Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם רואים אדם, שפוי, משתין באמצע הרחוב. מה תעשו?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התייחסתי בעיקר לתגובה של אושריקו.

במקום שלאנשים אין בושה לשלוף את הזרבובית ולשחרר לחץ מול בנק או פאב, טבעי שיתרחשו שם גם תופעות אחרות שנגרמות מחוסר יכולת להתאפק ושליטה עצמית.

גבר, אין שום בעיה להשתין בציבור.

אם לא הבנת , ברגע שאני מתחיל להשתין בחוץ אבל רואה שאנשים מתקרבים ואפילו מכוניות אני מכניס את שמוליק חזרה למכנס, וקרה לי המון מצבים כאלה שהתפוצצתי. ככה שלהגיד שזה שאין לך בעיה להשתין בציבור אומר שאתה שם פס על הכל זה לא נכון.

ואגב, כמו שהבנת לא ידעתי שהשתנתי מול מצלמות של איזה בנק או משהו, זה לא היה מכוון.

מול ניידת משטרה בהחלט כן, ולא אמרו כלום (זה היה לפני כמה שנים שחבר מצא משהו על הרצפה ששייך למישהו, צלצל למשטרה להחזיר איך שיצאנו מהפאב הם הגיעו קשקשו עם החבר ואני בדיוק השתנתי מולם ולא אמרו לי שום דבר ).

יש אנשים שחייבים להשתין, מה אתה רוצה שיעשו במכנסיים כשאין שירותים קרובים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטער התכוונתי לסירוס של מאכילי החתולים. חתולים שמנים שאוכלים יום יום מידיהם של בני אדם שוכחים מה זה לרדוף אחרי חולדה. סימביוזה בין בני אדם לחתולים צריכה להתבטא בסירוס מתן מים ופינה מוגנת לחתולי רחוב והם בתמורה יפטרו אותנו ממזיקים שונים.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

חתול זאת מכונת רצח קטנה וחמודה עם פרווה וציפורניים.

גם חתולי בית שלא חסר להם כלום, עדיין מחפשים ייצורים נחותים לשחק בהם עד שאלה לא שורדים.

זאת אולי החיה היחידה (חוץ מבן אדם) שהורגת בשביל הכיף.

בטח ובטח שהם יהרגו יצורים שמהווים עליהם איום, לא כל הרג בטבע נעשה בשביל אוכל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם בעוד כמה שנים נראה שירותים ציבוריים ברחובות מרכזיים. אף פעם לא הייתי בחו"ל, אבל קיבלתי פה את הרושם שזה קיים שם.

כתבו פה שהפתרון בינתיים בארץ (עד שיהיה, אם בכלל יהיה) זה שעסקים עם שירותים מחויבים (?) לתת מי שנכנס להשתמש בשירותים שלהם.

אבל גם זה בעייתי. אנחנו הרי בתוך עמינו חיים, ויודעים איך זה אם תיכנס למסעדה רק על מנת להיכנס לשירותים.

יש כאלה שזה לא יהיה אכפת להם (אני מתכוון גם מבחינת העובדים, וגם מבחינת מי שצריך להתפנות) אבל יש כאלה שירגישו לא בנוח

כי מראש כבר גורמים לך להרגיש ככה (זכור לי שפעם היו גם כתבות על זה, שאמרו שאסור להיכנס לשירותים אם אתה לא לקוח).

אה, מה אני מדבר. בעצמי נזכרתי. פעם באשקלון, חנות של קופיקס, אני נכנס ושואל אם אפשר בבקשה את המפתח לשירותים (נועלים עם מפתח - שזה כבר מגביל,

למרות שאני יודע שככה גם מתנהלים בתחנות דלק, אבל שם זה הגיוני - השירותים בחוץ, אי אפשר לדעת מי יכנס. למרות שהאזור מצולם. אבל בקופיקס השירותים בתוך החנות, בסוף). המנהל (משער שהוא מנהל, מבוגר, ולידו עובד צעיר) אומר לי שאי אפשר אלא אם אני אקנה משהו מהחנות.

אני לא קמצן, אבל משהו בי ספציפית באותו רגע לא רצה לקנות שום דבר רק בשביל להרגיש שאני משלם "שוחד" ויקבל רשות להיכנס לשירותים.

כמובן הרגשה לא נעימה, לקוחות, סיטואציה לא נעימה (תלוי, כמו שכתבתי למעלה, יש כאלה עם עור של פיל שלא אכפת להם).

המנהל בטח הרגיש הפוך ממני (הרגשה יותר חיובית). אבל הנה תוך כדי כתיבה נזכרתי בסיפור, שחבל. חבל שככה מתנהגים אצלנו במדינה.

אני בכלל יש לי ג'וק מגיל קטן, כנראה ככה הורגלנו וחונכו (אבל מצד שני, לא אכפת לי ולא מאשים אחרים שלא מצליחים להתאפק, כי מאמין שאף אחד לא עושה את זה בכוונה) שפשוט לא מתפנים בחוץ. בשביל להתפנות יש שירותים, ורק שם. אז כמובן נאלצתי להמתין. זה לא אומר שמאז לא נכנסתי לחנויות קופיקס, אבל כן כנראה שספציפית לאותו אחד לא אכנס יותר :wink:

מה שקצת צרם לי, ואולי עדיף שהייתי מוותר על זה בתגובה שלי (ואני חייב לכתוב שגם אני אדם מאמין פלוס). שלאותו אדם הייתה כיפה.

כנראה אז ניסיתי להסביר לעצמי בראש, למה שאדם שמראש עם כיפה אמור להיות אדם טוב יותר התנהג ככה? כי אין מה לעשות.

נהיה צבועים אם נגיד לעצמינו שאנחנו לא תופסים אנשים עם כיפה כאנשים טובים יותר. וכן אולי חלקכם תכניסו לפה את הדוגמאות של העבריינים עם הכיפה בבתי המשפט.

אבל שחלילה לא יישמע ממני שאני מכליל, חס וחלילה. בסה"כ ציינתי מקרה שקרה לי, שנזכרתי בכל הפרטים האלה תוך כדי כתיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אז ניסיתי להסביר לעצמי בראש, למה שאדם שמראש עם כיפה אמור להיות אדם טוב יותר התנהג ככה? כי אין מה לעשות.

נהיה צבועים אם נגיד לעצמינו שאנחנו לא תופסים אנשים עם כיפה כאנשים טובים יותר. וכן אולי חלקכם תכניסו לפה את הדוגמאות של העבריינים עם הכיפה בבתי המשפט.

אבל שחלילה לא יישמע ממני שאני מכליל, חס וחלילה. בסה"כ ציינתי מקרה שקרה לי, שנזכרתי בכל הפרטים האלה תוך כדי כתיבה.

א. מצטער להודיע לך.. אבל כיפה כבר מזמן (או מאז ומעולם?) לא מהווה איזה סממן של טיב האדם. נהפוכו.

ב. איך שלא תהפוך את זה, אתה כן מכליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודעים כמה קפה שתיתי כדי לקבל את הקוד לשירותים במקדונלד'ס ואחיו? הרבה מאד. ובגלל הקפה הזה הייתי צריך לקנות עוד קפה אחרי שעה. וחוזר חלילה.

לא בישראל. הדבר הזה מקובל בכל העולם.

או שצריך לשלשל למנעול מטבע של אירו כדי שסומסום ייפתח. המהדרים מקבלים כרטיס אשראי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק עומרי, אני גם כתבתי את זה בעצמי. הרגשתי עם עצמי כזה התלבטות - לכתוב או לא לכתוב את זה.

כנראה שתוך כדי נזכרתי וזה עלה לי כל הפרטים מהמקרה. אותו בחור מבוגר, הכיפה ששיערתי לעצמי שזה מעיד על בן אדם טוב.

תשמע לא רציתי לכתוב את זה פה, אבל גם אני עצמי חובש וכיפה ויותר מזה. זה לא אמור להיות משנה כמובן, וגם אין לי מה להסתיר

אבל זה לא משהו שאמור להיות רלוונטי. לכן אני חלילה לא מגיע ממקום של אנטי או שנאה כלפי מישהו או משהו מסוים. כמו שאמרתי, עצמי חובש ואפילו יותר מזה.

אבל יכול להיות שאני אומר לעצמי שמי שחובש כיפה ויותר מכיפה (סממנים דתיים נוספים) אתה אמור לייצג משהו.

כמו שמדים אמורים לייצג משהו את מי שלובש אותם, אותו הדבר. אני גם יודע בפנים שיכול להיות שאני צודק בהנחה שלי

שרוב האנשים אם אשאל אותם אדם עם כיפה / בלי כיפה הם יגידו לי שעם כיפה אוטומטית ייראה או ייתפס בעיניהם כאדם טוב יותר.

אולי פה בפורום לא, אבל בחוץ אני בטוח שבוודאות הרוב יסכים איתי. זה כנראה משהו כזה בתוכינו.

אגב, לא אומר את זה כי אני עצמי חובש, כי אני גם לא תמיד חובש (אני אדם מאמין מסורתי פלוס, אבל לא דתי/חרדי).

בכל מקרה - כמו שכתבתי בתגובה אז והיום, אם מישהו מחברי הפורום נפגע, כמובן שזו לא הייתה הכוונה. או אם אתה עצמך נפגעת עומרי.

sperial כמו שכתבתי, אני לא קמצן, אין לי בעיה לשלם. אבל באותו הרגע בסה"כ רציתי להיכנס להתפנות.

הרגשתי שאני אמור לשלם שוחד. "אם אתה רוצה להשתמש בשירותים תקנה משהו". כנראה האופי הישראלי גרם לי להגיד לעצמי "למה שאני אפרנס בן אדם כזה?

ואם פעם הבאה מישהו שאין לו יכולת לקנות לעצמו כן ירצה להיכנס להתפנות, הוא יהיה חייב לשלם שוחד?".

אני אפילו מסכים שהיה אפשר להתנות את השימוש בתשלום, כי בסופו של דבר כן יש לו הוצאות. מישהו צריך לנקות, לדאוג שהמקום יהיה תקין.

אז גם אם היה מבקש 1₪ הייתי משלם בלי לחשוב פעמיים. גם 2₪. כי אני מראש יוצא מנקודת הנחה שהוא לא חייב לי, וכמו שאמרתי יש לו גם הוצאות.

אבל הטון ואיך שזה נאמר אתה קודם תקנה משהו ורק אז תקבל רשות להיכנס לשירותים. לא מכבד לדעתי ולא אמור להיות ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בכל מצב, אני תמיד יעדיף שירותים בתשלום על חינם, מתוך דאגה לבריאות שלי, השקל שאני משלם, אני נכנס ומתפנה כמו בן אדם ולא צריך במקרה השני לחבר משוטים לנעלים ולהרגיש כאילו אני מתפנה בקישון.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...