Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש בעלי מזללת שווארמה ו\או פיצה בקהל? יש לי מספר שאלות.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלא לדבר על חסמים רגולטוריים בכל הקשור לעסקי מזון.

אתה לא בכיוון. ברווז - יעשו ממך מטעמים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התכוונת שיעשו ממנו פואה גרא.

ברווז, אני אוהב אותך, באמת, אבל נדפק'ך השכל? תחשוב על תחום העיסוק הכי תחרותי וקשה שאתה מסוגל? צייד ראשים? לוכד נחשים? סיגי ממשאבי אנוש? אז ענף המסעדנות הוא קשה ותחרותי יותר פי מיליון. רוצה מספרים? 91% מהעסקים נסגרים בשנה הראשונה.

התחומים המרכזיים בהם נסגרו מספר רב יחסית של חברות ועסקים הם חברות מתחומי עבודות בנייה, הובלות והסעות, מסעדות ומינימרקטים. "תחומים אלה, שמאופיינים בסגירות של חברות רבות, סובלים בשנים האחרונות מתחרות גבוהה מאוד - המובילה ללחצים גבוהים על המחירים", מציינים כלכלני CofaceBdi, "בענפים רבים רף הכניסה הנמוך יחסית, מוביל לכניסה של שחקנים לא מקצועיים - שסיכויי ההישרדות שלהם נמוכים".

ההדגשות לא במקור.
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הוא יתקן רדיוטייפים, יהיו לו בסך הכל 3 לקוחות. 2 זקנים רוסים עם טייפ שהביאו מהמולדת ועוד איזה היפסטר שינסה לשלם לו בג'וינטים כי הוא שכח את הארנק במכנסיים שבכביסה.

דווקא לוכד נחשים נשמע אחלה ג'וב.

הרבה יותר קל מלהכין פיצות כל היום ולהתחמק מפקחים של משרד הבריאות ומעקלים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוסיף, אם אתה מתחיל מלשאול בפורום שנוח לך לתקשר בו, יזמות זה לא בשבילך.

יזם לא הולך לחפש איפה שנוח.

הוא יותר, נו... יוזמתי.

אחת התובנות המעמיקות!

נכון לכל שרשור מהסוג הזה, האמת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא יתקן רדיוטייפים, יהיו לו בסך הכל 3 לקוחות. 2 זקנים רוסים עם טייפ שהביאו מהמולדת ועוד איזה היפסטר שינסה לשלם לו בג'וינטים כי הוא שכח את הארנק במכנסיים שבכביסה.

דווקא לוכד נחשים נשמע אחלה ג'וב.

הרבה יותר קל מלהכין פיצות כל היום ולהתחמק מפקחים של משרד הבריאות ומעקלים.

בזכות שלושת הלקוחות האלה הצעתי לו לתקן אותם ולא פרימוסים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתיים האחרונות אני מלווה חבר שפתח פלאפל.

הוא די מצליח. הרווח הגולמי אחרי חומרי גלם ותשלום שכ"ד מתקרב ל20K. א-ב-ל זה בשביל עבודה של ששה ימים בשבוע 12 שעות כל יום, וביום ששי 5 שעות.

שלא לדבר על על העבודה המפרכת של ניקיון העסק בסוף יום העבודה.

זה יותר מדי בשבילו, אז הוא לקח עובדים. ואז הוא נשאר עם 7000 ש"ח ביד. למזלו הוא לקח את המקום ממישהו שאבזרה אותו, אז העלות הראשונית היתה כ35000 ש"ח

אם לא היו לו הכנסות נוספות בדברים אחרים - הוא כבר מזמן היה סוגר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני שותף לדעות של כל מי שרשם לפני, אבל יש גם כמה נקודות אור.

אני עובד באיזור שאין בו כמעט אופציות לאכול בחוץ. יש רולדין, יש אוכל ביתי בתוך סניף שופרסל שנמצא במתחם קרוב וזהו בערך. בשביל כל השאר צריך לנסוע או להזמין.

לדעתי באיזור כזה של "קהל שבוי" יש דווקא סיכוי לא רע להתפרנס בכבוד כל עוד אתה לא קופץ מעל הפופיק.

מה הכוונה?

הולך על משהו כמו פלאפל או טבעוני שהעלויות חומר גלם בו הכי נמוכות שאפשר.

לוקח מקום הכי קטן שתוכל למצוא, עדיף עם כמה שפחות מקומות ישיבה. הסיטואציה צריכה לעודד אכילה בעמידה או טייק אווי.

מביא רק ציוד משומש.

נכנס עם שותף נוסף, עדיף מישהו מתחום המזון.

תבין מלכתחילה שלא באת פה להגשים את חלום המסעדה ולא תתעשר מזה.

אף אחד לא מבטיח לך שזה אכן יצליח, אבל אם תהיה זהיר לפחות לא תפסיד את התחתונים במקרה שלא.

ובאופן כללי, בין אם אתה עושה כסף ובין אם אתה מפסיד כסף, תחום המזון הוא תובעני ואתה תהיה בעסק נון סטופ וכשלא תהיה בו, הוא לא יצא לך מהראש.

במקומך, אם היה לי זמן ו 100,000 שקל להשקיע, הייתי הולך ללמוד.

תתעדכן,כבר אין מקומות\איזורים של "קהל שבוי"

היום בכל קניון\איזור תעשיה\שכונה יש מישהו (בדרך כלל כמה) שמוכר אוכל ביתי

אם פעם פנטזת על קוסקוס עם ירקות ועוף מרוקאי שתאכל רק בבית \ אצל חמתך,ושאר מאכלים אקזוטים שדורשים שעות של הכנות בישולים טיגונים ומה לא - היום הכל מוצע למכירה בקייטרינג הקרוב לביתך

כאמור כמו שכבר כתבו - התחרות ענקית ואכזרית מאוד,מי שלא עוקב ומציע כמו האחרים שלידו - מהר מאוד סוגר כי פשוט לקוחות עוברים בשניה למתחרה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברוב המקרים שיצא לי להתנסות, אוכל ביתי של קיטרינג זה בדרך כלל צל חיוור של האוכל שאתה מכיר מהבית. רוב האנשים הולכים למקומות האלה בהפסקת צהריים בעבודה כי זה יחסית קרוב להם ונמאס כבר מאותם שאוורמה/בורקס/פיצה.

המקום היחיד שאכלתי בו אוכל שבאמת מזכיר את הבית, היה באיזה מסעדה בתוך השוק שהיה צריך לחכות חצי שעה בתור כדי להיכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תחרויות הבישול האלה בטלוויזה עושות את שלהן.

טלוויזיה? מה זה?...

לא רואה טלוויזיה כבר לא מעט שנים.

וואו, תודה לכולם, ירדתי מהעץ.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני לא רואה טלוויזה וההזדמנות היחידה שאני נוגע בה זה כדי לחבר את הPS או לראות סרט, אבל קיימת תופעה בתקופה האחרונה שלא משנה מתי תדליק את הטלויזיה, תיפול על תכנית תחרות בישול. בתחרויות האלה הפרס הוא תמיד עזרה בפתיחת מסעדה או משהו בכיוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...