Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אוטומטי, ספורטיבי וקטן, מה התקציב המינימלי?

tom26
שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פולו מהדור היוצא מגיעה רק עם גיר רובוטי (החל מ2010) וגולף בערך אותו דבר.

פה למשל יש לך סיכום על הפאביה הנ"ל.

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי. תודה רבה. דווקא הצלחתי למצוא כמה גולף ופולו אוטומטיות באתרי יד 2, במחירים די טובים שתואמים את תקציבי. ייתכן שאנשים מפרסמים כאוטומט, אך הכוונה בעצם לרובוטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. תודה רבה. דווקא הצלחתי למצוא כמה גולף ופולו אוטומטיות באתרי יד 2, במחירים די טובים שתואמים את תקציבי. ייתכן שאנשים מפרסמים כאוטומט, אך הכוונה בעצם לרובוטי?

יש ויש.

ככל שהרכב יותר חדש כך הסיכוי שיהיה עם רובוטי גדל.

מבחינת הגולף, ברוב (אם לא כל) המקרים אם הרכב מצוייד במנוע 1.6 (102 כ"ס) הגיר האוטומטי הוא אוטומטי פלנרי (לא רובוטי)

מנועים TSI (1.2,1.4) באים עם גיר רובוטי.

לדעתי אתה צריך ללכת על גולף מאיזור 2011 עם השילוב הנ"ל . ספורטיבי הוא לא יהיה אבל אתה תהנה בכל מקרה . מנסיון . (היה לי אחד כזה במשפחה עד שנגנב, נשארה רק ה GTI)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב אמין מאוד של מנוע וגיר ותיקים עם עלויות אחזקה מגוחכות.

צריכת דלק סביב 1:10 כמו כל משפחתומטית.

סחירות קשה לי לומר כי לא מכרנו, הרכב נגנב. למעשה ניסו 3 פעמים לגנוב אותו עד שבסוף הצליחו.

גולף עם נתונים יפים תימכר במהירות יחסית . גולף עם יד גבוהה/ק"מ גבוה או עבר תאונתי תהיה פחות אטרקטיבית בשוק .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לקנות גולף לבנאדם שנוסע לבד. תספיק לו פולו/איביזה/פאביה. אבל, כאמור, תבדוק עד מתי הן נמכרו עם גיר אוטומטי רגיל.

אבל נחזור רגע לתחילת השרשור, במחיר שלך אני חושב שאפשר למצוא קליאו לא רעות מהדור הנוכחי עם מנוע 1.2, אולי אפילו עם ה-1.2 טורבו. למשל זאת. נכון, זה לא 30, אבל אתה תתגמש ב-10%, והוא יתגמש ב-10%, ותלחצו ידיים.

אגב, מצחיק שמדברים על פאביות ואיביזות ו-I20ים שנת, 2010. כשפתחתי את יד2 קפצה לי 320i שנת 2006 בפחות מהתקציב של פות"ש. די מגניב.

למען הסר ספק, לא מכיר אף אחד מהרכבים האלה. סתם דוגמאות רנדומליות שעלו לי בחיפוש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב אמין מאוד של מנוע וגיר ותיקים עם עלויות אחזקה מגוחכות.

צריכת דלק סביב 1:10 כמו כל משפחתומטית.

סחירות קשה לי לומר כי לא מכרנו, הרכב נגנב. למעשה ניסו 3 פעמים לגנוב אותו עד שבסוף הצליחו.

גולף עם נתונים יפים תימכר במהירות יחסית . גולף עם יד גבוהה/ק"מ גבוה או עבר תאונתי תהיה פחות אטרקטיבית בשוק .

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ שוב לבדוק את המאזדה 2, קנינו כזו לאחותי לפני שנה וחצי בתקציב כמו שלך וסך הכול אחלה רכב.

אין היצע לרכב הנ"ל. כמעט ולא מצליח למצוא אחד כזה נורמלי שלא עבר ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לקנות גולף לבנאדם שנוסע לבד. תספיק לו פולו/איביזה/פאביה. אבל, כאמור, תבדוק עד מתי הן נמכרו עם גיר אוטומטי רגיל.

אבל נחזור רגע לתחילת השרשור, במחיר שלך אני חושב שאפשר למצוא קליאו לא רעות מהדור הנוכחי עם מנוע 1.2, אולי אפילו עם ה-1.2 טורבו. למשל זאת. נכון, זה לא 30, אבל אתה תתגמש ב-10%, והוא יתגמש ב-10%, ותלחצו ידיים.

אגב, מצחיק שמדברים על פאביות ואיביזות ו-I20ים שנת, 2010. כשפתחתי את יד2 קפצה לי 320i שנת 2006 בפחות מהתקציב של פות"ש. די מגניב.

למען הסר ספק, לא מכיר אף אחד מהרכבים האלה. סתם דוגמאות רנדומליות שעלו לי בחיפוש.

ממה שהוסבר לי כמה הודעות קודם לכן - אין פולו אוטומטית משנת 2010 והילך. ההיצע של הפאביה עלוב לשנה הרלוונטית, איביזה נאמר לי כאן שלא מומלץ.

קליאו הוא מהרכבים האהובים עליי, אבל אני חושש מעניין הסחירות שלו ולא הצלחתי ככ למצוא בתקציב של 40K אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה אולי רנו קליאו דור 4 שנת 2013. תופתע למדי ממידת הזריזות שלו למרות המנוע הצנום, מנוע ה 1.2 זריז והרכב בכללותו מהנה באופן מפתיע.

מידת הספורטיביות תלויה בשימוש. חפש ברשת מידע על בחורה בשם אורטל מיליס שמתחרה עם הרכב שלה

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...