנבו לי אותה. שתיראה זבלה.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אלעד, 

כל אחד בהיסטוריה שחשב שהוא יכול להביא איזה שיחוק בתחזוקה של אלפא - הפסיד ובגדול.

זה בערך 50,000:0 לטובתה.

אין דבר כזה לתחזק כמו בנאדם ולצאת מזה בזול. כל הקומבינות שהעלת או לא מציאותיות או שיחזרו לך לפרצוף כמו בומרנג.

רוב המגיבים פה היו שם.

"מה, צינור מים ב-750₪?" כן, 750.

"מביא חליפי מסובארו DL, אותו קימור"

"אתה לא יכול, יש שם זכר נקבה יחודי ל-159".

"😬".

"טיימינג ב-4000₪?? מייבא לבד"

#חלקים באיטליה ב-1000 יורו.

"🤯"

ועוד בערך אלף דוגמאות.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמוכר החלקים טועה?

הוא אמר שיש ברכב הזה 2 שרשראות + מותחים+5 מחליקים- זה כל סט הטיימניג ונדיר להחליף את הכל.

ואם צריך את הכל הוא אומר מקורי 2500 שקל.

אני שולח לך בפרטי את הטלפון שלו, שלך לו הודעת ווצאפ עם מספר חלקים שאתה מעוניין לבדוק ותקבל תשובה ותחזור אליי ותגיד לי האם מדובר פה בטעות בתום לב או במרווח נמוך של ריווחיות של חנות.

תודה

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אלעד. יכול מאד להיות שכל מי שאי פעם החזיק אלפא בכלל, ו-159 בפרט, זוין במחירים כל החיים שלו, ואתה תהיה זה שישבור את מעגל הקסם. בהחלט יכול להיות. אנשים גם זוגים בלוטו. הסבירות דומה, דרך אגב. מכאן תלך עם מה שאתה חושב לנכון. אלפא לא מתוחזקת טוב בועטת. לא בביצים, בכיס. מה גם שהיא לא תהיה מהנה לנהיגה אם תתוחזק בתחזוקת שבר, ולשם אתה מכוון.

• רעיון טוב! 4

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK מה הסיכוי שאתה בא לראות אותי את האלפא עם ה300 אלף ק"מ?

קבעתי איתו במוצ"ש

בירושלים- מחסום חיזמה ליד החיילים

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מביני העיניין טוענים שהאחזקה יקרה מאוד. 

אחד מציין שמשאבת דלק עולה 3,500 

פות"ש עונה :

ציטוט

משאבת דלק שאתם זועקים 3500 תעלה לכם בירושלים 1700 ולי הרבה פחות.

עונים לו:

לפני 3 שעות, יבין כתב:

תהנה. אבל התמימות במחשבה שאתה "מקומבן" יותר מאחרים (לרבות בעלי רכבים שמקושרים הרבה יותר ממך וממני) ותצליח למצוא חלפים חדשים ותקינים (ולא חלפים משופצים/תחליפיים באיכות לא גבוהה) במחירים שציינת עלולה לעלות לך הרבה יותר ממה שחשבת. יש מועדון שבו אנשים חולקים כל פיסת מידע אפשרית על הרכבים האלו, וגם שם לא תמצא את המחירים שציינת. אפילו מנכל FCA לא יכול לקנות משאבת דלק מקורית ל-159 במחירים האלו...

הסתקרנתי ובדקתי במחירון רשמי של היבואן סמל"ת:

https://www.fiat.co.il/מרכזי-שירות-2/מחירון-חלפים/

מחיר משאבת דלק מקורית מהיבואן כולל מע"מ: 1,542.43 !  מציע לשלוח לשם את מנכ"ל FCA כפי שמביני העניין הציעו....

למעשה הציעו בחנות הירושלמית במחיר יקר מזה אפילו....

Screenshot_2020-04-23-20-55-27-867_com.android.chrome.thumb.jpg.d980372adb72d90cf8c4c99906d0e39d.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...