Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

555- 5 אלף ק"מ, 5 ימים, 5 אלף שקל. כבישי ספרד

madriver
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג-מטורף (@madriver), אפשר לדעת באיזה איזור טיילתם, בערך?

אני בספרד בחודש הבא (מירוץ המוטו ג.פ בחרז- מלאגה- מדריד).

לפני 5 שנים נהגתי, קצת, באיזור הפיראנים הקטלוניים (כביש N260ׂ) וזה אחד הטיולים הטובים שהייתי בהם. יש באיזור כבישי נהיגה מעלפים.

תודה מראש.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע מטורף בעיני (ואני חובב נהיגה לא קטן....), אבל each to their own כמובן :-)

לא אכפת לי לנהוג 1000 ק״מ ביום אם צריך, אבל לעשות את זה יום אחר יום במשך חמישה ימים, ועוד נסיעה שרובה די מנהלתית (הרי אי אפשר לעשות 1000 ק״מ ביום בכבישים באמת שווים) זה פשוט too much.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג-מטורף (@madriver), אפשר לדעת באיזה איזור טיילתם, בערך?

אני בספרד בחודש הבא (מירוץ המוטו ג.פ בחרז- מלאגה- מדריד).

לפני 5 שנים נהגתי, קצת, באיזור הפיראנים הקטלוניים (כביש N260ׂ) וזה אחד הטיולים הטובים שהייתי בהם. יש באיזור כבישי נהיגה מעלפים.

תודה מראש.

לא עשינו איזור שאפשר לספר עליו.

היום הרבה איזורים...

מברצלונה עלינו לדל מר

משם לפרינרים, ושאני אומר פרינאים זה יום וחצי פרינאיים שזה 1800 +- קמ.

והכל בכבישי נהיגה.

N260 הוא כביש ענק! כמעט לאורך ספרד.. יש בו המון קטעים מעולים וחלקם מנהלתיים. זה כביש שנחשב מאוד ראשי. כמו כביש 90 שלנו.

העדפנו כבישים יותר צדדים ממנו.

אחרי הפירניאיים עלינו לכיוון ליאון והגענו עד חכה jaca..

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהתכוונתי לאמר הוא שלעשות 1000 ק''מ ביום זה קשה ולא הייתי ממליץ לאנשים לתכנן את הטיול שלהם כך מראש.

חוץ מכביש לא רואים כלום,עשיתי פעמיים טיול מרובה ק''מ אחד בגרמניה ואחד ברומניה ובנהיגה לא רואים הרבה.

כבישים מעניינים זה נחמד וכיף,אבל בשביל לעשות 1000 ק''מ צריך המון כביש מהיר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהתכוונתי לאמר הוא שלעשות 1000 ק''מ ביום זה קשה ולא הייתי ממליץ לאנשים לתכנן את הטיול שלהם כך מראש.

חוץ מכביש לא רואים כלום,עשיתי פעמיים טיול מרובה ק''מ אחד בגרמניה ואחד ברומניה ובנהיגה לא רואים הרבה.

אני ממליץ בדיוק הפוך ממך.

וזה ממש לא נכון שצריך לעשות הרבה כבישים מהירים, כנראה לא הבנת את מטרת הטיול.

אנחנו לא רוצים להגיע מנקודה לנקודה לראות דברים...

המטרה זה לנהטג בכישים הצדדים ונסוע בהם כמה שיותר. וזה מאוד אפשרי באירופה בכלל וספרד בפרט.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 ק''מ ביום זה לסוע 10 שעות במהירות ממוצעות של 100 קמ''ש.

הייתי בכבישים צדדים-זה לא אפשרי.

גם אם יש 12 שעות נהיגה במהירות ממוצעת של 85 קמ''ש זה עדיין הרבה לכבישים צדדיים.

קמת ב6 בבוקר,זה אומר שלפחות עד 9 בערב אתה רק נוהג.

זה לא ריאלי לרוב האנשים ומתיש מאוד.

ושוב, לראות נוף מבעד לשמשה ולוותר על כניסה לאתרים+לאכול בתחנות דלק.

מי שנהנה מזה-לבריאות.

לי זה נשמע כמו בזבוז של נסיעה לחו''ל,ובגלל זה כל מה שרשמתי זה שאנשים שרואים את הפוסט לא יחשבו שריאלי לתכנן נסיעות של 1000 ק''מ ביום.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוא קצת הגזים עם ה 5000 ק"מ, זה נשמע מאוד לא סביר אלא אם כן באמת יש המון כבישים מהירים (ואז מה הפואנטה? כבישים מהירים משעממים מאוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם היתה כוונתי. אני לא רואה איך אפשר לעשות 5000 ק״מ בחמישה ימים וכולו (או רובו) כבישי נהיגה, אבל מי יודע...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מתכנן טיול נהיגה אני מוודא שיש כמה שפחות כבישים מהירים: גם במקומות לא צפויים כגון הדרך ממינכן לאלפים מתגלים כבישים מהממים, גם אם זה מוסיף שעה שעתיים לדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים זה אפשרי! ניתן לעשיה ומוכח! ולא פעם אחת. אני וזאב היינו בספרד וקפריסין, בשניהם עשינו טיול של 1000 ק"מ ליום ונהנינו מכל רגע! כן הרבה שעות ברכב, לא, לא רואים את הדברים שכולם רואים.

החוויה פה היא שונה ועוצמתית. לחובב הנהיגה בלבד!

נכון זה משוגע, נכון זה שונה. אבל זה הטיול. לחוות את כבישי הנהיגה נטו. לנו יש מספיק ריכוז והנאה עצומה לנהיגה גם למספר שעות מרובות.

זאת החוויה שאנחנו מחפשים וזאת החוויה שאנחנו רוצים. וזאת החוויה שאנחנו משתפים. ויוצרים לעצמנו.

לזאב יש ניסיון יותר גדול משלי לבד. גם באירופה.

- מי שמעוניין בפרטים יכול לפנות אלי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמטרת הטיול הייתה למקסם את היחס של ק"מ לשעה.

אבל כן, 1000 ק"מ ביום זה מאוד קשה. אני אישית מתפחלץ כבר אחרי 300-400, וגם זה עם הפסקות, אבל אני מניח שלעשות 400 קילומטר באודי זה יותר קל מ400 קילומטר בקורולה.

צריך ממש לאהוב נהיגה בשביל זה. אם אני הייתי עושה דבר כזה, זה היה ברכב אחד עם עוד בן אדם, כאשר אחד נוהג והשני נח, וכמובן עם הפסקות אוכל/שירותים/להתאוורר/למתוח רגליים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...