Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קורסה SI ספורט16V

arbelia
שימו לב! השרשור הזה בן 6998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם על:

אופל קורסה

שנת 95'

יד 2

SI ספורט 16V

מגנזיום, ספויילר, נעילה מרכזית, יש מזגן

ידני

נפח מנוע 1.4

קילומטר 88,500

תגידו לי עם זה טוב ועם כדאי לי לקנות תודה רבה למי שעוזר ועל היעוץ

:-) {את הטוב אנחנו מקבלים מה' ואת הרע לא נקבל?!?}:twisted:

ברשותי:

מזדה לאנטיס 1999 אוט'

ביואיק רנדוו 2004 אוט' (בעיקרון של ההורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדרישות שלך?

הרכב לא שיא הספורטיביות, הוא גם לא מתנהג (בעיקר בגלל הגה לא מתקשר) וגם לא חזק במיוחד (אבל מצד שני גם לא עגלה). כפי שאתה רואה הוא מאובזר בצורה מכובדת, נראה בסדר (ואפשר להזמין מיליון קיטים מגרמניה לשיפור המראה החיצוני).

תעשה סיבוב על הרכב ותראה אם הוא מוצא חן בעינייך, זה הרבה יותר חשוב מהאישור שלנו שזה רכב טוב. אם תתן לנו דרישות ותקציב נוכל לתת לך הצעות נוספות ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהג חדש ומפריע לך מאוד הגה שהוא לא כוח אז אני חיב לצין שלחבר שלי היתה קורסה, אומנם לא כמו שציינת אלא רגילות וההגה שלה פשוט נורא, קשה כמו אבן , לא כמו של ה205 והפיאסטות אלא ממש ממש קשה , זה לא בעיה באוטו , אבל קח לצומת ליבך , בכל אופן לא הייתי ממליץ לך על הקורסה הזו .

תחפש איזה 205 GTI מטופלת יפה ונראת טוב, ראיתי אחת שנת 92 נראת נהדת במפגש סיטרואן פאזו' רצה עליה 18 אלף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לSI יש הגה כח , ודווקא מנסיון גם איתה וגם עם 1.4 רגילה שנת 97 שמצוידת באותו ההגה רק עם מידת צמיגים שונה , ההגה חביב ביותר ודי מתקשר.

מה שכן , האוטו לא ספורטיבי במיוחד , בולמים מאוד רכים , אבל מאובזרת ומצוידת כראוי , חסכנית יחסית בדלק.

הנקודה החלשה שלה תהיה בעיקר ביקורים במוסכי UMI שיודעים "לפנק" במחירים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהג חדש ומפריע לך מאוד הגה שהוא לא כוח אז אני חיב לצין שלחבר שלי היתה קורסה, אומנם לא כמו שציינת אלא רגילות וההגה שלה פשוט נורא, קשה כמו אבן , לא כמו של ה205 והפיאסטות אלא ממש ממש קשה , זה לא בעיה באוטו , אבל קח לצומת ליבך , בכל אופן לא הייתי ממליץ לך על הקורסה הזו .

תחפש איזה 205 GTI מטופלת יפה ונראת טוב, ראיתי אחת שנת 92 נראת נהדת במפגש סיטרואן פאזו' רצה עליה 18 אלף .

אה, כן, ול-205 יש ה"כ ...

נסעת על עוד קורסות חוץ משל חבר שלך? יכול להיות אולי שהיו לו צמיגים רחבים או איזשהי תקלה בהגה כי אין סיבה שההיגוי יהיה קשה משמעותית מרכבים מקבילים ללא ה"כ (ותאמין לי שנסעתי על הרבה קורסות וההגה שלהם ממש לא כבד מדי, אולי הוא כבד למי שכל החיים שלו נוסע על רכבים עם ה"כ).

אני לא הייתי רץ להמליץ על רכב שתוכנן איפשהו בתחילת שנות השמונים, עם דשבורד מתפורר ואבזור מחפיר ללא לדעת מה הדרישות של פותח השרשור. שלא תבין אותי לא נכון, אני מת על ה-205 GTI אבל זה לא רכב שמתאים לכל אחד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נשמעת כמו אופציה נחמדה מאוד.

היד נמוכה והק"מ גם.

במידה ואין כאן זיופים כלשהם והשילדה נקייה , אז אני לא רואה סיבה מדוע לא לקנות.

אף אחד לא אמר שחייבים לטפל ברכב ב UMI.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מצטרף, מבחינת ק"מ וידיים לאוטו שנת 95 יש לך מציאה ביד, למרות שבדיקה היא לא מילה גסה...

תקח בחשבון שהמוסכים המורשים באמת "מפנקים" במחירים.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, כן, ול-205 יש ה"כ ...

נסעת על עוד קורסות חוץ משל חבר שלך? יכול להיות אולי שהיו לו צמיגים רחבים או איזשהי תקלה בהגה כי אין סיבה שההיגוי יהיה קשה משמעותית מרכבים מקבילים ללא ה"כ (ותאמין לי שנסעתי על הרבה קורסות וההגה שלהם ממש לא כבד מדי, אולי הוא כבד למי שכל החיים שלו נוסע על רכבים עם ה"כ).

אני לא הייתי רץ להמליץ על רכב שתוכנן איפשהו בתחילת שנות השמונים, עם דשבורד מתפורר ואבזור מחפיר ללא לדעת מה הדרישות של פותח השרשור. שלא תבין אותי לא נכון, אני מת על ה-205 GTI אבל זה לא רכב שמתאים לכל אחד.

טוב אולי זה בעיה אצלו בקורסה, הוא נתן לי ולעוד כמה חברים שלי סיבוב וממש היה קשה, גלגלים רחבים תיהיה בטוח שאין לו , זו רק אופל מתפרקת שנת 94 אם אני זוכר טוב (אפשר להגיד עליה ז"ל פגיעה חזיתית).

לעומת ה205 ופיאסטה 96 הגה היה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אולי זה בעיה אצלו בקורסה, הוא נתן לי ולעוד כמה חברים שלי סיבוב וממש היה קשה, גלגלים רחבים תיהיה בטוח שאין לו , זו רק אופל מתפרקת שנת 94 אם אני זוכר טוב (אפשר להגיד עליה ז"ל פגיעה חזיתית).

לעומת ה205 ופיאסטה 96 הגה היה קשה.

שוב, מתפרקת אולי תגיד על הגולף שלך. הקורסה היא דווקא אחת מהסופר מיני שתא הנוסעים שלה מזדקן בכבוד. תגיד, נסעת בכלל אי פעם ב-205 GTI שאתה משווה את התא נוסעים שלה לתא נוסעים של הקורסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...